Autor Wątek: Toruń prosi o głosy w Krakvecie  (Przeczytany 78260 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 29, 2011, 15:40:15 pm »
Myślę, że nie ma co dochodzić kto kłamie
Absolutnie, nie miałam tego na myśli:(. Po prostu wyczytałam, że kotki mają aktualnie zapewnioną karmę. Sprawa wyżywienia tyczy 120 psiaków.
Tak w schroniskach wszędzie panuje bieda:(( W Łodzi jest 500 psów i 300 kotów, a schronisko jest przystosowane do 300. Ponoć dochodziło do zagryzień.
Przyjmują każdą karmę i nie tylko. Bardzo chętnie prześcieradła, kapy, - do pooperacyjnych, kołdry, miski, garnki, okrycia

annnaka

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 29, 2011, 16:17:20 pm »
annaka mnie jest bardzo przykro  z sytuacji jaka jest w radomskim schronisku , takich jak ten schron jest bardzo dużo niestety , ale  nie rozumiem pomówień o jakiś naszych gierkach czy oszustwach . głosujemy tak jak każda z Was głosuje , mobilizujemy znajomych , przyjaciół gdzie się da i myślę ,że Wy też tak robicie i wcale nie widzę żadnego nie fair , ale do rzeczy , kto wygrał jeszcze nie wiadomo , ale jeżeli wygra Toruń i za miesiąc będzie kolejne głosowanie , to możecie być pewni ,że ludzie z tego forum i nie tylko mający dobre serce i nie patrzący się  na to czy to królik , pies czy kot , odda chętnie głosik na Radom .

Najbardziej się obawiam, że w następnym miesiącu Schronisko z Radomska nie dostanie już drugiej szansy - forum Miau będzie miało głos i pewnie wybiorą fundację, która bardziej zajmuje się kotami - nie mam pojęcia jak to będzie - z Krakvetem mam do czynienia dopiero 3 miesiąc. W styczniu była bardzo ostra rywalizacja między Szczecinkiem a Wartą Goldena - ktoś tam się nawet przyznał, że głosy oddawała "maszynka" - lewe konta, automatyczne wysyłanie głosów:
Post hakera ze styczniowego głosowania na forum Krakvetu już został wyczyszczony, została jednak zrobiona kopia, którą pozwolę sobie tutaj wrzucić:
"no i co teraz... powiedza te wszystkie huje z rozdartymi ryjami...co przez 102 strony obrazaly szkalowaly i oczernialy..... z hakerami sie wam udalo wygrac? z bottem? moze go ktos zapomnial podkrecic? glosy co minute wam sie nie podobaly? a co zrobil szczecinek?????????????????? no oczywiscie kazdy pie3s ma 3 przyjaciol szczecinek ma 100 ps0w wiec ma szczere uczciwe i porzadne zwyciestwo. bo psy glosowaly
tyle jest w was zawisci i nienawisci ze powinno wam sie te psy natychmiast odebrac...zeby sie od was tego nie nauczyly
a teraz do rzeczy.....
Logow z glosowania OCZYWISCIE NIGDY NIKT NIE ZOBACZY.... BO ADMIN JEST DUPA I NAWET NIE WIE JAK PORZADNIE TAKIE RZECZY SIE USTAWIA...WIEC WOLI NIE POKAZYWAC....odszczeka kto wygral i tyle
MALE FUNDACJE MOZECIE SE DAROWAC ZAKUPY U SPONSORA ....BO HAU-MIAU NIGDY WAS DO KORYTA NIE DOPUSCI
teraz niespodzianka dla najbardziej rozszczekanych jujow
macie tu kundle szczekajace bezposredni aderes na tego slynnego osmioliterowsego boota...co go WG stosowala..i nie moze byc inaczej http://www.generate-password.com/?langu ... ....ciecie malinowe
i macie tu huje szczekajace swoja osmioliterowa tajemnice
nigdy bym sie nie spodziewal ze opiekunowie zwierzat maga miec w sobie tyle nienawisci i agrezji.....dlatego obiecuje...niebawem wrocic i kij wam znow w dupe wsadzic..... bo ladnie szczekacie.....
amen"
I stąd po prostu mogą się pojawiać jakieś wątpliwości co do "czystości" głosowania.

Mam nadzieję, że ludzie będą chcieli pomóc schronisku, ofiarując karmę, że dzięki konkursowi, zapomniane schronisko zostanie zauważone. Wiadomo, wygrana w konkursie jako pomoc jednorazowa nie zapewni, że zwierzaki zawsze będą najedzone - karma się skończy i problem pewnie wróci, wtedy będzie kilka mordek mniej do wykarmienia ;/

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 29, 2011, 16:26:14 pm »
annaka-  hmm ja naprawdę rozumiem ,że macie jakieś przykre doświadczenia z oszustami , ale my naprawdę   nie oszukujemy  w głosowaniu , to zresztą widać ,że idziemy prawie łeb w łeb  co do ilości głosów  i wydaje mi się ,że do głowy by tu nikomu nie przyszło aby oszukać , bo na nieszczęściu zwierząt to już przesada jak dla mnie .
W każdym razie , ja nie wiem skąd jesteś , z dogo ?? Z miau ?? (forum)
Napisz dziewczynom ,że jeżeli potrzebują nowego sojusznika w jakichkolwiek konkursach to go na SPK  mają  , ale nie mogą wrzucac wszystkich ludzi do jednego wora i okrzykiwać ich oszustami .
Z naszej strony jak widzisz jest już niejedno wyciągnięcie ręki na zgode i pomoc .



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

annnaka

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 29, 2011, 16:51:20 pm »
kasiagio ja ie chciałam nikogo urazić ani oskarżać o jakieś oszustwa, chciałam tylko wyjaśnić skąd to się może brać,
dziękuję za wszelką pomoc - najważniejsze, ze zyskają zwierzaki :)
Bardzo się cieszę, że ludzie potrafią się jednoczyć we wspólnej sprawie, że chcą pomagać - dzięki temu wielu ludzi niezwiązanych z żadnymi forami prozwierzęcymi angażuje się w pomoc :) zmienia swój stosunek do zwierząt, zaczyna zauważać potrzebujących

Jestem od niedawna zarejestrowana na forum Dogo i Miau, staram się angażować w jakieś akcje, powiadamiać innych
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2011, 16:59:42 pm wysłana przez annnaka »

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 29, 2011, 22:18:50 pm »
Głosujemy dalej kochani! :)

Wszyscy szykują się na emocjonującą końcówkę, więc nie spoczywajmy na laurach. Dla wszystkich głosujących :bukiet
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

annnaka

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 29, 2011, 23:19:46 pm »
niestety ominie mnie najciekawszy moment :(

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 29, 2011, 23:29:28 pm »
Zagłosowane :)

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 30, 2011, 07:32:38 am »
http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-kandydat-na-marzec-wybrany-g%C5%82osujemy-na-Radomsko!/page19

Oni nie odpuszczą, można do nich mówić, a i tak nie dociera... Toruń oszukuje i tyle... Mam dość dogomanii, już wcześniej miałam ich dość, ale teraz to już naprawdę przesadzają. Zachowują się jak jakaś sekta.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 30, 2011, 07:59:06 am »
Dziewczyny nie mogę tego czytać :( Ta akcja w Toruniu, powodziowa, nie wiem dlaczego dogo przypisuje sobie całe zasługi... Ogromnie mi przykro, bo ja sama wzięłam i wyadoptowałam 2 psa właśnie w tej akcji, moi znajomi kolejnych 6. Żadne z nas nie miało nigdy nic wspólnego z dogo... I wiem to, bo byłam wtedy, że masa ludzi to nie dogo. Bardzo to przykre. Na pewno mieli swój udział, ale to nie tak, że psy by się potopiły, gdyby nie było dogomanii  :( Przykre i tyle.
Kasy nie mam, w ciągu 3 dni zawiozłysmy do schronu prawie 100 kg karmy, ale jak wygra Toruń to jestem za tym, żeby się zrzucić na Radomsko, parę groszy zawsze się znajdzie... Mnie tylko niesmak pozostanie :(

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 30, 2011, 13:44:30 pm »
Dałam dom 4 psom ( 2 za TM – 11, 18,5) 2 kotom ( 1 za TM 17) i 4 królikom ( 2 za TM), znalazłam ds dla 4 psów, tak więc nie jestem osobą tylko „zakróliczoną”.
Jednak dla mnie postawa co niektórych na Dogo jest co najmniej dziwna. :icon_rolleyes
Konkurs, szczytny z założenia, w którym w zasadzie nie ma przegranych, bo zawsze otrzymują karmę potrzebujące ją zwierzęta zaczyna mieć niezdrowy posmak.
Wypowiedzi typu „ dziki kandydat” , „w tym miesiącu miau głosuje na kandydata dogo za miesiąc dogo głosuje na kandydata miau”, „ To będzie drugi raz od kilku lat, że wspólny kandydat nie wygra” - są niepokojące i szkodliwe dla wszystkich zwierząt.
Dlaczego, a dlatego, że zniechęcają, zamiast wciągać osoby, które nie należą do żadnego forum pro zwierzęcego, więcej -  nie posiadają pupila.
Ludzie nie pałają sympatią do monopolizacji i  manipulacji, a już na pewno do szantażu psychicznego. Jak inaczej nazwać wypowiedzi z których wynika, że jeśli Radomsko nie wygra, to 120 psów umrze śmiercią głodową mając miłośników zwierząt na dogo, miau i innych forach ? nie wspominając o szeroko zakrojonych akcjach, które powinny być przeprowadzone wśród mieszkańców Radomska i okolic.
W najgorszym przypadku można wspomóc psy wygraną karmą kocią ( odwrotnie oczywiście nie można).
A co mają powiedzieć inne niewielkie schroniska, czy przytuliska, które już na starcie szans nie mają, bo nie maja poparcia w „ koalicji”. Nie wiadomo jaka sytuacja panuje we wszystkich.
Coś po drodze ginie :icon_cry. Nie o to chyba chodziło organizatorom konkursu
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2011, 13:48:13 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 30, 2011, 13:54:29 pm »
No niestety to co tam się dzieje, jest strasznie przykre. I tak jak piszecie - bardzo niesmaczne...

Dla wielu ludzi z poza jakiegokolwiek forum to co oni wyprawiają jest zupełnie niezrozumiałe, szkoda tylko, że nie chcą tego zrozumieć i sami się niepotrzebnie nakręcają.

Wszyscy myślimy jakoś normalnie a oni jak opętani.... to jest naprawdę niepokojące bo taką postawą i takim postępowaniem, nie pomogą zwierzętom tak jak by chcieli.

Niech już będzie po tym konkursie... Wiarę w ludzi straciłam już dawno, miałam zachowane resztki dla naprawdę fajnych, wartościowych osób, które są m.in. tutaj ale jak patrzę co się dzieje dalej w tym całym środowisku pro-zwierzęcym jest mi po prostu wstyd.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 30, 2011, 14:47:44 pm »
Nie ma co się dołować dziewczyny. My ciągle działamy i robimy to, co uważamy za słuszne. Pomagamy tak, jak możemy.

Po prostu nie będziemy z nimi wchodzić w żadną współpracę, jak proponowałam wcześniej. Jeśli będziemy potrzebowali pomocy, to zmobilizujemy oprócz królików świnki, szczurki, chomiki - na pewno damy radę, jeśli zajdzie potrzeba. A dogo niech się kisi w swoim sosie, swoich podejrzeniach, konspiracjach, pomówieniach, układach i układzikach.

Na razie głosujemy na Toruń :bukiet
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 30, 2011, 16:16:44 pm »
Wszyscy myślimy jakoś normalnie a oni jak opętani....
Dokładnie.
Chciałam im jeszcze coś odpisać, ale nie ma sensu.

Póki co Toruń ma sporą przewagę, zobaczymy jaki będzie finał :)
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 30, 2011, 16:20:06 pm »
Wydaje mi się ,że one szykują się na jutro ;) MY TEŻ !!
Od rana będę znowu wysyłać i molestować znajome fora mamusiek :D



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Rinuś

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 30, 2011, 21:52:35 pm »
Zarejestrowałam się u Was, bo chciałam Wam bardzo podziękować za pomoc w głosowaniu na Toruń jak i pomoc w wątku krakvetu na dogo... nie komentuje to co się tam dzieje bo to przechodzi wszelkie granice.

Chciałam Wam podziękować i powiedzieć, że w razie czego możecie na mnie liczyć  :icon_smile tylko pewnie nie będę tutaj specjalnie czestym gościem więc w razie czego zostawiam nr gadu 7571509 ( jeśli będzecie potrzebować kasy równiez Was wspomogę).

Pozdrawiam i fajnie, żę jest ktoś od królików, wcześniej nie miałam o tym pojęcia  :icon_eek  teraz wiem  do kogo kierować osoby które będa zainteresowane królikiem  :hura:

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #95 dnia: Marzec 30, 2011, 22:00:36 pm »
pewnie wiele więcej osób by Cię tam poparło, ale sama widzisz jak kazdy komentarz od naszych jest tam traktowany :)
w kazdym razie miło, że ktos trzezwo patrzy na całą ta sytuacje, gratuluje postawy :) wiem jak ciezko jest sie postawic wiekszosci..
ja akurat nie miałam kłopotu w wyborze bo popieramy Torun i ja z Torunia, hihi :lol
pozdrawiam ;)
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #96 dnia: Marzec 30, 2011, 22:04:22 pm »
Rinuś  a Ty z dogo jesteś ?? 
No jednak widac są tam i rozsądni i normalnie ludzie :D
Nas też kiedyś posądzano ,że jesteśmy hmm nienormalni z zachwianymi wartościami hierarchii , ale jak widać królikomaniacy kiedy trzeba potrafią się zebrać i być zgodni .



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 30, 2011, 22:10:39 pm »
Rinuś tam na dogo dzielnie walczyła o nasz honor.. :) czytałam dzisiaj
zapamiętałam nick :)
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Rinuś

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 30, 2011, 22:10:58 pm »
pewnie wiele więcej osób by Cię tam poparło, ale sama widzisz jak kazdy komentarz od naszych jest tam traktowany :)
w kazdym razie miło, że ktos trzezwo patrzy na całą ta sytuacje, gratuluje postawy :) wiem jak ciezko jest sie postawic wiekszosci..
ja akurat nie miałam kłopotu w wyborze bo popieramy Torun i ja z Torunia, hihi :lol
pozdrawiam ;)
Osób ktore tam jada na Toruń i nas broniacych Torunia jest kilka, jest to kropla w morzu całego dogo, więc ja się nimi nie przejmuję specjalnie,mają swój uklad ok, ale my jako miasto a nie społeczność dogo potrafimy się lepiej zorganizować i to ich tak wkurza ostro.
Rinuś  a Ty z dogo jesteś ??  
No jednak widac są tam i rozsądni i normalnie ludzie :D
Nas też kiedyś posądzano ,że jesteśmy hmm nienormalni z zachwianymi wartościami hierarchii , ale jak widać królikomaniacy kiedy trzeba potrafią się zebrać i być zgodni .
Tak jeste z dogo i jak któraś z dziewczyn jadących po mnie zauważyła  już 5 lat :P ale żadne spiski i ich układy mnie nie kręcą, a może mam z głową coś nie tak, nie wiem ale według nich pewnie tak :D

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 30, 2011, 22:12:26 pm »
Tak, Rinuś jest z dogo - została zlinczowana, bo śmiała zagłosować na kandydata niewytypowanego przez dogo. Cóż za bezczelność ;)
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."