Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 210329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #180 dnia: Luty 20, 2012, 19:03:42 pm »
Moja ostatnio robi duże i śmierdzące kupy.... odkąd kupiłam 2worki szuszek z Zuzali. Dopiero teraz po przeczytaniu powyższego postu pokojarzyłam, że to może mieć związek z suszkami!!! odstawiam je. zobaczymy co to da :icon_eek

Offline kakon79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #181 dnia: Luty 25, 2012, 07:48:37 am »
Witam,
ja też miałam przykry incydent z Zuzalą. Kupiłam babkę lancetowatą, po otworzeniu paczek okazało się, że pajęczynki to nie jedyny problem. Otóż na spodzie folii oraz nawet pomiędzy liściami widać było małe LARWY!!! Takie małe białe robaczki. Jako początkujący hodowca nie wiedziałam co to jest i czy mogę podawać to moim uszatym, więc zadzwoniłam do "wspieracza królikowego" z Wrocławia - Pani zajmuje się adopcją króli na Dolny Śląsk. Odradziła podanie suszków i odesłanie ich do producenta. Tak też zrobiłam. Uwzględniono moją reklamacje, przysłano nowy towar i coś extra, tłumacząc, że robaki w paczce to dowód na to, że żadnej chemii nie używają do obróbki zieleniny i czasem tak bywa.
Prosili o nie-nagłaśnianie całej sprawy i pewnie bym tak zrobiła, ale widząc Wasze problemy dołączam się do powyższego listu.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #182 dnia: Luty 25, 2012, 09:59:17 am »
no ja wczoraj wywaliłam ostatnią-6 paczkę babki szerokolistnej- smród, czarne liście, wszystko posklejane -mam dość suszki za 100zl sa w koszu co ja mam zwierzakowi teraz podac? wydac kolejna 100 i znowu szajs dostac?/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #183 dnia: Luty 25, 2012, 10:26:29 am »
Dziewczyny jeśli dostajecie suszki z zuzali takie zepsute to zglaszajcie reklamacie i w miare mozliwosci odsylajcie towar. Jeśli nikt się za to nie wezmie to oni problemu nie zobacza i takie suszki nadal beda w obiegu, bo się nawet nie zaczna starac by byly lepszej jakosci skoro problem zglasza jedynie mala garstka ludzi, a suszki kupuja setki.

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #184 dnia: Luty 25, 2012, 11:41:46 am »
marta1984- niepotrzebnie wyrzuciłaś paczki. Przecież to bez sensu. Zapłaciłaś za towar, który okazał się wadliwy, tak jak mówi Madzia7 powinnaś była to zgłosić do Zuzali, zareklamować. Z tego co czytam wszystkie reklamacje były uwzględniane i pozytywnie rozpatrywane.
[/url]

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #185 dnia: Luty 25, 2012, 11:52:34 am »
Zwracajcie się z reklamacją bezpośrednio do producenta Zuzali.Ja mam tzn.miałam suszki z Zuzali prosto od producenta (po zgłoszeniu reklamacji).Ledwo co ususzone pierwszy rzut z lipca 2011 ważne do grudnia 2012 i wszystko poszło do kosza i myślę że w Waszym przypadku to to nie jest wina sklepów.

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #186 dnia: Luty 25, 2012, 12:01:10 pm »
Jestem zdziwiona,że jest aż tak wiele przypadków że coś jest nie tak. Mi się nigdy jeszcze nie zdarzyło. Przy czym ja zazwyczaj kupuję w sklepie i wszystko najpierw oglądam, do tej pory tylko 3 razy suszki przez internet zamawiałam. Głównie kupuję suszone produkty Herbal Pets, ale z Zuzali też trochę kupowałam. Teraz mam właśnie między innymi babkę szerokolistna, krwawnik i liście brzozy z Zuzali i według mnie jest wszystko ok, są zielone i pachnące. Ale teraz już i z suszkami będę w strachu, do tej pory się tylko niewidzialnego na warzywach bałam ;/

Offline Viola90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #187 dnia: Luty 25, 2012, 13:13:21 pm »
Ojej ale żeście mnie postraszyły:( od razu sprawdziłam moje suszki , chyba są ok , mam z HP. Z zuzali mam jabłuszka suszone, są troshę miekkie czy takie powinny byc??

Offline Aisejam

  • Administrator
  • *****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2237
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mała, Dorian, Odyn
  • Pozostałe zwierzaki: Quorthi, Szymek
  • Za TM: Stellek 25.10.2011, Staś 20.09.2013, Skarb 6.08.2014, Czarna Mamba 11.04.2015, Świntuch 16.05.2015
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #188 dnia: Luty 25, 2012, 13:46:38 pm »
Według mnie tak. Jak kupowałam takie normalne w sklepie na kompot suszone czy sama suszę to zawsze są takie trochę gumowate.

Offline martini_86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Kokolino i Fifi :***
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #189 dnia: Luty 25, 2012, 15:56:17 pm »
Ale mnie nastraszyliście. Dziś będę składać zamówienie na świecie królika min. babki lancetowate i szerokolistne, mniszki lekarskie, krwawniki itp z Zuzali i aż się boję....


Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #190 dnia: Luty 25, 2012, 16:41:11 pm »
ja kupuje przez internet i nie widze ich przed kupieniem wiem ze lepiej bylo zachowac ale robale mi lazily a krolik po operacji z rana na brzuchu i strach to trzymac a inna sprawa ze sama potwornie boje sie robali taka fobia i juz  a smrod byl nieslychany z tych suszek wytrzymac sie nie dalo uderzyl mnie zaraz po rozwiazaniu sznureczka
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #191 dnia: Luty 27, 2012, 10:57:28 am »
ja idę dzisiaj po nowe zapasy suszek dla królisia :zdenerwowany . Na samą myśl że kolejne mogą być złe mnie wzdryga.... będę prosić w sklepie by pozwolili mi rozwiązać woreczek przed kupieniem :bejzbol w końcu nie idę po jedną paczkę za 6zł a nie mam zamiaru wyrzucić kolejnych pieniędzy do kosza. Wiem że to nie wina sklepu więc nie odnoszę im tych złych produktów bo jedyne co mogą to wymienić mi na inny woreczek z tej samej partii :dobani Jakoś nie wierzę by ten "inny woreczek" był mniej wadliwy... :dobani

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #192 dnia: Luty 27, 2012, 12:36:48 pm »
miedzynarodowa daj znać, czy w sklepie pozwolili otworzyć woreczek (w co wątpię że pozwolą, bo nawet jak będzie zepsute to najprawdopodobniej będziesz musiała zapłacić za otwarte opakowanie). I koniecznie zgłaszaj reklamacje każdego "wadliwego" produktu. Sklep na drugi raz będzie lepiej sprawdzał produkty przy kupnie ich. Bo jeśli nikt nie zgłasza nieprawidłowości = nie ma problemu.
A ktoś, kto nie wie że suszki są nadpsute, da je zwierzakowi.... na nieświadomce że coś nie gra.

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #193 dnia: Luty 27, 2012, 13:01:06 pm »
Byłam w sklepie i panie wiedziały, że już wiele razy mówiłam, że coś było nie tak z suszkami i pozwolili mi otworzyć opakowanie(akurat sklep był pusty). Udało mi się kupić świeże suszki dla uszola!
Rozmawiałam z właścicielką sklepu odnośnie tej Zuzali i ogólnie złego karmienia królików. Taki jej wykład dałam, że szok:) ale to fajna babka i widać, że dba o zwierzaki w swoim sklepie

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #194 dnia: Marzec 09, 2012, 18:57:21 pm »
Moja reklamacja została uznana, kasę za zioła zwrócono, bo Pani z Gutka powiedziała, że miała ostatnio właśnie dużo skarg na Zuzalę i nie może zagwarantować, że te paczki, co są jeszcze w Zuzali będą lepsze (potwierdziła, że w ostatnich paczkach Zuzali klienci mieli jakieś badziewia zamiast samych ziół). Nawet sama mi odradziła zamienić na HP, bo mówiła, że to bardzo drobna sieczka i zwierzęta mogą wzgardzić.
Poza tym mówiła, że Zuzalę biorą prosto od producenta, nie przechowują (nie mają żadnych magazynów, a oferują to, co wykazują hurtownie czy producenci na stanie) towaru.

Tak więc wychodzi na to, że producent sobie ceny podniósł, a jakość towaru olał...
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline madziuula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #195 dnia: Marzec 12, 2012, 17:40:12 pm »
Ostatnimi czasy napotkałam się na robaki w paczkach siana Animals... Moje króle je uwielbiają, ale ostatnio wyłaziły z paczek jakieś robale czarne < ohydztwo > no i ostatnia paczka siana to totalna porażka. Króle mało go jedzą i tylko wyciągają z paśnika i wala się po całej zagrodzie :(
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #196 dnia: Marzec 12, 2012, 18:00:14 pm »
ja w suszonej marchewce z Zuzali znalazłam pościnaną folię(takie małe płatki przeźroczystej folii w opakowaniu) dobrze, że to zauważyłam bo królik miałby dodatkowe niebezpieczeństwo w miseczce

Offline kornelis.pl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #197 dnia: Kwiecień 03, 2012, 07:26:25 am »
Trafiłam na to forum właśnie przez Zuzale.
Nie wiem co się dzieję. Czy ostatnio producent nie dosusza ziół?



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #198 dnia: Kwiecień 03, 2012, 08:30:48 am »
olewają klientów coraz bardziej a ceny podnoszą
zioła są wsadzane do toreb wilgotne i zamykane razem z robalami i jajami robali, wiele sklepów już z zuzali rezygnuje
i oni się mają za profesjonalistów którym zalezy na dobrze zwierzat pchiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii żarty
zobacxzyli ze mozna wiecej zarobic i robia co moga- oprocz plesni i robali w babce szerokolistnejregularnie dostaje pól torby jakis uschnietych traw zamiast babki- zuzala jest dla mnie skreslona jesli chodzi o ziola
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 03, 2012, 08:31:20 am »
To jakiej firmy zamawiac ziola? Ostatnio zamawialam paczke zooplus z siankiem jr farm (zadnych ziol), z mojego ukochanego swiata krolika juz nie moge zamowic :( to skad polecacie zamawiac? Zooplus.com (tylko z tego moge do nas zamawiac) nie ma tak duzo ziol dla krolikow :(  Moge zamawiac z polski ale to juz sie boje zuzali...

Monika2415 pisala na poprzedniej stronie o ceko, tak wlasnie mial Peppar jak mu dalam ktores ziola ostatnio - ktos wie czemu tak sie dzieje?
Ja odeslac nie moge byloby to za drogo dla mnie odsylac kilka paczek do polski :(
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 09:01:24 am wysłana przez tusiatko_1987 »