Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 211266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #400 dnia: Maj 28, 2012, 11:10:10 am »
A to spoko. Myślałam, że w stacjonarnych sklepach jest jakaś duża różnica cenowa. Chociaż o wiele wygodniej było by mi kupić przez internet. W "Świecie Królika" mają bardzo duży wybór no i parę złotych mi brakuję do wysyłki za darmo...
Może ktoś ostatnio zamawiał z tego sklepu i powie jak teraz jest z jakością suszków? Bo w sumie nie chce mi się biegać po sklepach stacjonarnych by wszystko kupić..., no chyba, że nie będę miała innego wyjścia.

Offline Sunny88

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #401 dnia: Maj 28, 2012, 11:37:22 am »
Ja mam teraz problem z sianem Zuzali... Moje dwa króle w ogóle przestały je jeść :( Myślałam, że może się pochorowały, ale poza tym, że sianko przestało im smakować, zachowują się normalnie. Sianko nawet wygląda inaczej niż wcześniej. Teraz jest jasno zielone i ma sztywne łodyżki. Na próbę kupiłam inne dostępne w moim najbliższym sklepiku Jaśkowe sianko, ale też bez rewelacji. W tamtym roku pod koniec lata Zuzala zaskoczyła mnie totalnie. W jednej z paczek sianka znalazłam... ususzoną żabę!!! Najpierw myślałam, że to patyk, bo wystawała jej tylko noga, ale później z paczki wyjęłam całą, nienaruszoną żabę. Szczęka mi opadła. Na szczęście mój król się nie rozchorował, nic mu się nie stało. Teraz uważniej zaglądam w paczki i przy podawaniu sianka maluchom dokładniej je przeglądam. Co do suszków nie mam zastrzeżeń, króle wcinają  aż im się uszy trzęsą. Ale ta żaba...

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #402 dnia: Maj 28, 2012, 12:01:46 pm »
o matko! A jeśli ta bida była żywa gdy poddawali siano obróbce!?  :icon_cry Na twoim miejscu złożyłam bym reklamację do producenta...

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #403 dnia: Maj 28, 2012, 12:05:07 pm »
Ja mam teraz problem z sianem Zuzali... Moje dwa króle w ogóle przestały je jeść :( Myślałam, że może się pochorowały, ale poza tym, że sianko przestało im smakować, zachowują się normalnie. Sianko nawet wygląda inaczej niż wcześniej. Teraz jest jasno zielone i ma sztywne łodyżki. Na próbę kupiłam inne dostępne w moim najbliższym sklepiku Jaśkowe sianko, ale też bez rewelacji. W tamtym roku pod koniec lata Zuzala zaskoczyła mnie totalnie. W jednej z paczek sianka znalazłam... ususzoną żabę!!! Najpierw myślałam, że to patyk, bo wystawała jej tylko noga, ale później z paczki wyjęłam całą, nienaruszoną żabę. Szczęka mi opadła. Na szczęście mój król się nie rozchorował, nic mu się nie stało. Teraz uważniej zaglądam w paczki i przy podawaniu sianka maluchom dokładniej je przeglądam. Co do suszków nie mam zastrzeżeń, króle wcinają  aż im się uszy trzęsą. Ale ta żaba...
zatkało mnie. Mole, robale, szkło, folia to "normalka u Zuzali" ale żaba?!!?

Offline Aguleks

  • Moderator
  • **
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #404 dnia: Maj 28, 2012, 12:07:05 pm »
o matko! A jeśli ta bida była żywa gdy poddawali siano obróbce!?  :icon_cry Na twoim miejscu złożyłam bym reklamację do producenta...
ja też powtórzę o matko ! tylko z tą reklamacją to wcale nie takie pewne, już osoby składały w związku z suszkami i nie osiągnięto żadnego rezultatu......ech szkoda płaza tylko
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #405 dnia: Czerwiec 19, 2012, 00:19:34 am »
Uwaga! Uwaga! Dziś otrzymałam naprawdę świetne suszki Zuzali. Babka lancetowata jest  bardzo zielona, wysuszona dokładnie, zapach piękny!! Pokrzywa tak samo! Jestem w szoku :) Pozytywnym oczywiście :) Data jest do grudnia 2012 tak samo jak te co były gorszej jakości. Nie wiem czy producent czytał nasz wątek :hmmm, ale widać poprawę. :D  :icon_mrgreen :icon_mrgreen :icon_mrgreen

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #406 dnia: Czerwiec 19, 2012, 11:16:31 am »
tez słyszałam ze juz sie poprawili ale ja juz sie chyba dozywotnio zraziłam jedyne co biore od zuzali to sianko melisowe suszki mam od Agi i sa genialne- zuzala moze sie teraz wypchac niezaleznie czy poprawili jakosc czy nie- klient sie zrazil i tyle- za duzo kasy przez nich do kosza wywaliłam- okolo 25 paczek czyli 125zl poszlo do kosza
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Króla

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wroclaw
  • Moje króliki: Monti
  • Za TM: Rovisia,Dziubek,Kiciuś,Nedzuś
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #407 dnia: Czerwiec 20, 2012, 15:58:42 pm »
To wszedzie juz mozna zamawiac normalna Zuzale, czy nie wszystkie sklepy maja jeszcze ta dobra partie?

Albo zapytam sie inaczej... Gdzie zamawialiscie ziola Zuzali i sa ok?

Offline Tuberoza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 516
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #408 dnia: Czerwiec 20, 2012, 16:28:41 pm »
Ja długo nie zamawiałam babki lancetowatej,a niedawno zamówiłam jedno opakowanie-na próbę,w "świat4łap" i jakość jest dobra-babka jest czysta,ma bardzo ładny,zielony kolor.Liście porzeczki i sianko Zuzali z tego zamówienia też są ok.
I tak,jak napisała Stachu-data do końca 2012,czyli z tego samego okresu,co suszki paskudnej jakości.
Za to suszone jabłka HP nie są ususzone-musiałam sama je ususzyć w suszarce.

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #409 dnia: Czerwiec 20, 2012, 16:32:59 pm »
Ja kupiłam tydzień temu paczkę ze spleśniałym mniszkiem HP, śmierdział strasznie.
Zamawiałam też niedawno Zuzalę- mniszek, krwawnik, babka lancetowana, nagietek i wszystko było ok, ładnie dosuszone i zielone.

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #410 dnia: Czerwiec 20, 2012, 20:55:42 pm »
Ja zamawiałam sianko melisowe zuzali na animalii.
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline eMu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #411 dnia: Czerwiec 20, 2012, 21:47:36 pm »
Jakieś 2 tygodnie temu robiłam zamówienie na animalii, wszystkie zioła przyszły bardzo ładne, dobrze wysuszone i aromatyczne oprócz mniszka, w którym większość była korzeni.. całość mocno zapiaszczona. Będę reklamować, no cóż..

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #412 dnia: Czerwiec 21, 2012, 18:12:59 pm »
Stary sort ZUZALI Mniszek Lekarski






Nowy sort ZUZALI Mniszek Lekarski






Natomiast to jest Mniszek Lekarski z Herbal Petsu... Zamówiłam go, bo ZUZALA była zepsuta, a tu proszę jak wygląda Nowy sort ZUZALI a jak wygląda z HP...
Z HP to nawet nie są suszki, tylko jakieś czarne, niejadalne g***o  :/






Wszystko zamawiałam na http://swiat4lap.pl/ . Ten dobry sort zamówiłam miesiąc temu razem z tym "czymś" z HP  :/
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2012, 19:52:46 pm wysłana przez xxxastarothxxx »


Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #413 dnia: Czerwiec 21, 2012, 19:47:10 pm »
im wieksza firma tym potencjlanie wieksze problemy, pomijam iz firma zwala na hurtownie a hurtownia na producentow .... i tak w kolko
nigdy nie wiesz co kupujesz, jestem za domowymi rozwiazaniami jesli ktos jest faktycznie rzetelny

i jak to po byle czym ?! po trawie i po suszkach ?

ja nowy sort zuzali zauwazylem po zmniejszeniu (po cichu) gramatury i gwaltownym wzroscie cen ... juz od dawna omijam ich jak i jesli moge
te suszki wygladaja zupelnie inaczej niz 1-2 lata temu

fabryka warzyw i lisci ?! gdzie i jak oni to hoduja .,...

no i zawsze chcialem zobaczyc jak to w realu ta fabryka dziala ...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2012, 19:50:14 pm wysłana przez andy_wawa »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #414 dnia: Lipiec 27, 2012, 15:44:27 pm »
No i zaczęło się....  mole... tym razem w sianie witapolu. Musiałam wyrzucić całe nowe opakowanie. Przykleiłam łapkę na mole Raid i oczywiście juz kilka się przykleiło. :(  Może to wina przechowywania w sklepie, dletgo proszę powiedzcie ...czy w waszyym sianie witapolu tez były? Jeśli nie to widocznie muszę kupić w innym sklepie.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #415 dnia: Lipiec 27, 2012, 16:09:34 pm »
Ja nigdy nie miałam moli w sianie Vitapol.Zawsze kupowałam u takiego Pana na allegro i zawsze było świeże i pachnące.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #416 dnia: Lipiec 27, 2012, 17:18:35 pm »
Ja sianka vitapolu kupuje juz przeszlo 2 lata i nigdy moli nie bylo. Jedynie sznurek kilka razy znalazlam. Chociaz vitapol czasami sianko ma tak marne ze nawet sikac krolik na nie nie chce.

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #417 dnia: Sierpień 08, 2012, 15:35:30 pm »
Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia, ale wczoraj wieczorem chciałam dać Bobkowi trochę sianka z worka z "Jaśkowym siankiem z owocami leśnymi" z którego wcześniej wybrałam suszony bez. Wyciągam sianko a wraz z nim kawałek suszonego jabłka który też był w sianku, i co widzę?? Obleśną, białą wijącą się larwę z żółtą głową! i mnóstwo jej kup na tym jabłku! Myślałam że zwymiotuję i czym prędzej wyrzuciłąm ją razem z tym plastrem jabłka za okno. Dziś przejrzałam całe sianko, i nic podejrzanego tam nie widzę, ale i tak mam obawy..Poza tym było sporo mchu..
Czy ktoś miał podobny problem z Jaśkowym siankiem? Lub jakimkolwiek innym? Bo ja nie wiem czy ta larwa jaj nie złożyła przypadkiem czy coś? :/
[/url]

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #418 dnia: Sierpień 08, 2012, 21:45:04 pm »
Jesli robal byl to ja bym radzila wywalic cala paczke tego sianka. Tak bedzie lepiej i bezpieczniej dla krolisia.

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #419 dnia: Sierpień 08, 2012, 22:08:31 pm »
ok, to tak zrobię, na szczęście nie wymieszałam go z pozostałym siankiem.
[/url]