Autor Wątek: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic  (Przeczytany 1141093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #560 dnia: Wrzesień 01, 2012, 17:51:26 pm »
Dzisiaj do ksianti do domu tymczasowego trafił królik- ten maluszek z Koszalina.
Królik dostał na imię Guzik. Jest samcem, 2 miesięcznym. Ponieważ miał wszoły dostał Stronghold w celu wybicia paskud.
Plus maluszek ma w jednym miejscu zmiany które mogą być:
a) śladem po dawnym ugryzieniu (jest strup) i wyrwaniu włosów
b) zmianami grzybiczymi
Ponieważ dzisiaj i tak nie dało rady już zrobić zeskrobin, na razie Guzik będzie obserwowany.
Guzik waży 700g, jest zadbany, ciekawski, łagodny :) Bardzo ładne i fajne królicze dziecko :)
Szuka kochającego domu!


O, tak go wypatruje ;)

A teraz mam do forumowiczów i sympatyków królika dwie sprawy- obydwie poważne, tylko jedna z lekkim przymrużeniem oka ;)

Najpierw najważniejsze:
W trybie pilnym poszukuję domu tymczasowego dla trzech królików! Baranka, rex'a i zwykłej miniaturki. Na obecny moment nie mam gdzie ich upchnąć, wszystkie domu tymczasowe są przepełnione  smutny_krolik A sprawa jest pilna- bez DT nie uda się im pomóc, króliki koniecznie muszą szybko zmienić swoje adresy.

A teraz drugie- tutaj już z lekkim przymrużeniem oka, ale tylko dlatego, że cała ta sytuacja działa na mnie jakoś histerycznie- może dlatego, że nie potrafię znaleźć złotego środka i się miotam.
Znaczy- chodzi w dalszym ciągu o Quentina i Teslę. Obecny DT nie ma dużego doświadczenia w opiece nad królikami i opieka nad tą parką go przerasta- chociaż dzielnie walczy, to jest mu bardzo trudno.

Wniosek jest jeden- jeżeli Quentin ma schudnąć i wyzdrowieć, musi zmienić dom tymczasowy.
Problem jest w tym, że nikt nie może wziąć w Szczecinie ani samego Quentina ani Quentina i Tesli.
Quentin jednocześnie nie sprawia dużo kłopotów jak i sprawia... wszystko zależy od punktu widzenia. Trzeba go podmywać dwa-trzy razy dziennie, ponieważ sam się nie myje. Należy podawać leki oraz probiotyki. Dom tymczasowy musi również pilnować jego diety. Niby nic- a jednak może sprawić sporo problemów....
Szkoda- męczenia zarówno obecnego DT, jak i królika.

Alternatywa- jest. Może nie rozwinę tej myśli, bo alternatywa czyta wątek raczej na bieżąco  :diabelek Fakt faktem, że to ostateczność- jednak nic innego nie chce się uparcie znaleźć....
Poszukiwany jest solidny i konkretny DT dla Quentina i Tesli- najlepiej taki, który już ma jakieś doświadczenie "na królikach". Bardzo proszę o pomoc- do poniedziałku wieczorem trzeba coś postanowić w sprawie tej dwójki.

Zachowując minimalny optymizm i standardowo dziękując- tym razem za suszki i wożenie duuuużych snopków siana- Iskra ;)




Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

sonia

  • Gość
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #561 dnia: Wrzesień 01, 2012, 18:36:42 pm »
Królik dostał na imię Guzik.

Bardzo ladne imie.

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #562 dnia: Wrzesień 03, 2012, 23:51:19 pm »
Dzięki soniu- jest Szpilka, to czemu i nie Guzik :D

Dopóki wszystko jeszcze pamiętam- to piszę. Bo zaraz mi liczby umkną ;)

Quentin i Tesla pojechali dzisiaj do nowego domu tymczasowego. Są już pierwsze skutki- rozwalony nieco nos Quentina oraz nadgryziona króliczyca DS-u  :icon_lol Ale generalnie nie jest źle, jak na dwie królicze pary ku swojemu niezadowoleniu zmuszone na mieszkanie na wspólnej powierzchni. Mam nadzieję, ze się nie zjedzą  :diabelek
Króle zostały dzisiaj zważone- Quentin waży 3,1 kg, Tesla 2,43kg ( dobrze chyba pamiętam). Swoją drogą Q wypełniający szczelnie koszyczek na wadze- widok wart zapamiętania lub uwiecznienia  :icon_mrgreen
Ponieważ były pewne... problemy z odpowiednim dawkowaniem antybiotyku plus Quentin już nie ma zapalenia jelit, został od odstawiony.
Nadal dostaje metoclopramid, probiotyk oraz pastę antykłakową ;)
Wydaje mi się, że Quentin trochę schudł, ale może to moje tylko pobożne życzenie.

Nadal pilnie potrzebny DT dla trzech dorosłych miniaturek!
Ja wiem, że może mam jakiś nieemocjonalny lub mało patetyczny sposób wyrażania moich myśli- ale sprawa jest naprawdę gardłowa, sama sobie z nią nie poradzę bez nowych DT. Sytuacja jest naprawdę ciężka :/

To nie jest tak, ze ja się nie przejmuję- przejmuję się bardzo, aż za bardzo nawet. Króliki i sprawy królicze rzutują już zbyt znacznie w moją sytuację prywatną, a to trąci już lekko odchylonymi zachowaniami.
Ponowię prośbę- rozpaczliwie potrzebuję drugiego członka GA na teren miasta Szczecina. Inaczej mam wrażenie, że niedługo nie będę mieć ochoty i siły, by pomagać dalej królikom. Wypalę się.
Ja wiem, że może to są niewłaściwe uczucia. Wiem, że może użalam się nad swoją osobą zbytnio, jęczę, smęczę i nic nie robię, by poprawić sytuację, ale... jestem zmęczona. Po prostu zmęczona.
Robię się również zgryźliwa i opryskliwa, a to jest najgorsze, co może się dziać. Bo będąc taka, nie będę w stanie pomagać, wręcz będę zniechęcać.
Ja wiem, ze pewnie niewiele osób przejmuje się sytuacją w Szczecinie, ale jest po prostu cholernie ciężko ciągnąć to wszystko niemal samotnie. Bo nie, nie powiem: sama, bo to by obrażało moje domy tymczasowe i ludzi służących inną pomocą.

Eh, w sumie to wyżaliłam się, a i tak niewiele to zmieni.


Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline david_dave

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #563 dnia: Wrzesień 04, 2012, 17:38:11 pm »
Witam, z góry przepraszam za zaśmiecanie forum, ale w grudniu ubiegłego roku adoptowałem Lizaka i obiecałem Pani w domu tymczasowym, że odezwę się do niej w jego sprawie i zdam relację z tego jak się ma - niestety zgubiłem gdzieś jej numer. Dlatego właśnie zamieszczam ten post i kilka zdjęć (bardzo jej na nich zależało, co w ogóle mnie nie dziwi - też chciałbym wiedzieć co słychać u moich podopiecznych).
A więc tak: Lizak ma się dobrze, jest niesamowicie ciekawskim królikiem, nie ma miejsca do którego by nie zajrzał, albo chociaż tego nie spróbował. Przebywa z dwoma innymi, starszymi królikami - z Ciasteczkiem i Krakersem -z którymi się zaprzyjaźnił i których uwielbia myć. Jeżeli chodzi o jego chorobę, to chyba się zatrzymała ponieważ nie sprawia wrażenia niewidomego, lub w jakimś stopniu ograniczonego z powodu swojej choroby. Zamiast ślepoty chyba wolał głuchotę i często gdy mu się mówi że czegoś nie wolno, to w ogóle nie słucha i dalej robi to samo ;) Maluch przeszedł kastracje miesiąc po adopcji bo nie dawał braciom żyć i cały czas za nimi biegał. Ma ogromny apetyt - potrafi obskoczyć i wyczyścić wszystkie trzy miski z kolacją, więc czasami trzeba go od nich odciągać siłą. A! i najważniejsze: jest niesamowitym pieszczochem, jeżeli ogląda się z nimi jakiś film na podłodze to trzeba być przygotowanym na to, że jedna ręka będzie tylko i wyłącznie jego i powinna go cały czas głaskać. Nawet gdy robi się na chwilę przerwę od głaskania i zabiera rękę to i tak wpycha pod nią głowę ;)






Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #564 dnia: Wrzesień 04, 2012, 19:17:31 pm »
HEJ SZCZECINIAKI, POBUDKA !!!!! Bo nam się Iskra wypali i kto pod niemiecką granicą będzie uszyska ratował !!!
A teraz poważnie, Iskra masz prawo być zmęczona i mieć ochotę rzucić to wszystko w diabły bo na prawdę jedna osoba długo tak nie pociągnie, jeśli to coś znaczy to wiedz że bardzo Cię podziwiam za to co robisz dla króli i mam nadzieję iż w wcale nie małym Szczecinie ktoś się w końcu znajdzie komu nie jest obojętny los królików. Jeśli mogła bym pomóc jakoś zdalnie (wrzucanie info na fora czy coś) to daj znać :)
David_dave - piękne uszyska :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Laurka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #565 dnia: Wrzesień 06, 2012, 15:50:56 pm »
Iskra odezwij się do mnie na maila w sprawie baranka , mysle ze moglabyc byc dla niego DT. Jestem z okolic szczecina a w weekend czesto bywam samochodem :) Laurakrysztofiak@gmail.com

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #566 dnia: Wrzesień 06, 2012, 22:42:19 pm »
Laurka- bardzo dziękuję,  z pewnością się odezwę  :bukiet

david_dave- dziękuję za zdjęcia malucha  :roza: Ewa co jakiś czas przegląda to forum, z pewnością ucieszy się jak zobaczy zdjęcia swojego byłego tymczasowicza- to zawsze cieszy :)

A w Szczecinie... bez jakichś większych zmian. Cisza w adopcjach straszna. W tygodniu niestety nie udało się wysterylizować samiczek, ponieważ ich DT trafił do szpitala...  :(
Tesla i Quentin mają się w miarę dobrze- tzn. bez większych zmian  ;) Jest tylko nieduży problem- Quentin średnio załatwia się do kuwety, częściej sika pod siebie... czy znalazł by się ktoś chętny do zasponsorowania podkładów higienicznych, żeby wyłożyć nimi dno klatki?
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Laurka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #567 dnia: Wrzesień 07, 2012, 11:55:14 am »
Iskra napisalam Ci maila.
Moja psina sie ucieszy :) Bedzie miała z kim sie bawic :)

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #568 dnia: Wrzesień 09, 2012, 12:35:17 pm »
A ja zapraszam na koncert charytatywny na rzecz pomocy bezdomnym zwierzakom  :icon_mrgreen
5 października 2012r w Domu kolejarza- start o godzinie 17:30.
Co prawda króliki nie załapały się na "wejściowy bilet" (  :icon_frown ) ale za to w środku będzie szeroko rozumiane stoisko SPK- nie pytajcie o szczegóły, bo sama nie wiem, jak to ma dokładnie wyglądać  :icon_mrgreen
Zapraszam wszystkich szczecinian- będzie można pewnie dobrze się zabawić oraz jednocześnie pomóc zwierzakom :)
Koncert organizowany jest już 5 raz.
Piszę "pewnie", ponieważ ja nie znoszę tego typu imprez i fakt, że będę musiała tam siedzieć od początku do końca to dla mnie najgorsza kara  :/
Mniejsza o mnie- zapraszam na koncert :)

Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #569 dnia: Wrzesień 10, 2012, 20:53:20 pm »
Zdjęcia Quentina i Tesli z domu tymczasowego.
Q chudnie- aktualnie waży 2,9 kg :) Czyli 200g mniej. Tesla również straciła trochę wagi- bo zjechała w dół 100g.






Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #570 dnia: Wrzesień 10, 2012, 22:38:30 pm »
na ostatnim wyglądają jak dwie kwoki na grzędzie:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #571 dnia: Wrzesień 10, 2012, 23:51:26 pm »
Ja uważam że dupka w domku króluje :D
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #572 dnia: Wrzesień 11, 2012, 08:29:20 am »
dupka , dupka ponad wszystko :D
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline tola83

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #573 dnia: Wrzesień 11, 2012, 08:37:42 am »
wiem że nie ma się z czego smiac bo walczycie z nadwagą, ale dupsko przed domkiem MEGA :diabelek

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #574 dnia: Wrzesień 11, 2012, 22:52:07 pm »
Znaczy, to nie jest tak, że Tesla się nie mieści do domku  :D Wewnątrz się upycha nawet Quentin ( fakt, że szczelnie  ;) )więc miejsca jest sporo. Tesla jest w miarę-miarę, ma całkiem ładną figurę :)
Tak się cieszycie z omyka Tesli- Quentin wylewający się z niewielkiego koszyczka na wadze stanowi o wiele lepszy widok  :dookola:

Solvieg- wybacz, zapomniałam- paczka dotarła, bardzo bardzo dziękuję  :bukiet

Wśród tymczasowiczów niewielka roszada  :oops: To znaczy- Dramat i Dorian zostali pozbawieni prawa głosu i zaprzyjaźnieni.
Wybaczcie, ale miałam już dosyć trzech wielkich jak stodoły klatek- panowie są nieduzi i w 120 spokojnie się mieszczą :)
Oto też Iskra obala teorię, że niekastrowanych samców nie uda się ze sobą zaprzyjaźnić i będzie krwawa jatka  :rotfl2 Oczywiście żartuję, to po prostu wyjątek od reguły ;)
Ponieważ się przeprowadzam na nieco większy metraż (  :krolik ) wszystkie cztery króliki mieszkające aktualnie u mnie (Dramat, Dorian, Dora i Zając) będą mieszkały razem ;) Wobec czego równocześnie z zaprzyjaźnianiem panów ze sobą, zaprzyjaźniam ich z panienkami. O dziwo... na razie jest bardzo spokojnie. Dramata żadne nie rusza za bardzo, Dorian z uporem próbuje gwałcić Dorę, a Zając troszkę się z nim tłucze łapami. Ale nie ma żadnych skaleczeń czy zadrapań- co na cztery króliki, z których dwa są dosyć agresywnie nastawione do współbratymców zwykle a dwa są pełnojajecznymi samcami to... świetny wynik :)
Tak nawiasem- żebyście widzieli Doriana :D Wyskoczyć z klatki sam nie umie drań, ale wskakiwać na pudełko to już umie. Jak i kurczowo trzymać się biegnącej Dory mimo lekkiego powłóczenia łapą. Generalnie na takie chuchro się stylizował, a wystarczyło mu pokazać kobiety i od razu "macho" pełną gębą  ]:->

Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #575 dnia: Wrzesień 12, 2012, 00:02:40 am »
hihi własnie sobie wyobraziłam niepełnosprawnego doriana zawzięcie próbujacego zgwalcic zlosnice dore- widok bezcenny:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #576 dnia: Wrzesień 12, 2012, 00:49:53 am »
Jest jeszcze lepszy widok- Dramat gwałcący głowę Zając  :hahaha Przypominam- Dramat to najmniejszy dorosły królik jakiego widziałam, jakieś 700g chucherko, a Zając to prawie 7kg klocek  :icon_lol  Plus jako bonus- uciekająca przed nim Zaj. Mam wrażenie, że mi panienki totalnie skapciały  :bejzbol
Trzeba będzie panów wykastrować w miarę szybkim terminie, bo jeszcze mi się dziewczyny nerwicy nabawią  :icon_lol
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #577 dnia: Wrzesień 12, 2012, 00:55:13 am »
no pamietam Dramata- a coś mu sie poprawia, ma zamiar w końcu przytyc czy nie bardzo?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #578 dnia: Wrzesień 12, 2012, 01:03:15 am »
Heh, poprawić to mu się dużo nie poprawią te zęby niestety. Bo ew. wyrwanie trudno nazwać będzie polepszeniem sytuacji.
Ale jeżeli chodzi o jego ogólną kondycję- to te mniej więcej 700-800g jest OK :) On teraz takiego misia przypomina, ma budowę okrągłej kuleczki :) Nie czuć mu już żeber ani nie widać kręgosłupa.
A sądząc po ilości zjadanego jedzenia oraz z warczenia na moją rękę, skakania po klatce a teraz- ustawiania się energicznego z Dorianem- także i z jego psychiką już wszystko dobrze :)
Ma tylko problem ze swobodnym bieganiem po domu- wbity w taką "wielką" przestrzeń kuli się w kącie i nie bardzo kica. Ale teraz patrzy na inne króliki i coraz bardziej się wychyla. Może dojdziemy w końcu do momentu, kiedy SAM wyjdzie z klatki ;)
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline tola83

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 153
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #579 dnia: Wrzesień 12, 2012, 08:01:51 am »
Czy Dorian skoro zostawia lapkę z tyłu to jego stan się pogarsza czy tak już miał od czasu zabrania ze świnoujścia?