Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 211388 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #480 dnia: Listopad 20, 2013, 17:48:37 pm »
Niestety jeśli chodzi o Tivo to też zauważyłam że najgorszej jakości jest pokrzywa,pognieciona, zbrylona  nasze niechętnie ją jedzą...., kamienie i bryły piasku też często spotkałam, pachnie tylko babka reszta wcale.
Niezłe Ziółko droższe ale będziemy zamawiać.
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #481 dnia: Listopad 20, 2013, 18:19:59 pm »
U mnie niestety z pokrzywą były te same problemy , była zaparzona i zapleśniała wręcz  , a wiozłam ją aż z Polski  ,żeby Mały miał suszek , pokrzywę musiałam wyrzucić a w korzeniu mniszka miałam w cholerę ziemi i kamieni ..........



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #482 dnia: Listopad 20, 2013, 19:23:33 pm »
Tak korzeń mniszka pełny ziemi :(
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #483 dnia: Listopad 20, 2013, 19:30:57 pm »
no ostatnio się zepsuł i większość wywalam . :( a szkoda bo moje z Tivo uwielbiały korzeń mniszka a teraz lipa . :(

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #484 dnia: Listopad 20, 2013, 19:34:54 pm »
to nie wywalaj tylko zareklamuj :) przynajmniej będą wiedzieć, że jest coś nie tak :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline skoczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 840
  • Płeć: Kobieta
    • Galeria Państwa Puszkinów ;)
  • Lokalizacja: Bąków
  • Moje króliki: Puszek i Grey
  • Pozostałe zwierzaki: żółw - Kubuś
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #485 dnia: Listopad 20, 2013, 20:22:11 pm »
jeżeli chodzi o Tivo babka szerokolistna to kupiłam ostatnio i wygląda na zgniłą a pachnie jak zielona herbata.. to chyba dobrze.. to jej wygląd to coś nie halo..
mniszek lekarski z Tivo jest jakiś żółty..


Też się z tym spotkałyście ??

Offline Annie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 794
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Moje króliki: Dakota & Peanut
  • Za TM: Jasperek, Astra i Amorek
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #486 dnia: Listopad 20, 2013, 20:37:25 pm »
Jeśli chodzi o Tivo, to zachęcona opiniami z forum kupiłam na próbę korzeń mniszka i wspomnianą wyżej babkę szerokolistną. O ile korzeń był ok to cała babka poszła do kosza. Liście były wilgotne, w dziwnym kolorze i śmierdzące.   :zdenerwowany Teraz żałuję, że zamiast reklamować wywaliłam. No i to było w czerwcu, więc widać że nic się w tym temacie nie zmieniło.
 
Do zuzali tez się zraziłam. Bardzo dużo było czarnych liści w babce lancetowatej, a mniszek to był ususzony w całości, jak się tam komuś cała kępka wyrwała tak wyschło  :/ Kolor też pozostawiał wiele do życzenia, jakiś taki zgniło zielony  :icon_sad

Na szczęście na Niezłym Ziółku jeszcze się nie zawiodłam i oby tak zostało, bo nie wiem co by innego kupować  :hmmm

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #487 dnia: Listopad 20, 2013, 20:51:50 pm »
Najlepiej samemu suszyć :P
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #488 dnia: Listopad 22, 2013, 00:17:50 am »
Hmmm.... W ciągu 6 lat próbowałam suszek z wielu firm.Podpisaliśmy się pod najlepszymi jakie są dostępne na naszym rynku. I podtrzymujemy swoje zdanie. Wszystkie produkty TIVO kupuje dla swoich królików oraz na prezenty dla wszystkich zakróliczonych znajomych. Nie mieliśmy żadnych problemów a kice szczęśliwe i zadowolone.
Ziemia, muszelka ślimaka to akurat żaden problem.Takie rzeczy się zdarzają...  Kiedyś znalazłam w sianku żabią nogę ...nic fajnego wierzcie mi.
Natomiast jeśli nie jesteśmy zadowolenie z towaru pierwsze co robimy to reklamujemy go w sklepie w którym zrobiliśmy zakupy i bezpośrednio zgłaszamy sprawę do produceta.W ten sposób odzyskujemy kase i uświadamiamy producentowi ,że jest problem z jego towarem.
Płakanie na forum, nic nie zmieni....
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #489 dnia: Listopad 22, 2013, 01:20:57 am »
A ja nigdy nie miałam problemu z żadnymi suszkami :D Moje króliki jadły (i jedzą) Zuzalę, Herbal Petsa, TIVO, tylko Niezłego Ziółka nigdy nie miałam okazji kupić (kiedyś nadrobię). Nie miałam moli, pleśni, ziemi czy sznurków.

I jadły absolutnie każde ziółka z taką samą chęcią, jak nie lubiły- to konkretnego rodzaju zioła i obojętnie czy było kupne czy sama suszyłam- sama sobie mogłam zjeść.

Jestem szczęściarą :D ;)
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #490 dnia: Listopad 22, 2013, 08:58:09 am »
Zgadzam się w 100 % z n-moniką . Należy dane zioła zareklamować , odesłać do producenta , żeby mógł poprawić swoje produkty bądź dostawcę .

Wirtualny opiekun

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #491 dnia: Listopad 22, 2013, 09:20:04 am »
Tu chyba nie chodzi o wyrzucanie żali na forum ,  tylko o dzielenie się swoimi uwagami i w razie czego uświadomienie, po to chyba temat powstał , no ja nie mogłam zrobić reklamacji , ponieważ mieszkam dość daleko z Polski i więcej by mnie wyszła wysyłka niż to wszystko warte a że kupuje zioła rzadko bo raz do roku jak jestem w Polsce zamówiłam Tivo bo byłam pewna ,że jakość będzie wysoka i zadowalająca , no cóż myliłam się , ale oczywiście każdemu może się zdarzyć .

Ale nie rozumiem jednego , na Zuzalę był wielki chop i wielkie żale oczywiście słuszne a na Tivo nie można napisać nic złego bo jest z nami na forum Martap ??  Wszystkich traktować trzeba tak samo Zuzalę , Tivo czy Niezłe Ziółko , jak inne produkty trafią się trefne to wtedy też trzeba pisać , tu o nic innego nie chodzi jak o nasze opinie , jakie by one nie były .



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #492 dnia: Listopad 22, 2013, 09:34:26 am »
tu o nic innego nie chodzi jak o nasze opinie , jakie by one nie były .
i oby tak właśnie było ;) bo czasami mam wrażenie, że chodzi o zupełnie co innego ... :P
edit: a swoja drogą kupuję różne suszki z różnych źródeł od wielu lat i nigdy nie znalazłam żaby ani nic - niezłego fuksa trzeba mieć :D może po czymś takim powinno się iść w totka zagrać  :hahaha
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #493 dnia: Listopad 22, 2013, 10:00:03 am »
zgadzam się z kasiago .. to po co w ogóle ten wątek istnieje skoro nie można podzielić się swoimi doświadczeniami .. eh .. cokolwiek człowiek napisze to już "płacze" wkurza mnie to ..
na Zuzale można najeżdżać a na np. Tivo już nie bardzo .. skończcie .. ja np. z Zuzalą nigdy nie miałam problemu bo nie trafił mi sie felerny towar .  widzę, że coraz częściej trzeba pilnować co się pisze , i nie być na nie bo od razu jest pojazd .. :/

suszyć suszyłam , ale wszystko znika w zastraszającym tempie i trzeba kupować sklepowe bo inaczej nie da rady ..

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #494 dnia: Listopad 22, 2013, 10:11:54 am »
Ależ absolutnie się zgadzam, że nie powinno być tak, że krytykujemy, dajmy na to, Zuzalę, a dla zasady nie ruszamy TiVo! Tu chodzi o dobro naszych zwierząt, więc jeśli ktoś miał złe doświadczenia z jakąkolwiek firmą, to jego święte prawo to napisać gdzie chce. Natomiast zawsze najlepiej jest - najlepiej dla wszystkich - poinformować o tym producenta, nawet jeśli nie może zareklamować ziół, bo to w interesie i jego, i zwierząt.
Nigdy nie polecałabym produktu, który uznałabym za wadliwy czy szkodliwy dla zwierzaków, dla celów koniunkturalnych czy prywaty.

A poza tym, podobnie jak Solvieg i Iskra, nie miałam w zasadzie zastrzeżeń do żadnej firm (no, Herbala nie lubię, mocno pociachane mają te zioła) - raz zdarzyły mi się pajęczynki w Zuzali i tyle :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #495 dnia: Listopad 22, 2013, 10:25:19 am »
Proponuje samemu pozbierać i zobaczyć ile niespodzianek potem się znajdzie. Przecież to są ziółka które rosną na polu a to jak wiadomo jest środowisko naturalne muszek, pajączków, ślimaczków itp. Niejednokrotnie znalazłam na ususzonym listku przyklejoną małą muszelkę a na kwiecie krwawnika pajęczynke. Z wielkiej torby robi zię mała kupka i nikt nie jest w stanie przeglądac lista po listku.
Kolor i zapach zależy od rodzaju ziółka i okresu kiedy zostało zebrane. Inaczej wygląda młody listek babki zebrany wiosną a inaczej późnym latem, gdzie tyle tygodni wystawiony był na działanie słoneczka, po ususzeniu oczywistym jest że bedzie miał inny kolor.
Pleśń i mole?? wydaje mi się że całe opakowanie ( cała partia ) powinna być felerna bo to się tak szybko rozmnaża że zapleśniały listek czy jakiś owad to naprawde coś dziwnego i nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #496 dnia: Listopad 22, 2013, 10:26:51 am »
Zgadzam się z Mki :)
To ja jeszcze coś od siebie napiszę - moja firma też różne rzeczy sprzedaje -min.takie które ja osobiście "składam do kupy". I zdarzają się sytuacje, że szef mnie wzywa, pokazuje palcem jakiś wpis na forum typu "czegoś nie było, coś było nie takie" itp. i jest mi cholernie przykro bo klient nic nie pisał, nie zgłaszał -zdarza sie że partia towaru jest wadliwa a nam nie udaje sie tego wychwycić -nie ze złej woli czy lenistwa ale z braku czasu. gdyby ktokolwiek sie do nas zgłosił - uzyskał by pomoc (często jest tak, że klient uważa za błąd coś co błędem nie jest), moglibyśmy towar u dostawców reklamować a nie nieświadomie posyłać w świat itp. I uważam, że takie pisanie "uważajcie na tą firmę" bez uprzedniego kontaktu z nią jest nie w porządku - i tylko tyle.   Pomyślcie troszkę o tych "z drugiej strony" :)
Co innego jesli firma nas oleje albo źle potraktuje - wtedy najazd na całego jest jak najbardziej słuszny ;)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #497 dnia: Listopad 22, 2013, 10:32:27 am »
No , ale ja nie o tym pisałam  , ja przecież wiem ,że są to dziesiątki kg towaru czyt, świeżej trawy i ziół i wiadomo ,że można tam wszystko znaleźć , wiadomo ,że zostaje to zabrane z ekosystemem czyli wszystkim , ale myślę ,że jak nad zwierzątkami mogę przejśc do porządku dziennego to już nad kamieniami czy ziemią [ która fałszuję masę i wagę małych ilości suszonych korzeni ]  czy nad pleśnią i zakisłym towarem nie , bo uważam ,że są to błędy producenta , [niedomycie czy niedosuszenie ]  I nie pisze tylko o Tivo tylko o wszystkich producentach , jednakowo.



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline Kejt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3330
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Tofcia
  • Pozostałe zwierzaki: kot Milka
  • Za TM: Tuptuś, Aboszek i Amorek
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #498 dnia: Listopad 22, 2013, 13:12:19 pm »
Ja się szczerze przyznam, że nie chciałam narzekać na TIVO i reklamować produktów właśnie z powodu MartyP, którą bardzo cenię mimo, że znam tylko wirtualnie.. ale jak się okazało niestety więcej ludzi ma podobne odczucia. Szkoda, bo spodziewałam się naprawdę wysokiej jakości ziółek..

No i niestety muszę się zgodzić z miniaturową.. jakaś ZA DUŻA poprawność polityczna zaczyna obowiązywać na forum, a przecież chyba po to jest forum, żeby wyrażać swoją opinię, nawet jeśli komuś się ona nie spodoba. Ja taka jestem "na żywo" - jak mam coś powiedzieć, to powiem, więc na forum też nie będę udawać, że wszystko mi pasuje, jeśli tak nie jest..
Wątek mojej najwspanialszej księżniczki Tosławy - http://forum.kroliki.net/index.php/topic,15125.0.html

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #499 dnia: Listopad 22, 2013, 13:20:07 pm »
Chciałam jeszcze napisać coś a mianowicie o tym co pisze Solvieg , ja nigdy nie pisałam ,że przestanę kupować , to co opisałam trafiło mi się , jest mi przykro  , bo mieszkam daleko i nie mogłam tego zgłosić , nie oznacz to ,że nie zamówię w przyszłym roku znowu i dam szansę ponieważ cenię sobie Tivo. Myślę ,że Marta poczyta i wyciągnie wnioski i te kilka przypadków to będzie tylko małe potknięcie , które pójdzie szybko w niepamięć , moja krytyka nie była ani złośliwa ani nic innego tylko czysto konstruktywna [ co innego mówi Maki , który za pokrzywę by futro oddał  :P ]

I tak jak niektóre dziewczyny z Zuzalą też nigdy nie miałam problemu , ale ze strachu przed tym ,że coś mi się złego trafi i będę we Włoszech i będzie dupa z reklamacji , nie zamówiłam a  tu taki klops  ;-) 



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!