Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 211516 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #440 dnia: Październik 15, 2012, 13:27:48 pm »
Ja polecam zakupy w www.uszatkowo.pl - każda paczka jest sprawdzana pod kątem moli i innych paskudztw - nie ma szans, że przyjdzie jakaś "zatruta" ;-)

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #441 dnia: Październik 15, 2012, 13:49:26 pm »
Widzisz, a w mojej okolicy w żadnym sklepie zoologicznym nie ma i nie będzie;/
Zamawiałam ze świata4lap, ale koszt przesyłki wynosił właściwie tyle samo co koszt zakupu.
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #442 dnia: Październik 15, 2012, 14:46:57 pm »
No niestety, taki urok jest zakupów na odległość, z dostawą.

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 17, 2012, 10:31:01 am »
Mam do Was pytanie.. już kilka razy zdarzyło sie ze w pokrzywie zuzali miałam takie jakby czerwone/bordowe  larwy wysuszone. Wczoraj otworzyłam i wyciągnęłam garstkę i były tam aż 3 larwy wysuszone. Zastanawiam się co to było? jak się nacisnęło to były twarde... co to za robaki? 

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #444 dnia: Listopad 24, 2012, 17:06:40 pm »
Mam do Was pytanie.. już kilka razy zdarzyło sie ze w pokrzywie zuzali miałam takie jakby czerwone/bordowe  larwy wysuszone. Wczoraj otworzyłam i wyciągnęłam garstkę i były tam aż 3 larwy wysuszone. Zastanawiam się co to było? jak się nacisnęło to były twarde... co to za robaki? 

to nie robaki tylko "wkladka miesna" :-)
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #445 dnia: Listopad 24, 2012, 18:47:51 pm »
zuzala znów dała czadu
w liścia truskawek , malin, poziomek i drzew owocowych sa chrabaszcze
fujjjjjjjjjjjjjjjjj
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #446 dnia: Listopad 25, 2012, 00:27:18 am »
zuzala znów dała czadu
w liścia truskawek , malin, poziomek i drzew owocowych sa chrabaszcze
fujjjjjjjjjjjjjjjjj

jest szansa na jakies foto ? to jest najlepsza anty-reklama zakupowa firmy ktora sie reklamuje na gorze kazdej strony forum :-)
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #447 dnia: Listopad 25, 2012, 00:46:10 am »
niestety nie mam -o chrabąszczach wiem od Pani z zoologicznego z mojego bloku
odesłała im wszystko i zakończyła z nim wspołprace
mi w zeszłym roku młodą struli
a teraz poniewaz jest po mocznicy i ma uszkodzoną wątrobę wszelkie pleśnie i inne takie byłyby dla niej śmiertelnym zagrożeniem:( i co tu teraz jeść:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline monika52j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #448 dnia: Listopad 25, 2012, 08:33:07 am »
Monika gdzie widzialas liscie poziomki bo bardzo chetnie bym kupila dla swojego krolisia. On je uwielbia a zapasy z ogrodka skonczyly mi sie juz we wrzesniu. Z tego co wiem to zuzala od zeszlego roku nie produkuje lisci poziomki. Moze sa to jakies stare przeterminowane zapasy? Ostatnio widzialam w Kakadu pojedyncze sztuki Zuzali i wszystkie byly przeterminowane. Wprawdzie nie wygladaly na zaplesniale ani nic w tym stylu no ale data waznosci byla do grudnia..2011 a oni to nadal trzymaja i probuja sprzedawac...   Ja kupuje w Swiecie krolika ostatnio a wczesniej w Kakadu i nie mialam problemow z zuzala wszystko ladnie pachnie i bez przykrych niespodzianek.

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #449 dnia: Listopad 25, 2012, 13:36:11 pm »
Monika gdzie widzialas liscie poziomki bo bardzo chetnie bym kupila dla swojego krolisia. On je uwielbia a zapasy z ogrodka skonczyly mi sie juz we wrzesniu. Z tego co wiem to zuzala od zeszlego roku nie produkuje lisci poziomki. Moze sa to jakies stare przeterminowane zapasy? Ostatnio widzialam w Kakadu pojedyncze sztuki Zuzali i wszystkie byly przeterminowane. Wprawdzie nie wygladaly na zaplesniale ani nic w tym stylu no ale data waznosci byla do grudnia..2011 a oni to nadal trzymaja i probuja sprzedawac...   Ja kupuje w Swiecie krolika ostatnio a wczesniej w Kakadu i nie mialam problemow z zuzala wszystko ladnie pachnie i bez przykrych niespodzianek.

popatrz a ja tego nie zauwazylem prz zakupach ... wydawalo mi sie ze maja (przynajmniej w lokalizacjach gdzie ja bylem) wazne produkty
a plesni i/czy innego paskudztwa w wiekszosci nie widac, to sa drobne naloty ..... ktore doskonale komponuja sie z mieszana kolorystka zawartosci worka, ciezko czasami odroznic glowym okiem .... o ile nie ma rosy w srodku, nie jest jakos inaczej zaparowane lub nie rozroslo sie to juz w takim zasznurowanym worku do monstrualnych rozmiarow
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline magda24

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #450 dnia: Luty 25, 2013, 12:40:22 pm »
Odświeżam temat, znalazłam "niespodzianki" w nagietku i babce lancetowatej Zuzali. Kamienie mniejsze i wieksze w nagietku. A w babce... nie zdziwilo mnie, ze w lancetowatej byla szerokolistna (mogła się zaplątać), ale pomiedzy liśćmi niespodzianka gniazdko pająków o ile dobrze rozpoznałam. Przeczytałam cały ten wątek i jak widze jakość się nie polepszyła :zdenerwowany  :zdenerwowany
Poniżej zdjęcia:






ku przestrodze, kiedyś nie sprawdzałam myślałam, że skoro sprzedają powinno być wszystko ok. Teraz tylko mam nadzieje, że moje uszy nie zjadły nigdy czegoś takiego...

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #451 dnia: Luty 25, 2013, 19:14:14 pm »
Też miałam w nagietku Zuzali kiedyś kamień. Nie zauważyłam, ale Lottka zostawiła w misce... A dziś miałam kamień w herbatce sypanej "Bądź zdrów" firmy Dary Natury. Kupuję ich jeżówkę purpurową dla moich Niunioli :/

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #452 dnia: Luty 25, 2013, 20:21:11 pm »
Ja mam co jakis czas kamienie w roznych produktach spozywczych ludzkich tez :)

Nie wiem, czy w produkcji, która nie jest robiona ręcznie i na małą skale da się wszystko wyłapac?

Mój wniosek jest taki - wszystko przed podaniem  królikowi oglądac - latwiej 1 kamyk czy gniazdko owadow (swoją drogą gniazdo świadczy o braku konserwantów :) z malej paczki wyjąć klientowi niż w produkcji, jak mają całe wozy liści.

Offline magda24

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 4418
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Marysia i Frugo, Cynio
  • Na DT: Dzidzia Maczek
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #453 dnia: Luty 26, 2013, 11:43:34 am »
Mój wniosek jest taki - wszystko przed podaniem  królikowi oglądac - latwiej 1 kamyk czy gniazdko owadow (swoją drogą gniazdo świadczy o braku konserwantów  z malej paczki wyjąć klientowi niż w produkcji, jak mają całe wozy liści

Oczywiście zgadzam sie w 100%, nawet gdybym miała swoje suszki "domowej roboty" też mogło by się coś takiego przytrafić. wszystko trzeba sprawdzać.
Pierwszy raz mi się to przytrafiło, ale na pewno nie zrezygnuje z produktów tej firmy, bo moje uszy najchętniej właśnie te suszki wcinają :D

 Teraz wiem, że nie podam im nic bez wcześniejszego sprawdzenia :)

Offline chlup

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 657
  • Lokalizacja: wielkopolska
  • Moje króliki: Pimpol
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #454 dnia: Lipiec 21, 2013, 11:50:26 am »
Teraz to się załamałam. Pierwszy raz mam w Zuzali coś takiego. W liściach malin w jednym woreczku mam obok siebie sznurek i... papierosa!


Nie omieszkam wysłać tego do Zuzali.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #455 dnia: Lipiec 21, 2013, 14:21:58 pm »
Ja jeszcze znalazłam coś takiego: http://www.podkowa-liny.pl/produkty.php?kategoria=13&lang=pl. Nie zagłębiałam się jakoś bardzo, ale wydaje mi się to całkiem fajne. Jest duży wybór ziółek, które króliki mogą jeść - wydaje mi się, że jest większy niż w przypadku np. Herbal Pets, a przy okazji ceny są całkiem atrakcyjne (100g babki lancetowatej w przeliczeniu kosztuje 2,6zł, a u Zuzali ok. 3,5zł więc różnica jest spora). Co o tym sądzicie? :) Paczki są duże, ale można sobie zrobić zapas na dłużej ;)

Czy ktoś zamawiał w tym sklepie? Ciekawi mnie jakiej grubości jest ta sieczka (na zdjęciach wygląda ok). Mają też opcję pelletowania wybranych ziół, więc można skomponować zdrowy granulat według własnego konceptu :)

Ja wlasnie dzis odbieram paczke z ziolami dla konia ale ta firma sama sie oglaszala ze moze tez wysylac dla krolikow, w sensie ze mniejsze ilosci. wiec zobaczymy jak ich ziola beda, czy bardzo pokruszone :)

Tusiątko, o jakiej firmie mówisz? I jak wrażenia?
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #456 dnia: Lipiec 23, 2013, 08:18:41 am »
firma to byla szwedzka i bardzo pokruszone :(

MS

  • Gość
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #457 dnia: Sierpień 08, 2013, 14:18:35 pm »
Strasznie się zawiodłam na Zuzali... Zamówiłam chyba 10 różnych rodzajów ziółek i innych i prawie we wszystkich jakieś niespodzianki. A do tego cała paczka liści porzeczki do wywalenia! Wszędzie na liściach kropki, dużo listków całkowicie czarnych :/ Poza tym brązowe liście maliny, trochę zepsutej babki lancetowatej z pleśnią.
I nie wiem czy to wina dostawcy czy producenta. Kupowałam je na animalia.pl, natomiast w moim zoologu chociaż droższe to wszystko było z suszkami ok:(

Offline chlup

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 657
  • Lokalizacja: wielkopolska
  • Moje króliki: Pimpol
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #458 dnia: Sierpień 08, 2013, 14:26:27 pm »
Ja wysłałam fotę mojej paczki z petem i sznurkiem do Zuzali i bardzo szybko dostałam odpowiedź z przeprosinami oraz Pan sam załatwił mi w animalii wymianę na nową paczkę. Z inicjatywy animalii jeszcze jakieś ciasteczka dostałam dodatkowo. Piszę żeby nie było, że nie było odzewu na mój mail do producenta i tylko negatywy tu walę.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #459 dnia: Sierpień 08, 2013, 18:59:46 pm »
Pety w ziółkach...obrzydlistwo !!
ZUZALA, hm...firma podobno z miłosci do zwierząt..kamienie to juz norma a poza tym miałam w paczce cz.porzeczki i krwawnika mole spożywcze które rozpleniły mi się po całym mieszkaniu...do dziś (mineło kilka miesięcy) do końca nie moge ich wytępić...
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !