Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 210389 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #280 dnia: Kwiecień 06, 2012, 23:35:40 pm »
Jak masz badanie wykazujące że suszki spowodowały całą akcję to normalnie można by go oskarżyć :)
Czyli więcej osób składało reklamacje ? Ciekawe... ciekawe czy czyta ten wątek :P
Ja tam nie mam na przykład problemów z suszkami. Ale uważam że jeżeli ktoś ma, to on powinien za to wziąć odpowiedzialność. Każda firma produkująca pożywienie dla zwierząt odpowiada za jego jakość i skutki skarmiania nią zwierząt.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #281 dnia: Kwiecień 06, 2012, 23:47:55 pm »
Niestety w tym przypadku pozostaje mi tylko reklamacja e-mailem bo na sądy to ja nie mam czasu.Wyniki badań suszków są u weterynarza do sporządzenia na piśmie ale za to też już trzeba dodatkowo zapłacić.

EDIT:
Teraz zauważyłam że w popłochu tych ceko nie wyjaśniłam sytuacji dokładnie:
Otóż,pozostawiane ceko przez Niusię i Krispiego było pod wielkim znakiem zapytania.Po kolei eliminowaliśmy rózne rzeczy z ich diety żeby sprawdzić po czym tak naprawdę się zatruły:
 - woda o którą podejrzewałam że powoduje u nich ceko miała bakterie ale nie takie żeby się mogły od niej zatruć
 - suszki bakterie pleśni - Problemy gastryczne - zator, wzdęcia,cekotrofy.

Może tylko my i pare osób z forum miało pecha.Ja już nie ryzykuję bo się boję o zdrowie Niusi i Krispiego a mi nie daje to spokoju że te suszki tak się popsuły.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2012, 02:47:36 am wysłana przez monika2415 »

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #282 dnia: Kwiecień 07, 2012, 09:13:03 am »
Wiesz, nie wiem na jaką skalę oni produkują i jakim sposobem suszą te suszki. Ale wydaje mi się że partie chyba są dosyć duże, bo zainteresowanie suszkami też nie małe... Także jeżeli wam trafił się taki syf, to wielu innym także. Jednak może Ci inni to zwykli klienci sklepów stacjonarnych, więc raczej nie ma co bardzo liczyć na ich opinię na necie.
Swoją drogą ciekawe czy suszą je naturalnie, czy mają sprzęt.. Ale nie podejrzewam ich o specjalne urządzenia do suszenia, bo są strasznie drogie. Poza tym gdyby mieli takie rzeczy to na pewno zioła byłyby wysuszone w odpowiedni sposób.
Aż jak będę miała czas to zainteresuję się tym tematem ;P
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #283 dnia: Kwiecień 07, 2012, 09:36:47 am »
Wiesz, nie wiem na jaką skalę oni produkują i jakim sposobem suszą te suszki. Ale wydaje mi się że partie chyba są dosyć duże, bo zainteresowanie suszkami też nie małe... Także jeżeli wam trafił się taki syf, to wielu innym także. Jednak może Ci inni to zwykli klienci sklepów stacjonarnych, więc raczej nie ma co bardzo liczyć na ich opinię na necie.
Swoją drogą ciekawe czy suszą je naturalnie, czy mają sprzęt.. Ale nie podejrzewam ich o specjalne urządzenia do suszenia, bo są strasznie drogie. Poza tym gdyby mieli takie rzeczy to na pewno zioła byłyby wysuszone w odpowiedni sposób.
Aż jak będę miała czas to zainteresuję się tym tematem ;P
Wydaje mi się, że sprzęt mają... Na słońcu wcale nie jest tak łatwo ususzyć tyle tego wszystkiego, poza tym nigdy nie ma pewności, że te słońce będzie. Chociaż nie wydaje mi się, żeby oni suszyli wszystko porą letnią na zapas. Pewnie mają szklarnie i sprzęt do suszenia, ale możliwe, że w pośpiechu nie dosuszają. Im krócej suszy się sort, tym szybciej można zacząć suszyć nowy... A to, że niektóre liście babki są czarne, oznacza, że źródło ciepła było za blisko. Z doświadczenia wiem, że kładąc liście blisko strumienia gorącego powietrza zwyczajnie czerniały. Więc pewnie bardzo im się śpieszyło, że nie dość, że nie dosuszyli, to jeszcze spalili...


Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #284 dnia: Kwiecień 07, 2012, 09:45:57 am »
Jeżeli rzeczywiście są czarne bo źródło ciepła jest za blisko, to znaczy że sprzęt suszący nie jest przeznaczony do suszenia ziół. Zioła powinno się suszyć tak, aby w całym pomieszczeniu, kotle czy tam gdzie się suszy temperatura była taka sama.... jeżeli robią to na domowe sposoby - czyli nie specjalnymi urządzeniami do suszenia ziół, tylko czymkolwiek co suszy, tłumaczy to wszystko. A na słońcu daje radę ususzyć, tylko trzeba wiedzieć jak, i pilnować, w każdym razie też nie sądzę żeby wszystko robili porą letnią, bo przecież cały czas sklepy narzekają na to że Zuzala nie dosyła zamówień. No to raczej nie sądzę żeby nie nadążali z pakowaniem, tylko pewnie z suszeniem.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #285 dnia: Kwiecień 07, 2012, 09:52:07 am »
Cytuj
Jeżeli rzeczywiście są czarne bo źródło ciepła jest za blisko, to znaczy że sprzęt suszący nie jest przeznaczony do suszenia ziół.
No na to wygląda... Pewnie te z góry się spaliły, a te z dołu się nie dosuszyły. Potem wszystko zaczęło pleśnieć i tak się uszaki pochorowały...


Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #286 dnia: Kwiecień 07, 2012, 10:24:50 am »
No niestety pewnych rzeczy nie da się przyspieszyć.... wiadomo że czasem może się trafić jakaś trefna sytuacja, ale jeżeli tyle osób to spotyka to ja się cieszę że nie mnie..
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #287 dnia: Kwiecień 07, 2012, 10:30:19 am »
O jakiej trefnej sytuacji mówisz? Bo skoro oni to mają w szklarniach, to ewentualnie huragan może temu zaszkodzić... Chyba, że na prawdę o to nie dbają, to mogą mieć robactwo itp, ale wtedy nie nadaje się do niczego... Babka, mniszek itp to nie są trudne w uprawie zioła, więc jedyne co może zawinić to jakieś nawożenie i te suszenie... Ale to ich wina, której można było uniknąć bez problemu. Więc nie ma sortów feralnych i tych dobrych... Jest suszenie porządne i te na "odpierdziel" ...


Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #288 dnia: Kwiecień 07, 2012, 10:34:07 am »
Nie no mówię o sytuacji, gdzie złóżmy suszą jakąś partię materiału i niby całość jest już wysuszona a gdzieś ktoś nie dopatrzy że było źle rozłożone i dosłownie garstka nie wysuszyła się całkiem. Tyle wystarczy żeby przy przechowywaniu zaparzyła się duża część suszków. No tak czy siak wiadomo że to nie wina słonia :)
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #289 dnia: Kwiecień 07, 2012, 10:38:29 am »
Więc niech sobie prezes ZUZALI przewertuje pracowników, a nie zwala winę na sklepy, i na nas, że źle karmimy króliki...


Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #290 dnia: Kwiecień 07, 2012, 11:38:24 am »
Więc niech sobie prezes ZUZALI przewertuje pracowników, a nie zwala winę na sklepy, i na nas, że źle karmimy króliki...
dokładnie! może gdybyśmy kupowali nielegalnie od jakiegoś rolnika czy coś to moglibyśmy winić siebie. Ale to firma która ma zasięg na cały kraj. Zabłysnęli bo mają największy asortyment i duże paczki no i w PL niewiele jest konkurencyjnych firm. Jednak to nie zmienia faktu że za trucie naszych zwierząt odpowiadają oni. Jak to jest że żywność ludzka musi mieć jakieś tam testy i spełniać odpowiednie warunki, inaczej firma idzie do sądu, a jeżeli chodzi o króliki no to cóż ;"tak się zdarzyło, to zwykłe niedopatrzenie". To niedopuszczalne!

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #291 dnia: Kwiecień 07, 2012, 13:49:11 pm »
Jak to jest że żywność ludzka musi mieć jakieś tam testy i spełniać odpowiednie warunki, inaczej firma idzie do sądu, a jeżeli chodzi o króliki no to cóż ;"tak się zdarzyło, to zwykłe niedopatrzenie". To niedopuszczalne!

Jejku... rozumiem że chodzi o nasze ukochane króliki i jest to straszne. Ale nie zapominaj o pewnych rzeczach. do sądu możesz iść również z Zuzalą. Nikt tego nie broni. Poza tym zauważ że ludzie także chorują i umierają przez złej jakości produkty spożywcze, które mają wszelakie atesty i teoretycznie powinny spełniać warunki bezpieczeństwa zdrowotnego. Czasami są takie sytuacje że z jakichś powodów partia produktów się zepsuje i nikt tego nie zauważy, tylko wypuszczą to na rynek. Tak samo jeżeli idzie o inne zwierzęta, czy hodowlane czy domowe. Jest masa takich przypadków. Dlatego stawianie sprawy w ten sposób że tylko jeżeli chodzi o króliki firmy twierdzą że to niedopatrzenie - to bzdura. Jeżeli takie "wypadki" dotyczą żywienia ludzi to firmy tak samo reagują. Nie bronie w ten sposób Zuzali. Jedynie tłumaczę ich zachowanie. Jeżeli chodzi o prawa wolnego rynku to zachowują się normalnie. Jak każda inna firma. Jeżeli chce się nie dopuszczać do takich wydarzeń, to trzeba pozwać ich do sądu, albo podkablować do odpowiedniej instytucji żeby skontrolowali jakość ich produktów i liczyć na to że kontrola trafi akurat na kiepskie produkty.
No życie jest jakie jest. Wiadomo że nie jest sprawiedliwe. Ale jeżeli nie weźmie się sprawiedliwości we własne ręce to nie ma co gadać. Bo to nic nie zmieni. Na zdrowy rozsądek - która firma będąc świadomą czy też nie popełnionego błędu przyzna się do niego dobrowolnie ? A szczególnie jeżeli błąd skutkuje utratą zdrowia lub życia ludzi lub zwierząt ? Zapewne znalazłby się wyjątek...ale czego się spodziewacie?
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #292 dnia: Kwiecień 07, 2012, 14:39:02 pm »
Rice_cookie a mozesz mi powiedziec co Ty ich tag - wg mnie - bronisz? Jesli czlowiek ma dowow np w postaci analizy albo wie ze nic nowego po za suszkami nie podawal i od tego krolik choruje to czemu watpisz w to?

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #293 dnia: Kwiecień 07, 2012, 14:44:29 pm »
Też mi się to nie podoba ale już nie pisałam żeby nie było kłótni.Suszki od Zuzala są źle dosuszane i pakowane do woreczków po to żeby mieli co sprzedawać przez cały rok a nie jest to takie proste więc działają w pośpiechu.

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #294 dnia: Kwiecień 07, 2012, 15:48:59 pm »
Przecież mówię że ich nie bronię. Wiem jaka jest sytuacja. Króliki zatruły się ich suszkami.
Zaznaczyłam że takie sytuacje zdarzają się w żywieniu i naszych królików i innych zwierząt domowych, hodowlanych jak i ludzi.
I pytam czego się po nich spodziewacie ?
Że zabiją się w pierś i przestaną produkcji bo źle to robią ? A może nagle zaczną dosuszać i tracić klientów bo nie wyrabiają się z zamówieniami?
Próbuję wam uświadomić, że wymiana z nimi mail'i i kłócenie się czy oni mają racje czy wy - nie ma sensu. Jak każda firma która coś zmajstruje - zawsze będą unikać odpowiedzialności i nie przyznawać się mimo swojej ewidentnej winy.
Nie bronie ich. Chcę wam tylko przekazać że zachowują się naturalnie - próbują się wymigać - co oczywiście nie znaczy że dobrze.
Żeby nie olali takich mail'i z reklamacjami trzeba by było zapewnić im kontrolę towaru, żeby im wycofali wadliwe partie ze sprzedaży i namówić ludzi by nie kupowali u nich. Chociaż przez jakiś czas. Żeby odczuli, że nie mogą lecieć tylko na ilość.
NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #295 dnia: Kwiecień 07, 2012, 17:54:53 pm »
Nie wiem czy jest sens czekać aż inne króliki zachorują tak jak moje czy SiM ?? Każdy zrobi jak chce.Ja juz podjełam decyzję.

Offline parafka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #296 dnia: Kwiecień 07, 2012, 19:18:18 pm »
Szczerze? Jak dla mnie trzeba sprawę nagłaśniac wśród właścicieli "odbiorców" suszkowych. Za każdym razem kiedy spotykam się z sytuacjami kiedy przez winę osoby trzeciej zagrożone jest życie moje lub moich zwierząt (i jest to oczywiscie podparte faktami) zgłaszam, rozgłaszam i każdego informuję. Pewnie nie było by tak gdyby nie sytuacja jaka miała miejsce w moim życiu ok 10 lat temu. Przez matactwo i olewczosc weterynarza straciłam konia. Dlaczego? Nie rozpoznał zapalenia płuc (co jest naprawdę dziwne) dodatkowo kazał nam kobyłę poic ciepłą wodą z drożdżami, że ona niby ma robaki w przewodzie pokarmowych i dlatego nie chce jesc. Przez 2 tyg tak mi konia męczył (rodzice mieli do niego zaufanie bo przy wczesniejszym koniu spisywal się dobrze). Skąd wiem że to było zapalenie płuc? Wreszcie bylo coraz gorzej, jak wyskoczył nam z tym pojeniem drożdżami, to ja już nie wytrzymałam i chyba przeleciałam pół wsi zanim znalazłam numer do jakiegoś innego specjalisty, ktory właśnie powiedział że to zapalenie płuc, ale było już za późno. Ja jak to ja, kiedy dzieje się właśnie coś takiego rozmawiam z ludzmi i ich uprzedzam. I co się okazało? Gośc wykonczył w moim obrębie 15 koni w ten sam sposob!!!! Gdyby wszyscy ludzie rozgłaszali takie rzeczy to wcześniej doszłoby do tego do czego już doszło czyli Pan nie wykonuje zawodu lekarza weterynarii. Teraz na każdym kroku powtarzam i mówie wszystkim. Mówmy sobie nawzajem o takich rzeczach. Łatwiej uniknąc tragiedii :(


Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #297 dnia: Kwiecień 07, 2012, 19:27:24 pm »
Szczerze? Jak dla mnie trzeba sprawę nagłaśniac wśród właścicieli "odbiorców" suszkowych. Za każdym razem kiedy spotykam się z sytuacjami kiedy przez winę osoby trzeciej zagrożone jest życie moje lub moich zwierząt (i jest to oczywiscie podparte faktami) zgłaszam, rozgłaszam i każdego informuję. Pewnie nie było by tak gdyby nie sytuacja jaka miała miejsce w moim życiu ok 10 lat temu. Przez matactwo i olewczosc weterynarza straciłam konia. Dlaczego? Nie rozpoznał zapalenia płuc (co jest naprawdę dziwne) dodatkowo kazał nam kobyłę poic ciepłą wodą z drożdżami, że ona niby ma robaki w przewodzie pokarmowych i dlatego nie chce jesc. Przez 2 tyg tak mi konia męczył (rodzice mieli do niego zaufanie bo przy wczesniejszym koniu spisywal się dobrze). Skąd wiem że to było zapalenie płuc? Wreszcie bylo coraz gorzej, jak wyskoczył nam z tym pojeniem drożdżami, to ja już nie wytrzymałam i chyba przeleciałam pół wsi zanim znalazłam numer do jakiegoś innego specjalisty, ktory właśnie powiedział że to zapalenie płuc, ale było już za późno. Ja jak to ja, kiedy dzieje się właśnie coś takiego rozmawiam z ludzmi i ich uprzedzam. I co się okazało? Gośc wykonczył w moim obrębie 15 koni w ten sam sposob!!!! Gdyby wszyscy ludzie rozgłaszali takie rzeczy to wcześniej doszłoby do tego do czego już doszło czyli Pan nie wykonuje zawodu lekarza weterynarii. Teraz na każdym kroku powtarzam i mówie wszystkim. Mówmy sobie nawzajem o takich rzeczach. Łatwiej uniknąc tragiedii :(
jestem tego samego zdania. 10lat temu straciłam kota (5letniego) przez nieudolność weterynarza, który dał jak mu (jak to inny wet powiedział) mojemu Ramzesowi końską dawkę antybiotyku. Nie byłam jedyną, której zwierze domowe ucierpiało przez tego Pana. Na chwilę obecną co prawda jest weterynarzem, ale tak jak powinien(bo ponoć w tym kierunku się kształcił) do dużych zwierząt. Małych/domowych nie przyjmuje.

Dzisiaj w sklepie zoologicznym odradziłam zamawianie suszek z zuzali. Powiedziałam jakie są problemy po ich "niedopatrzeniach" i odesłałam po więcej informacji właśnie na nasze forum.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #298 dnia: Kwiecień 07, 2012, 20:06:04 pm »
rice_cookie ja tez juz podjelam decyzje, mnie stracili jako klientke. znalazlam tutaj firme ktora ma pokrzywe i mniszka (i pelno innych) dla koni jak odbiorcow ale oglaszali sie ze i dla krolikow w mniejsze paczki moga pakowac. Na babki nie maja odbiorcow ale maja zerknac przed nastepnym zamowieniem co moga z tym zrobic :) oprocz tego idzie do mnie troche jr farm i na razie "kryzys" opanowany a potem bede zamawiac jr farm z zooplus

Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #299 dnia: Kwiecień 07, 2012, 21:37:13 pm »
ehhhh a czy ja kogoś namawiam do zmiany decyzji, czy coś?

Mówię tylko jak działają firmy. Nie wszystkie, bo część po prostu z góry dba o swój towar.
I podkreślę jeszcze raz że nikogo nie bronię.
Czytając poprzednie posty doszłam do wniosku że niektóre z was chcą wytoczyć większą wojnę. I nie mam nic przeciwko. Bo jest to walka o lepszą jakość, która wiązałaby się z samymi plusami dla naszych uszatych. Swoimi wypowiedziami chciałam tylko uświadomić wam że niestety nie wystarczy parę emocjonalnych mail'i do firmy która puści sobie to koło wiadomo czego i mała grupka osób rezygnujących z zakupu. Jeżeli jednak zobaczyli by zorganizowane akcje w wielu miejscach - forach, stronach, facebooku, itd. i zastałyby ich jakieś kontrole to może by się zastanowili.

NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.