Autor Wątek: Toruń prosi o głosy w Krakvecie  (Przeczytany 78244 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 23, 2011, 22:20:42 pm »
Rinuś, tylko niestety inni wyrabiają sobie o was opinie właśnie na podstawie tych kilku osób. Tak to już jest.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #201 dnia: Kwiecień 23, 2011, 22:53:14 pm »
tak czytam i czytam i nie mogę wyjść z podziwu nad głupotą ludzką. dlaczego tak trudno się dogadać? nie rozumiem też jak to jest, że na naszym forum jest zgoda, ludzie mogą mieć różne zdania i jakoś umiemy się dogadać, a tam, jeśli ktoś się wyodrębni, to jest mieszany z błotem, nie można na krok wysunąć się poza narzucony tok myślenia. a wydawałoby się, że przecież i tu i tam są ludzie, normalni, żyjący i myślący ludzie. ja głosowałam na Radomsko i nikt mnie tutaj nie potępił, rozmowa była spokojna, a tam osoby takie jak Rinuś są skreślane, bo mają inne zdanie. nie potrafię zrozumieć jak kilka osób może takie zamieszanie wprowadzić i zbuntować wszystkich przeciw wszystkim. gdzieś chyba zgubiły im się te wartości, o które w założeniu powinni walczyć. tam w tej wrzawie w ogóle ktoś jeszcze pamięta, że nie ma wygranych czy przegranych, bo chodzi o dobro zwierząt?
To takie moje przemyślenia, bo generalnie jakoś tak wzburzyła mnie ta sytuacja. Ale fajnie, że są osoby na dogo, do których docierają wypowiedzi dziewczyn stąd. :) Blacky- podziwiam cierpliwość.
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Rinuś

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #202 dnia: Maj 08, 2011, 12:23:23 pm »
kiedy będziecie startować w krakvecie?