Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 211393 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kornelis.pl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 03, 2012, 09:25:36 am »
Ja się zastanawiałam ostatnio już czy to nie moja wina, że jedzenie pleśnieje z Zuzali, ale nic innego nie pleśnieje...
no jedynie kiedyś granulat z JR FARM... ale to chyba coś nie teges z tym granulatem.

Ja karmię ziołami z HP tylko tam gama produktów nie jest aż tak szeroka - nie mam babki, skrzypu...
może jakby masowo do nich pisać to by zdecydowali się na powiększenie asortymentu.

A dlaczego z świata królika nie można już zamawiac?

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #201 dnia: Kwiecień 03, 2012, 10:39:30 am »
bo sie zamykaja - mąż właścicielki miał wypadek o ile dobrze pamiętam
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #202 dnia: Kwiecień 03, 2012, 10:43:00 am »
Jeszcze sa takie:
http://www.herbalfarm.pl/

mialam kiedys od nich zamawiac ale akurat nie mialam transportu do mnie

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #203 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:08:40 am »
Dajcie sobie spokój z Zuzalą na rok 2012 jest źle dosuszona.Ja zakupiłam 65 paczek od producenta,trzymałam w przewiewnych woreczkach lnianych a i tak Niusia z Krispim miały kurację antybiotykową po 2-tygodniowym ceko występującym właśnie 10-15 minut po podaniu suszków Zuzala.

Offline Branwen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1681
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:10:25 am »
tusiątko ja zamawiałam ostatnio z http://www.swiat4lap.pl/ i wszystko było w porządku :) Mają zioła różnych firm, nie tylko zuzali.
Potworki zapraszają do swojej galerii: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13287.0.html

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #205 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:25:43 am »
ja zrobiłam ostatnio zapas z herbal pets :) moja królinka jest zadowolona. Mają duży wybór min płatki kwiatów, chipsy brokułowe, banany suszone, różne mieszanki ziół. Są względnie tanie tylko opakowania mają mniejsze.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #206 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:37:04 am »
ja zrobiłam ostatnio zapas z herbal pets :) moja królinka jest zadowolona. Mają duży wybór min płatki kwiatów, chipsy brokułowe, banany suszone, różne mieszanki ziół. Są względnie tanie tylko opakowania mają mniejsze.
Tylko ze peppar lubi dwie babki, mniszka i pokrzywe a tego chyba nie maja :(

tusiątko ja zamawiałam ostatnio z http://www.swiat4lap.pl/ i wszystko było w porządku :) Mają zioła różnych firm, nie tylko zuzali.
A jakie z tych wyzej co napisalam co peppar lubi znasz innych firm? ja na razie mam zapasy zrobilam jakis czas temu ale teraz nie wiem bo..

Dajcie sobie spokój z Zuzalą na rok 2012 jest źle dosuszona.Ja zakupiłam 65 paczek od producenta,trzymałam w przewiewnych woreczkach lnianych a i tak Niusia z Krispim miały kurację antybiotykową po 2-tygodniowym ceko występującym właśnie 10-15 minut po podaniu suszków Zuzala.
Tylko ze ja kupowalam jeszcze w 2011 :( i teraz nie wiem czy mam wszystko wyrzucioc czy cos poprobowac.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #207 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:45:00 am »
Dajcie sobie spokój z Zuzalą na rok 2012 jest źle dosuszona.Ja zakupiłam 65 paczek od producenta,trzymałam w przewiewnych woreczkach lnianych a i tak Niusia z Krispim miały kurację antybiotykową po 2-tygodniowym ceko występującym właśnie 10-15 minut po podaniu suszków Zuzala.
Tylko ze ja kupowalam jeszcze w 2011 :( i teraz nie wiem czy mam wszystko wyrzucioc czy cos poprobowac.

Jak miał ceko to już mu ich nie podawaj bo być może że w tych suszkach są mykotoksyny :
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/mykotoksyny.html

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #208 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:49:37 am »
Jak miał ceko to już mu ich nie podawaj bo być może że w tych suszkach są mykotoksyny :
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/mykotoksyny.html
Mial po jednej chyba babce ale nie skojarzylam tego jakos (nawet sie dziwilam bo nie dostal warzyw ani nic co by moglo spodowodac ceko) ale mam tez inne opakowania nawet nie otwarte i stad nie wiem co zrobic :( Ty bys wyrzucila wszystkie nawet te co nie sa otwarte?

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #209 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:52:11 am »
Jak miał ceko to już mu ich nie podawaj bo być może że w tych suszkach są mykotoksyny :
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/mykotoksyny.html
Mial po jednej chyba babce ale nie skojarzylam tego jakos (nawet sie dziwilam bo nie dostal warzyw ani nic co by moglo spodowodac ceko) ale mam tez inne opakowania nawet nie otwarte i stad nie wiem co zrobic :( Ty bys wyrzucila wszystkie nawet te co nie sa otwarte?

Marta,ja wyrzuciłam około 45 paczek do kosza :/

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:55:15 am »
Marta,ja wyrzuciłam około 45 paczek do kosza :/
Po prostu wyrzucilas, bez patrzenia czy maja plesc czy nie, tak? o to mi chodzi. Bo moga byc te DOBRE paczki ale czy sa dobre to chyba ciezko sie przekonac wczesniej? tutaj w ogole nie suszonych ziol a bez zuzali to nam sie zawezaja mozliwosci :( jr farm ma malo na zooplus i do tego drogie :(

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #211 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:57:04 am »
tusiatko_1987 z tego co pamiętam mają. sprawdź sobie na ich stronie :) niestety mają to pomieszane i ja np mam paczkę ziół z działu dla gryzoni a nie królików a ma ona skład taki że królince pasuje ;)

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #212 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:59:03 am »
Marta,ja wyrzuciłam około 45 paczek do kosza :/
Po prostu wyrzucilas, bez patrzenia czy maja plesc czy nie, tak? o to mi chodzi. Bo moga byc te DOBRE paczki ale czy sa dobre to chyba ciezko sie przekonac wczesniej? tutaj w ogole nie suszonych ziol a bez zuzali to nam sie zawezaja mozliwosci :( jr farm ma malo na zooplus i do tego drogie :(

Wyrzuciłam bo nie chciałam je już narażać na jeszcze gorsze problemy z brzuszkami a w tych paczkach była m.in.babka szerokolistna,mniszek lekarski,babka lancetowata i pokrzywa czyli wszystko co dostawały i co mogło im zaszkodzić.Porównując suszki Zuzala do tych teraz co kupuję to Zuzala to jeden wielki smród i niedosuszenie :(

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #213 dnia: Kwiecień 03, 2012, 11:59:54 am »
tusiatko_1987 z tego co pamiętam mają. sprawdź sobie na ich stronie :) niestety mają to pomieszane i ja np mam paczkę ziół z działu dla gryzoni a nie królików a ma ona skład taki że królince pasuje ;)
Widze pokrzywe i jedna babke ale jednak jakosciowo wygladaja na duzo gorsze od tych zuzali i mniejsze opakowania :( musze jeszcze raz zerknac co dokladnie ma zooplus.com wczesniej ziola to mialam z zuzali to sie nie przygladalam co DOKLADNIE maja na zooplus a teraz widac musze..

Wyrzuciłam bo nie chciałam je już narażać na jeszcze gorsze problemy z brzuszkami a w tych paczkach była m.in.babka szerokolistna,mniszek lekarski,babka lancetowata i pokrzywa czyli wszystko co dostawały i co mogło im zaszkodzić.Porównując suszki Zuzala do tych teraz co kupuję to Zuzala to jeden wielki smród i niedosuszenie :(
Czyli cala 4 ktora dostaje peppar, jakis czas juz ziol nie dostawal to myslalam ze dlatego ceko zostawil po babce (o ile dobrze pamietam). No nic musze przejrzec co tam mam i wyrzuce najwyzej cala zuzale i cos mu zamowie za kilka tygodni jak bede miec wyplate bo teraz nie uzupelnie na szybko :(

Dziekuje za Twoja opinie! On mial tylko raz ale chyba nie chce ryzkykowac, swoje lata juz ma i bym sobie nie darowala gbyby odszedl przez to  :placze

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #214 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:10:26 pm »
Wyrzuciłam bo nie chciałam je już narażać na jeszcze gorsze problemy z brzuszkami a w tych paczkach była m.in.babka szerokolistna,mniszek lekarski,babka lancetowata i pokrzywa czyli wszystko co dostawały i co mogło im zaszkodzić.Porównując suszki Zuzala do tych teraz co kupuję to Zuzala to jeden wielki smród i niedosuszenie :(
Czyli cala 4 ktora dostaje peppar, jakis czas juz ziol nie dostawal to myslalam ze dlatego ceko zostawil po babce (o ile dobrze pamietam). No nic musze przejrzec co tam mam i wyrzuce najwyzej cala zuzale i cos mu zamowie za kilka tygodni jak bede miec wyplate bo teraz nie uzupelnie na szybko :(

Dziekuje za Twoja opinie! On mial tylko raz ale chyba nie chce ryzkykowac, swoje lata juz ma i bym sobie nie darowala gbyby odszedl przez to  :placze

Niusia z Krispim brały Fibreplex na odbudowę flory bakteryjnej po spożyciu czegoś zepsutego a jedynie suszki Zuzala mogły być przyczyną bo warzywa i owoce kupujemy codziennie świeże więc wolałam sie pozbyć tej Zuzali raz na zawsze.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #215 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:14:58 pm »
Niusia z Krispim brały Fibreplex na odbudowę flory bakteryjnej po spożyciu czegoś zepsutego a jedynie suszki Zuzala mogły być przyczyną bo warzywa i owoce kupujemy codziennie świeże więc wolałam sie pozbyć tej Zuzali raz na zawsze.
Ja ostatnio nie dawalam warzyw to teraz bym od nowa musiala do przyzwczajac... No nic to pozostaje mi wyrzucic tak jak Ty zrobilas, bo tylko wtedy suszki dostal "nowe" bo siano i granulat taki sam od dawna.

Offline Aguleks

  • Moderator
  • **
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #216 dnia: Kwiecień 03, 2012, 13:09:46 pm »
Dziołchy ja już mam zakasane rękawy - czekam na sezon i wyrośniętą roślinność i idę pozyskiwać, nie mam problemu z wysyłaniem zagranicę ale czy Wam dziewczyny to się będzie opłacało?? w sumie nie wiem ile to dokładnie kosztuje. O moich cenach na moim wątku, bliżej sezonu zrobię osobny tylko dla "Uszatego przysmaku"
Zapraszam (och jaki marketing)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #217 dnia: Kwiecień 03, 2012, 13:13:19 pm »
no zakasuj zakasuj bo my zraz bedziemy tu glodni a piccola je duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzo
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Tuberoza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 516
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #218 dnia: Kwiecień 03, 2012, 13:20:52 pm »
U Leona i Chili skończyły się biegunki ,odkąd nie zamawiam babki lanc.,szerokolistnej i mniszka Zuzali.Z Zuzali kupuję jedynie liście malin,porzeczki i brzozy.Przerzuciłam się na Herbal Pets,a wczoraj zamówiłam babkę i Ziołowy Ogród w Zooplus-zobaczymy,jakiej będą jakości,bo suszonej rukoli z pomidorem nie polecam.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #219 dnia: Kwiecień 03, 2012, 13:21:01 pm »
Dziołchy ja już mam zakasane rękawy - czekam na sezon i wyrośniętą roślinność i idę pozyskiwać, nie mam problemu z wysyłaniem zagranicę ale czy Wam dziewczyny to się będzie opłacało?? w sumie nie wiem ile to dokładnie kosztuje. O moich cenach na moim wątku, bliżej sezonu zrobię osobny tylko dla "Uszatego przysmaku"
Zapraszam (och jaki marketing)
Ja mam kuriera do 10 kg za 60 zlotych albo poczta polska - czasem taniej czasem nie. Ja duzo bym zamowila :D

A juz widze cennik
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=12627.msg305465#msg305465
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 13:32:03 pm wysłana przez tusiatko_1987 »