Autor Wątek: Toruń prosi o głosy w Krakvecie  (Przeczytany 78115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rinuś

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 30, 2011, 22:32:23 pm »
No nic trzeba się spiąć, żeby to wygrać :)

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 30, 2011, 22:53:09 pm »
No nic trzeba się spiąć, żeby to wygrać usmiech2
:D jutro rano będzie wielkie spięcie , tzw. wielki podryw :D DAMY RADE!!



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 30, 2011, 23:06:03 pm »
w głosowaniu zapanowała dziwna cisza, od kilku godzin wyświetla się taki sam wynik, czy to możliwe, że nikt nie głosuje?



Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #103 dnia: Marzec 30, 2011, 23:08:47 pm »
 A Olu ja weszłam przez Explorer i wygląda na to ,że nie można już głosować :/ Może to już koniec głosowania ?? Albo ktoś złożył zażalenie :/
Rinuś gratuluje postawy , ale sobie z nimi języka nacięłaś :/  Właśnie czytam dogo ............ bez komentarza , tych kochających ludzi  a szczególnie kochających  bezinteresownie jest coraz mniej ................. :(
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2011, 23:27:45 pm wysłana przez kasiagio »



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 30, 2011, 23:33:03 pm »
Ktoś ode mnie chciał dziś zagłosować i nie może. Wygląda to jakby zamknęli głosowanie.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #105 dnia: Marzec 30, 2011, 23:36:39 pm »
wynik jest co najmniej od 19 taki sam



Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #106 dnia: Marzec 30, 2011, 23:48:43 pm »
nawet jakby juz skonczylo sie głosowanie to coz.. plakac chyba nie bedziemy :lol
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #107 dnia: Marzec 30, 2011, 23:50:04 pm »
Adnotacja na str KV zamknięte, a Toruń czcionką wytłuszczoną. Wnioskuję, że głosowanie zakończono
Hmm to wytłuszczenie czcionki chyba ze względu na mój oddany głos. Ankieta się nie pojawia
A poza tym chyba ciut bredzę :madrala:
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2011, 23:59:23 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Rinuś

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #108 dnia: Marzec 30, 2011, 23:59:55 pm »
Może ktoś od nich napisał do krakvetu że niby toruń wali przekręty? nie wiem...zobaczcie przez operę albo firefoxa...

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #109 dnia: Marzec 31, 2011, 00:04:46 am »
Na dogo i miau też chyba nie wiedzą co się dzieje. Może jakaś awaria?

P.S. Ja też głosowałam już, a u mnie Toruń nie jest wytłuszczony.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #110 dnia: Marzec 31, 2011, 00:05:05 am »
Pisze tak :

Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #111 dnia: Marzec 31, 2011, 00:05:47 am »
No tak, ale to było chyba od początku, żeby komentarzy nie zostawiać. Ale można było głosować.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Rinuś

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #112 dnia: Marzec 31, 2011, 00:07:18 am »
Adnotacja na str KV zamknięte, a Toruń czcionką wytłuszczoną. Wnioskuję, że głosowanie zakończono
Hmm to wytłuszczenie czcionki chyba ze względu na mój oddany głos. Ankieta się nie pojawia
A poza tym chyba ciut bredzę :madrala:
tłuste bo glosowałaś na toruń dlatego ma tlustą czcionkę ;)
hmmm może nie widać jej bo z tego samego konmpa nie można juz głosować.

Offline dnorthern7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1816
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #113 dnia: Marzec 31, 2011, 00:09:11 am »
nie no.. bez przesady. juz tyle czytałam o tym, że oszukujemy, ze im wiecej czytam tych oskarzen
tym bardziej mam wrazenie ze to oni poszukują ukojenia sumień w sprawie swoich wewnetrznych konfliktow..
moze po prostu ankiete zamkneli juz.. albo jest jakas przerwa techniczna..
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2011, 00:12:44 am wysłana przez dnorthern7 »
` deszczowy, zachmurzony czy słoneczny dzień.. jaki lubisz? `

Zapraszamy do naszej galerii : http://forum.kroliki.net/index.php?topic=5114.175

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #114 dnia: Marzec 31, 2011, 00:10:19 am »
postów nie można było faktycznie od początki pisać, ale dlaczego nie można głosować :/



Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #115 dnia: Marzec 31, 2011, 01:05:28 am »
Chyba dlatego jest zamknięte głosowanie:

"Głosowanie będzie trwało od około 16 do 31 marca – podmiot, który uzyska największą liczbę głosów otrzyma pomoc w postaci wybranych karm i akcesoriów o wartości:(...) "

Tylko nie dali znać czy z 31 marca włącznie, czy nie... Bo jeżeli faktycznie DO, to już mamy 31 marca :/

TYGRYS-ica

  • Gość
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #116 dnia: Marzec 31, 2011, 04:17:19 am »
witam :)

od razu na wstępie piszę że jestem z dogo. jestem tam pod tym samym nickiem co tutaj.

aż mi się głupio zrobiło jak przeczytałam co dogomaniacy wypisuja .....  placzek przepraszam was za te bezpodstawne oskarżenia ale to zawsze znajdą się jakieś 2-3 osoby które tylko podjudzają reszte....

z reguły i na dogo i na miau jesli chodzi o głosowanie na KV to jest w porządku atmosfera. robi się gorąco tylko wtedy gdy tzw. dziki kandydat (podmiot który nie brał udziału w ankiecie wewnętrznej) stratuje przeciwko wspólnemu kandydatowi i działa też na dogo. właśnie dlatego tak się wszyscy denerwują że Toruń mimo że jest na dogo to występuje przeciwko jego zasadom.. mało tego -rzuciły mi się w oczy posty że nie interesuje się umową hau-miau i wystąpi też przeciwko kociemu forum...

no ale nic nie dlatego tu jestem :) zainteresowały mnie wasze propozycje pomocy... o ile są dalej aktualne bo już nie wiem...? :) i tu mam pytanie jak wy to widzicie? chcecie utworzyć koalicję trzech for? Dogomanii, Miau i SPK ? u nas jest tak że naprzemiennie (raz dogo raz miau) wybieramy w ankiecie wewnętrznej podmiot najbardziej potrzebujący pomocy. chodzi wam o to żeby króliczki też miały swoje miesiace bo nie rozumiem?  :icon_biggrin

jak coś to tutaj podaje główny wątek n/t głosowania w krakvecie na dogo:
http://www.dogomania.pl/threads/203136-Krakvet-gt-Schronisko-w-Radomsku-oficjalnym-kandydatem-dogo!-G%C5%82osujemy!!

ten drugi wątek:
http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-kandydat-na-marzec-wybrany-g%C5%82osujemy-na-Radomsko!
tworzony jest tylko na czas wyboru kandydata w ankiecie wewnętrznej (po to by nie zaśmiecać tego głównego :)) i jest zamykany po zakończeniu głosowania w krakvecie.

i jeszcze wątek na miau:
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=123682
bo to z nimi tworzymy koalicję  :icon_biggrin

i jeszcze takie jedno pytanko bo zielona jestem...  :icon_redface w Krakvecie można wygrać karmę dla królików..?


to by było na tyle. liczę na w miarę rozsądne odpowiedzi a nie żaden pojazd, bo bron Boże nie chcę sie z nikim sprzeczać tylko dojść do porozumienia :) bo z tego co pomiętam to dogo-miau przegrało ostatnio w marcu 2009 i tak myślę że skoro w kupie siła i nam wszystkim chodzi o zwierzęta to czemu by nie wyciągnąć do siebie ręki  :]

dobranoc wszystkim  :icon_razz

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #117 dnia: Marzec 31, 2011, 08:14:51 am »
ankieta działa, głosujemy dalej :)



Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #118 dnia: Marzec 31, 2011, 08:38:37 am »
Witam kolejną rozsądną dogomanke :D



no ale nic nie dlatego tu jestem usmiech2 zainteresowały mnie wasze propozycje pomocy... o ile są dalej aktualne bo już nie wiem...? usmiech2 i tu mam pytanie jak wy to widzicie? chcecie utworzyć koalicję trzech for? Dogomanii, Miau i SPK ? u nas jest tak że naprzemiennie (raz dogo raz miau) wybieramy w ankiecie wewnętrznej podmiot najbardziej potrzebujący pomocy. chodzi wam o to żeby króliczki też miały swoje miesiace bo nie rozumiem?  icon_biggrin
Nie wiem , jak to by było  z bezposrednią pomocą dla królików , ale jest wiele schronisk w których podrzucane są króliki właśnie , można by je wyłowić i faktycznie  kandydować  na następny konkurs (z tym ,że  takich kandydatów muszą już nam dziewczyny z GA wytypować , bo one mniej więcej widzą jakie schrony współpracują z nimi )
Z mojej strony  macie głosik i sojusz na następny konkurs , można zrobić tak że w jednym miesiącu schron z miau , w następnym z dogo a w następnym  od nas   ;)  chyba sprawiedliwie co ??  :D 


ankieta działa, głosujemy dalej usmiech2
  no to mamuśki do BOJU !! :D



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Toruń prosi o głosy w Krakvecie
« Odpowiedź #119 dnia: Marzec 31, 2011, 10:22:51 am »
Hej TYGRYS-ica :)

Cieszę się, że tutaj jesteś i przywracasz wiarę w normalnych dogomaniaków :)

Propozycja jest ciekawa, poruszymy ją na forum wewnętrznym SPK :) Mam nadzieję, że uda się połączyć siły, bo niejednokrotnie korzystaliśmy z pomocy i dogo i miau w szukaniu domów dla królików, transportu czy ogłaszając tam nasze apele o pomoc :) Też jestem zdania, że w kupie siła - ważne tylko, żeby ta kupa była "zdrowa" :]

Jeśli chodzi o jedzenie to KrakVet ma granulat Versele Laga, który by nas interesował, siano - które jest podstawą żywienia królików, do tego żwirek, który jest na wagę złota oraz niezbędne do wyposażenia domów tymczasowych klatki i transportery, których bez przerwy brakuje i przez co często mamy utrudnioną pracę a króliki dłużej czekają na dom.
Gdyby się udało, myślę że uczciwie by było wejść we współpracę z Caviarnią, szczurkami czy chomikami, którzy mają podobne potrzeby i po prostu tą kwotę podzielić na 2 części.
Jeśli rzeczywiście do wygrania jest kwota rzędu 10 tys. zł to połowa z tego spokojnie nam wystarczy na zakup potrzebnych rzeczy a o to też chodzi - żeby pomoc rozkładać na więcej podmiotów więc myślę, że świnkowi i inni gryzoniowi również chętnie się do tego przyłączą :)

Aha Ciebie Rinuś chyba jeszcze nie witałam - więc również witam ;-)