Autor Wątek: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic  (Przeczytany 1144075 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1620 dnia: Grudzień 13, 2013, 06:29:23 am »
tutaj chyba byla jakas chetna na DT ? moze warto sie do Niej odezwac ....

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16602.msg507547.html#msg507547
Już z tą osobą się skontaktowałam. Jak się zdecyduje, ma się odezwać do mnie lub do Iskry :)

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1621 dnia: Grudzień 13, 2013, 08:27:24 am »
dziekuje i powodzenia
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Kani

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1622 dnia: Grudzień 13, 2013, 16:22:49 pm »
https://www.facebook.com/events/586307491442141/   Poszukiwania domów tymczasowych.
Dołącz się i podaj dalej!  :krolik

Offline agata:]

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 207
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1623 dnia: Grudzień 14, 2013, 17:23:16 pm »
hej Iskra... po długich i burzliwych naradach z mym lubym i po zatwierdzeniu przez szanowne uszate rządzące naszym domem postanowiliśmy zgłosić swoją gotowość do bycia DT dla jakiegoś potrzebującego królisia. Póki co jesteśmy w stanie przyjąć tymczasowicza na miesiąc może dwa miesiące. Prosimy tylko o zdrowego uszatego(bez kataru i innych zaraźliwych chorób, ze względu na nasze dwa króliki). Pozdrawiam serdecznie!

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1624 dnia: Grudzień 15, 2013, 16:28:25 pm »
Agata- dziękuję  :przytul Z pewnością jakiś mały, zdrowy królik chętnie do ciebie przyjedzie na DT po świętach- co sądzisz o jednym z maluszków?  :DD

Przedstawiam wam Pandę- do adopcji :) To braciszek trzech uszaków które zamieszczałam wyżej.





Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1625 dnia: Grudzień 15, 2013, 16:38:46 pm »
Prześliczny huncwot :) Widać, że psotniczek :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline agata:]

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 207
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1626 dnia: Grudzień 15, 2013, 18:30:24 pm »
Agata- dziękuję   Z pewnością jakiś mały, zdrowy królik chętnie do ciebie przyjedzie na DT po świętach- co sądzisz o jednym z maluszków?
Iskra myślę, że maluszek jak najbardziej. Czekam w takim razie na info ;]

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1627 dnia: Grudzień 15, 2013, 20:07:24 pm »
6 letnia Lonia ma się już o wiele lepiej :jupi Kicha znacznie mniej, widać, że podane leki działają. Tegoroczne święta Lonia spędzi w swoim domku stałym :DD  Z tego miejsca chcę bardzo podziękować joac za wsparcie i pomoc. Joasiu :bukiet :bukiet :bukiet

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1628 dnia: Grudzień 15, 2013, 20:10:51 pm »
Moniczko, nie ma za co ... :przytul - bardzo się cieszę, że słoneczko lepiej się czuje - oby tak dalej! :bunny:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline maxikasek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Moje króliki: Dexter
  • Za TM: Spadi, Krawaciarz
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1629 dnia: Grudzień 16, 2013, 18:39:00 pm »
Dexter szybko się zadomawia ;-)
SUgerowane jego tymczasowe legowisko:


Dość szybko zajął kilka innych:



Generalnie małe ADHD, wszędzie go pełno. Rozumiem, że sformułowanie "nie lubi być podnoszony na  ręce" to taki łagodny eufemizm ;-) Zamienia się wtedy w bestię, a małe pazurki tną jak żyletki. W pierwszy dzień kuweta była najczystszym miejscem w klatce, teraz jest troszkę lepiej. Ale dalej mu nie po drodze. Na szczęście poza klatką- czyściutki.

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1630 dnia: Grudzień 17, 2013, 23:39:18 pm »
Jak widzę, jak na królika przystało prędko zajął łóżko :)
Do kuwety pewnie musi się przyzwyczaić na nowo- nowe miejsce, tyle zapachów i żadnych królików. Trzeba oznaczyć, że jego :D


Jutro razem z Millą idziemy oglądać lokal. Oczywiście lokal pod przyszłą siedzibę SPK w Szczecinie a w sumie to w Policach :P
Wszystko wygląda na tyle obiecująco, że jest duża szansa, że po oględzinach nadal lokal będzie nam się podobał i nadal będziemy go chcieć. Gdyby tak było- to po nowym roku już ruszylibyśmy z siedzibą.
Jest to lokal 70m2, w wyremontowanej kamienicy w Policach, niedaleko pętli autobusowej i gabinetu weterynaryjnego (5 minut spacerkiem i jest się w gabinecie, na przystanku- nawet mniej). W miarę bezpiecznej dzielnicy. Sam lokal podobno również w dobrym stanie.
Jakie są minusy? Lokal jest duży i ogrzewany na prąd plus nie ma grzejników. Więc rachunki za ogrzewanie nie będą najmniejsze oraz trzeba będzie owe grzejniki w jakiejś formie zakupić.
Koszt wynajmu to będzie 450zł. Rachunków jeszcze nie szacujemy (jutro to zrobimy) ale sądzimy, że będzie to drugie tyle, może więcej.

Czy możemy liczyć na wasze wsparcie i pomoc? Sami nie damy rady comiesięcznie finansować całkowitego utrzymania lokalu :(
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1631 dnia: Grudzień 18, 2013, 00:32:33 am »
ale to jest taki komercyjny lokal czy od gminy ?
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1632 dnia: Grudzień 18, 2013, 00:39:21 am »
Jest to lokal gminny, policki.
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1633 dnia: Grudzień 18, 2013, 00:47:00 am »
a czy jest szansa ze udalo by sie wynegocjowac z gmina jako stowarzyszenia i chyba nawet OPP jakichs upustow ? ja wiem lub podejrzewam iz gmina liczy tylko kase i ma gdzies pomaganie biednym organizacjom ale moze warto zrobic lobbying i uzysakc lepsza cene
pomijam iz chyba w zamian za urzadzenie lokalu i przystosowanie tego do jakichs minialnych warunkow nalezaloby sie przynajmniej czesciowe upusty albo w ogole gratis i urzadzac, remontowac etc .... bo to nie sztuke dokladac do czyjegos

tylko trzeba uwazac aby przez takie remonty i podnoszenie standardu "lokalu" nie wyladowac jak warszawska KOTERIA kilka lat temu ....
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2013, 00:54:04 am wysłana przez Pan_Krolik »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1634 dnia: Grudzień 18, 2013, 00:51:57 am »
Pan_Krolik- będziemy się dopytywać czy np. istnieje możliwość obniżenia nam czynszu lub nawet w całości zwolnienia nas z niego. Gmina Police reklamuje się jako "gmina zielona" i nastawiona na ekologię, więc może SPK będzie robiło dobry PR? ;)
Jednak tez nie szalejmy, 5zł + VAT to nie jest ogromna stawka i gmina może po prostu nie zechcieć nam jej obniżyć. I tak jest mała.

To nie sztuka dokładać do cudzego, ale swojego nigdy mieć nie będziemy :) Więc musimy na cudzym jakoś żyć.

Jest ryzyko- ale obecnie w Szczecinie jest taki nawał królików,że nie starcza domów tymczasowych. Poza tym, siedziba mogła by rozwiązać np. problem Poznania a w zasadzie braku DT w Poznaniu. Bo do Szczecina wtedy rzut beretem jest i dużo osób kursuje między miastami np. na uczelnie
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Wasilij Zajcew

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Milusia, Pusio, Pusia
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1635 dnia: Grudzień 18, 2013, 00:57:30 am »
to grzanie elektryczne troche przerazajace jest :/ moze jest ktos na forum kto zna pracownika w enei? oni maja tam duze upusty, jakby w firmie zapytal moze objeliby nas opieka? jak nikt sie nie znajdzie tak czy siak z Milla wybierzemy sie do ich biura cos wyzebrac za mala reklame na forum np?

Offline Pan_Krolik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Carbonita, Chawa
  • Pozostałe zwierzaki: scury scury ... muczo scury
  • Za TM: Andy
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1636 dnia: Grudzień 18, 2013, 01:00:39 am »
Pan_Krolik- będziemy się dopytywać czy np. istnieje możliwość obniżenia nam czynszu lub nawet w całości zwolnienia nas z niego. Gmina Police reklamuje się jako "gmina zielona" i nastawiona na ekologię, więc może SPK będzie robiło dobry PR? ;)
Jednak tez nie szalejmy, 5zł + VAT to nie jest ogromna stawka i gmina może po prostu nie zechcieć nam jej obniżyć. I tak jest mała.

pln5 +vat *70m2 * 12 to jest juz kwota o jaka IMHO ja bym zawalczyl :-) bo przeciez skads te $$ trzeba wziac a jesli ma sie upust lub gratis to wtedy te kwote mozna przeznaczyc naprawde na zwierzaki
kwota jw jest normalna rynkowa, tyle samo placa nawet niektore wieksze apteki w warszawie na obrzezach miasta, stolicy .... wiec nie jest to zadna rewelacja
wiec dopytywac ale w kontekscie jak to zrobic zeby zaplacic jakies symboliczne pieniazki .... nie znam uwarunkowan lokalnych ale dla gminy pusty lokal to strata, stawka rynkowa to duzy zysk :-)
wiec jak wynajmiecie to dla gminy nadal bedzie zysk, ale bez jaj ... wiem ze chcecie dobrze ale gmina sie musi lepiej postarac niz zarabianie na biednych zwierzakach
i jeszcze to ogrzewanie pradem  

robta jak chceta (jak to zwykl mawiac owsiak) ale ja bym sie zastanowil .... bo uzbieranie co miesiac takiej kwoty to bedzie wyzwanie
co wiecej poszukalbym kilka lokali i porownalbym oferty, poszukal czegos z centralnym ogrzewaniem, jesli nie z gmina to dogadalbym sie moze z jakas spoldzielnia ktora jest przychylna zwierzakom, sam fakt przychylnosci moze zawazyc na cenie
z praktyki wiem iz im mniejszy twor organizacyjny tym latwiej jest cos zalatwic
nawet jesli tak jak w 3miescie i w piwnicy ale tam juz wszytsko bylo i naklady chyba bylyby mniejsze, co innego dogrzac czasami elektrycznie a co innego byc skazanym tylko na prad
sopot chyba ma piwnice wiec juz z tego tytulu jest upust, dobre sciany / ocieplone, ma co na miejscu ... co innego jest wydac pln 350-400 w calosci a co innego pln 800-900
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2013, 01:19:12 am wysłana przez Pan_Krolik »
"wake (call) me when u need me" HALO 4

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1637 dnia: Grudzień 18, 2013, 03:08:14 am »
Dobra, jedziem.

moze jest ktos na forum kto zna pracownika w enei? oni maja tam duze upusty, jakby w firmie zapytal moze objeliby nas opieka? jak nikt sie nie znajdzie tak czy siak z Milla wybierzemy sie do ich biura cos wyzebrac za mala reklame na forum np?

Ja nie znam, z góry uprzedzam. Sama chcę przejść do tego zakładu który wywozi śmieci i porozmawiać z nimi o zniżce lub i zwolnieniu nas z opłaty za cotygodniowy wywóz śmieci. Ale najpierw muszę się dowiedzieć, czy osobny śmietnik czy np. mamy wspólny z kamienicą.
Jeśli chodzi o Eneę- jak uda wam się coś wynegocjować, to  :* Z tym, że jeśli zdecydujemy się na ten lokal to trzeba go najpóźniej do połowy stycznia przejąć. Więc trzeba będzie śmigać po urzędach, a okres świateczny nic nie ułatwia  wyzional_ducha

Pan_krolik- który azyl mieści się w miesięcznych opłatach plus czynszu 300-400zł za całość? Poza Toruniem który chyba nie płaci za wynajem? Podaj mi przykład konkretny przykład z SPK- bo mi wydaje mi się, że żaden w SPK. Oczywiście jak się mylę- to chylę czoła i przepraszam.

I- niech będzie jasne, że nie obrażam Sopotu ani dziewczyn, to po prostu dyskusja z Pan_królik  :)
Powiedz mi- czy w piwnicy nie jest wilgotniej? I zimniej? Mam piwnicę- jest w niej chłodniej niż w reszcie domu. Idąc tym tropem->zimniej->więcej trzeba ogrzewać->większe rachunki. Nie mam 100% pewności, czy dziewczyny jedynie "dogrzewają" czy ich głównym źródłem ogrzewania jest ogrzewanie prądem. Wydaje mi się, że głównie prądem- ale tutaj mogę się mylić. Czy jest tutaj ktoś z Uszakowa kto to wie?  :)

I uwierz mi, nie wybrałam najgorszego lokalu. Poświęciłam trochę czasu żeby zapoznać się jakie lokale oferują obydwa miasta- Police i Szczecin. Pewnie, że były tańsze- bo mniejsze- lokale. Powinnam je wybrać, tak? Założyć siedzibę SPK w dzielnicy która jest postrachem Szczecina i mieć nadzieję, że jak któregoś dnia przyjdę to nie zastanę powybijanych szyb i braku królików? Drugim lokalem jaki zaproponowano mi w Policach to 18m2 w piwnicy. Maluśka klitka, dosłownie.

Skąd mam się dowiedzieć jaka spółdzielnia jest przychylna zwierzakom? Dzwonić do każdej i pytać się: "dzień dobry, dzwonię z SPK, szukam lokalu do wynajęcia za malutkie pieniądze, w którym będzie mogło mieszkać tak z 20 królików. Czy mają państwo coś takiego? Interesuje nas cena do 400zł z wliczonymi już rachunkami."

Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1638 dnia: Grudzień 18, 2013, 05:40:21 am »
Popieram Iskrę. To nie jest pierwszy z brzegu lokal, wybrany "na chybił trafił" Nic lepszego i tańszego na ta chwilę nie ma. No chyba, że tak jak mówi Iskra w dzielnicy, gdzie na powitanie przy wjeździe istnieje napis na murze(autentycznie)"Witajcie w krainie gdzie obcy ginie" :/ Więc jakby nie patrzeć nie brzmi to zachęcająco. Strach i o lokal i o króliki i o wolontariuszy. No a trzymać króliki w 18 metrowej piwnicy to tez nie rozwiązanie. Dzisiaj będziemy mieć więcej danych. Faktycznie jak pisze Wasilij będziemy też ubiegać się o zniżki za ogrzewanie w zamian np. za reklamę. Może się uda. Nie możemy ot tak bez jakichkolwiek prób się poddać, bo przecież nie w tym rzecz. Z tego miejsca prosimy o pomoc i wsparcie. Panie Kroliku, negacja naszych działań i tak pesymistyczne spojrzenie na to nie pomoże nam uzbierać potrzebnych funduszy. Wiem, że piszesz w dobrej wierze, ale uwierz, że jak nie spróbujemy to utkwimy w miejscu z niedostateczną ilością DT za to coraz większą liczbą potrzebujących królików.

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1639 dnia: Grudzień 18, 2013, 07:41:03 am »
Dawajcie dziewczyny znać na bieżąco co z tym lokalem w Policach, mam nadzieję, że uda się załatwić dobre warunki i ruszyć. Trzymam kciuki :*
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new