Autor Wątek: Toruń prosi o głosy w Krakvecie  (Przeczytany 78265 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 18, 2011, 17:49:41 pm »
Szkoda słów po prostu.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 18, 2011, 20:12:35 pm »
jpuasz ma rację, chociaż po ostatniej wymianie zdań poczułam potrzebę wsparcia psychicznego , bo przemknęło mi przez głowę, że może to ze mną jest coś nie tak. Ale Wasze wsparcie tu mi wystarczy. :) Będę próbowała dalej, postaram się ruszyć też sprawę na miau.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 18, 2011, 23:04:04 pm »
niereformowalne persony - jak widać jest tak kilka takich postaci, to ciągle ci sami..
próbuj Blacky jesli masz siłe :lol
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 19, 2011, 07:04:28 am »
Cytat: felkanowakowa
Należysz do grona osób, które sprzeniewierzyły się zasadom porozumienia
Dziewczyny, to chyba nie ma sensu. Oni się zachowują jak w jakimś amoku.

Myślę, że my sobie bez nich poradzimy. Nie chcą z nami porozumienia to nie - można się było tego spodziewać. Niech mają tą swoją koalicję, a jeśli kiedyś znowu będzie kandydat, który pomaga królom, to znowu zbierzemy siły i będziemy głosować...
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 19, 2011, 09:00:17 am »
Gra jest jednak warta świeczki - ponad 10 tysięcy, nawet jeśli podzielimy się po równo ze świnkami i fretkami, to wyjdzie po 3-4 tysiące. A myślę, że damy radę zmobilizować fora od małych zwierząt i wygrać własnymi siłami. Toruń też na pewno pomoże. Spróbujemy raz i zobaczymy jak to wyjdzie, jeśli sprawnie, to można organizować akcję co rok albo nawet co pół roku.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:02:49 am »
Jestem za i całkowicie popieram i trzymam kciuki !!
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:14:43 am »
ja uważam, że nie ma sensu z nimi dyskutować, oni "szanują" wyłącznie siebie, a nic mnie bardziej nie irytuje niż ich tak lekceważące i pogardliwe podejście.

niech poświęcają całą swoją energię na odnawianie swojego porozumienia, tajnego sojuszu, a my powinniśmy być autonomiczni i trzymać się daleko od takiego radykalizmu.

kierownictwo schroniska w Toruniu krótko po wygraniu w krakvecie samo zaproponowało, że jeśli tylko wystartujemy, to max zaangażuje się w to, żeby nam pomóc. źródła głosów są nieograniczone, kwestia dobrego przygotowania.

myślę, jesteśmy w stanie wygrać, nie wchodząc w bagno.



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:27:52 am »
Ja uważam, że Blacky jako delegatka-dyplomatka powinna napisać, że dziękujemy bardzo, miło było was poznać, działamy niezależnie  :papatki


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 19, 2011, 10:51:48 am »
Jeszcze zobaczymy jak miau zareaguje, ale jestem coraz bliżej rezygnacji z tego "nawracania" ludzi, którzy nie chcą wyjrzeć poza swoje podwórko. Jest to przykre o tyle, że zaangażowaliśmy się w pomoc w Toruniu, Radomsku i Tomaszowie mimo, że mamy sporo własnych potrzeb. A i tak zderzamy się ze ścianą.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 19, 2011, 12:42:21 pm »
absolutnie popieram Ole ;) faktycznie może lepiej nie pchać się w bagno tylko liczyc na siebie,
bez sojuszników, którzy sami widzicie jak zachowują się względem siebie i nas :]

Nasza wspólna mobilizacja jest dużo więcej warta !
i jak widać skuteczna również :)
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 19, 2011, 22:07:42 pm »
SPK oficjalnie podziękowało miau i dogo za propozycję współpracy i ją odrzuciło. Wypowiedzi na dogo są nie do przyjęcia i nie zamierzamy się tam więcej wypowiadać w imieniu Stowarzyszenia.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 19, 2011, 22:11:55 pm »
i dobrze ! w ogóle brawa za próby :brawo:
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline Misokyaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3206
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Don Pedro Karramba i Pan Śledź
  • Za TM: Truffel, Fizia-Makrela
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #192 dnia: Kwiecień 19, 2011, 22:15:19 pm »
ja też się cieszę ;) Jak czytałam tą dyskusję to szczerze, nie mam ochoty w ogóle wchodzić na dogo. :)

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #193 dnia: Kwiecień 20, 2011, 22:25:58 pm »
Na dogo część uważa teraz, że SPK zrezygnowała ze współpracy, bo:

Cytat: 3 x
SPK się wycofało po tym jak na dogopojawiły się głosy, że podział powinien być inny a nie dwa miesiące w roku


Jak zwykle wszystko podpasowują pod siebie :)

I z dalszej dyskusji widać, że nie potrafią zrozumieć, że organizacja pomagająca królikom, świnkom, fretkom i chomikom jest tylko jedna dla każdego z tych zwierząt. Piszą, że 2 miesiące dla nas nie byłoby sprawiedliwe, bo u nich wygrana organizacja może znowu się zgłosić za 2 lata, a u nas "z marszu" 2 razy w roku. Nie dociera do nich, że tutaj nie chodzi o organizacje, tylko o pomoc zwierzętom - i w tym wypadku koty by miały 5 miesięcy, psy 5, no a króliki, świnki, fretki i chomiki po 0,5 miesiąca. Nie wiem, czego oni oczekiwali - że my też mielibyśmy startować co 2 lata? Z jedną tylko organizacją? Nie dociera, że ta kadencja ma sens na ich warunkach, gdzie organizacji pomagającej kotom i psom jest bardzo dużo, ale nie naszych, skoro jesteśmy jedyni w Polsce.

Wybaczcie, takie moje przemyślenia :)
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #194 dnia: Kwiecień 20, 2011, 22:30:47 pm »
Też im to napisałam, ale nie zrozumieli, że psy i koty tak dostały by po 10 razy więcej niż króliki.
Zresztą napisali, że przychodzimy prosić ich, żeby się swoją kasą dzielili i że Krakvet to dogomaniacki konkurs. Żenujące.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #195 dnia: Kwiecień 20, 2011, 23:07:17 pm »
I powód wycofania się SPK z chęci współpracy oczywiście sprytnie wymyślony :) Oj, od początku czułam, że nic z tego nie będzie.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #196 dnia: Kwiecień 21, 2011, 23:07:14 pm »
Szkoda, że nadal jest wiele ludzi (zwłaszcza na forach prozwierzęcych), którzy myślą że psów i/lub kotów w potrzebie jest więcej niż królików, świnek, chomików i fretek etc.
W mojej subiektywnej ocenie powiem, że po przeczytaniu całego wątku na dogo i miau związanego z głosowaniem w Krakvecie uważam, że mamy prawo czuć się dotknięci wypowiedziami niektórych użytkowników dogomanii.

Jednakowoż oddałam swój głos w kwietniowym głosowaniu w Krakvecie na Koterię. Uważam, że warto im pomóc. Nie chodzi o ludzi, tylko o zwierzęta, niezależnie jakiego gatunku one są.

Myślę, że mamy duże szanse na przyszłe wygrywane w ramach przedmiotowego głosowania jako czwórstronna koalicja ze stowarzyszeniami działającymi na rzecz świnek, chomików i fretek, bez wchodzenia w układ z dogo i miau. Poza tym wydaje mi się, że mamy duży potencjał angażowania ludzi (rodzin/przyjaciół/znajomych), którzy nie są związani z żadnym z stowarzyszeń/forum, a którzy są chętni wziąć udział w takim niezobowiązującym evencie.
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Rinuś

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #197 dnia: Kwiecień 23, 2011, 19:38:41 pm »
SPK oficjalnie podziękowało miau i dogo za propozycję współpracy i ją odrzuciło. Wypowiedzi na dogo są nie do przyjęcia i nie zamierzamy się tam więcej wypowiadać w imieniu Stowarzyszenia.
szkoda, że tylko Tygrysica potrafi tam rozumieć o co Wam chodzi i chciała dojść do porozumienia...reszta się nie wypowiadam bo generalnie nie ma sensu.
Jak wystartujecie w maju to macie moje i kilkuset 100dentów poparcie :)

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #198 dnia: Kwiecień 23, 2011, 20:58:43 pm »
Rinuś, dobrze, że tacy dogomaniacy jak wy się jeszcze ostali ;) Choć w ich oczach chyba już skreślona jesteś.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Rinuś

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 23, 2011, 21:10:35 pm »
Rinuś, dobrze, że tacy dogomaniacy jak wy się jeszcze ostali ;) Choć w ich oczach chyba już skreślona jesteś.
oczywiście, że tak ;) ale wolę stac obok dogo niż zachowywać się jak niektórzy z nich, bo to smutne i przykre zarazem. kilka osób jest toksycznych jak widać, spora większość to ludzie normalni , ale oni nie wdają się w takie dyskusje i robią swoje po prostu nie patrząc na innych :)