Autor Wątek: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic  (Przeczytany 1143100 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1380 dnia: Październik 08, 2013, 12:17:49 pm »
Pomysł spotkania bardzo mi się podoba :DD Może nie koniecznie przedadopcyjne i nie u Iskry, ale możemy tak jak w innych miastach wreszcie się poznać. Można pierwsze spotkanie zorganizować na neutralnym gruncie, a kolejne... to już sobie ustalimy :bunny: Jak jesteście za, to dajcie znać i poważnie pomyślimy o organizacji  :heej

Offline eyva

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 248
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1381 dnia: Październik 08, 2013, 23:50:50 pm »
 :glupek: Iskra - naiwniaczka.

Offline sosenka513

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1382 dnia: Październik 10, 2013, 13:42:58 pm »
super pomysl z tym poznaniem się :))
Iskro, wrzucalam jej gałęzie od wierzby i czeresni/wisni ale niestety zainteresowanie trwalo kilka minut a teraz namiętnie męczy klatkę :( macie jakieś rady ?

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1383 dnia: Październik 10, 2013, 18:08:14 pm »
Iskro, wrzucalam jej gałęzie od wierzby i czeresni/wisni ale niestety zainteresowanie trwalo kilka minut a teraz namiętnie męczy klatkę  macie jakieś rady ?

Nie wszystkie króliki lubią każdy rodzaj gałązek. Moje np. z brzozy to tylko listki wyjadały, za to jabłonkę ładnie całą prawie obgryzają :)

Kurczaki, trudno mi doradzić z tym gryzieniem krat :( Moja Pastylka też to robi- i wydaje mi się, że jedynie ignorowanie i broń boże nie wypuszczanie na żądanie może pomóc.
Testowane są również metody na zasadzie: królik gryzie pręty -> klaśnięcie rękoma/tupnięcie/komenda głosowa. Na niektóre działa, na inne nie.
Pocieszę cię, że Pastylka szarpie prętami nawet wtedy gdy... ma otwartą klatkę. Po prostu to "must be" każdego dnia.
Niektóre króliki z tego wyrastają (jak np. moja Zającowa)

Pomysł spotkania bardzo mi się podoba  Może nie koniecznie przedadopcyjne i nie u Iskr

Przyznaj wprost, że boisz się moich psów :PP

Spotkanie kiedyś już było, przyszła oszałamiająca liczba osób trzech :D
Ale niech będzie: podejście kolejne (:
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1384 dnia: Październik 10, 2013, 18:18:36 pm »
Przyznaj wprost, że boisz się moich psów

Jak możesz?! :zonka: Co za pomówienia??  :icon_eek  Ale... to prawda :glupek:   :piesek: :zwial:

To co znowu mamy chetne 3 osoby?:D Ok zapisy ciągle trwają lista otwarta może dociągniemy do 4ech:)

Offline sosenka513

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1385 dnia: Październik 11, 2013, 08:38:00 am »
nawet 3 osoby to juz GRUPA :D bo mnie zna tylko Iskra (jesli w ogole mnie pamieta jeszcze :D?)
dobra, pojade na dzialke i pozrywam wszystkie mozliwe galazki i co tam jeszcze bede mogla jej dac. Chcialabym zeby gryzla kraty bo to chyba bardziej do zniesienia niz walenie miseczkami o kraty ;) z tym ze ona gryzie plastik od spodu klatki...

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1386 dnia: Październik 11, 2013, 20:53:48 pm »
sosenka513 wobec tego do dzieła :niegrzeczny Proponuję w  niedzielę ew. przyszły weekend.  Może być u mnie. Iskra, daj znać co o tym myślisz :P

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1387 dnia: Październik 12, 2013, 01:39:46 am »
 :blaga: :blaga:Sosenka.... nie chciała byś na DT uroczej brązowej samiczki? :blaga:
Jest w koszalińskim schronisku :(

Plus: DT poszukuje parka (samiec i samica, aaaa :/), prawie 4 mce. Pomocy   :blaga: :blaga: :blaga:
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline sosenka513

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Kobieta
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1388 dnia: Październik 12, 2013, 08:36:59 am »
jak trzeba to wezmę ;)

Offline F4rba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 724
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Mefka
  • Za TM: Fred
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1389 dnia: Październik 12, 2013, 11:06:09 am »
Iskra a kiedy będzie odbierana samiczka?

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1390 dnia: Październik 15, 2013, 00:37:51 am »
Iskra a kiedy będzie odbierana samiczka?

Nie mam pojęcia.Obecnie mam ochotę usiąść i płakać ze złości  placzek
Dexter miał mieć nowy domek.Przyjechał do Szczecina... i nowy domek się nie odzywa  :?:. Więc Dexter szuka transportu z powrotem do dzastiny, czyli szukamy Szczecin- Świebodzin.
I... szukam też DT dla Dextera na miejscu w Szczecinie.

Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1391 dnia: Październik 15, 2013, 08:08:48 am »
Iskra , co nas nie zabije to nas wzmocni.
A pomimo frustracji , zauważ , iż lepiej teraz tak się stało , niż potem Dexterek miał być zwrócony.
Niedoszły domku Dexia nie wiesz co tracisz.

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1392 dnia: Październik 15, 2013, 09:45:46 am »
Po raz kolejny Biedak ma pecha. :( Serce mnie boli jak to czytam. Jeśli z pracy nie wyślą gdzieś męża, to w sobotę byśmy go zawieźli tam gdzie trzeba.
No chyba, że się DS namyśli...
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2013, 09:49:04 am wysłana przez Milla »

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1393 dnia: Październik 16, 2013, 18:18:25 pm »
Halo halo Szczecin. Proszę Iskra daj znać co z transportem Dexterka, i czy w ogóle jest to aktualne? Chciałabym sobie weekend jakoś zaplanować a póki co mam związane ręce:)

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1394 dnia: Październik 17, 2013, 19:30:34 pm »
Milla- nie wiem, ale sądzę, że tak. Gdyby Dexter jednak mógł zostać w Szczecinie (chociaż nie sądzę), to czy moglibyście zawieźć Jean Annę do dzastiny, jeśli tylko się oczywiście ona zgodzi?

I wybaczcie, ale w pracy nie mam już internetu, a jak jestem w domu to powoli zaczynają mnie nocki osłabiać, i odsypiam  :/
Więc- kontakt telefoniczny na razie ze mną głównie.

Dexter chwilowo mieszka i romansuje z Cookie- może ktoś od razu adoptuje parkę?  :DD

A teraz ogłoszenia drobne

Czy Szczecin byłby zainteresowany jesiennym szczepieniem królików na pomór i myksomatozę? Cena była by niższa niż w tegorocznym wiosennym (inny gabinet). Potrzeba mi przynajmniej 8miu królików (bo SPKowskich jest 12 kwalifikujących się do szczepienia).

Wieści drobne.
Oto Pan Woo, pozdrawia z DT  :PP











Jak widać kolorowy nabrał ciałka i wygląda obecnie zdecydowanie lepiej :)

W Szczecinie na dzień dzisiejszy nie ma żadnego wolnego domu tymczasowego! Sytuacja jest więc dramatyczna

Obecnie nie ma mowy o przyjęciu jakiegokolwiek królika poza dramatyczną sytuacją ( do Sosenki) oraz krytycznym stanem (do.... mnie  :/ )
Więc.... pomocy  :( :( :( :(

Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Milla

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Moje króliki: Milusia, Marcelek, Pusia, Tobiś, Puszek
  • Za TM: Brunio 26.03.2014:*, Lonia 24.04.2014:*
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1395 dnia: Październik 17, 2013, 20:53:37 pm »
Gdyby Dexter jednak mógł zostać w Szczecinie (chociaż nie sądzę), to czy moglibyście zawieźć Jean Annę do dzastiny, jeśli tylko się oczywiście ona zgodzi?
Iskra, nie ma problemu, tylko wcześniej daj co znać co i jak  :) Zresztą na bank się zdzwonimy :) Tylko tyle możemy zrobić bo niestety jako dom tymczasowy na razie odpadam (chyba że zmienimy lokal na większy) :/ Ze swojej strony mogę obiecać,że po raz kolejny rozprowadzę wieści wśród znajomych, może jakaś dobra dusza choć tym razem zareaguje i pomoże :DD

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1396 dnia: Październik 19, 2013, 19:27:27 pm »
Dzisiejsza informacja jest zdecydowanie długa. Ale bardzo proszę o lekturę, ponieważ zawiera ważne informacje  :icon_biggrin

Dexter jak na razie może zostać w Szczecinie  :bukiet

Szczurek czyli oficjalnie Trufla, ta oto pannica:



zbiera fundusze na sterylizację. Panna zaczęła ostro dokazywać- sikanie poza kuwetą - i klatką- na całego, bobki przeganiające ją w biegu, oraz wahania nastrojów z tendencją do permanentnego wkurzonego focha.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują więc, że nadszedł czas na sterylizację  :icon_razz

Aby wysterylizować Szczurkotruflę potrzeba nam 120zł- 50zł zostało uzbieranych w trakcie akcji Zbieramy na sterylizację uszatych kobietek
Bardzo proszę o pomoc- każdy grosik się przyda. Bardzo dużo osób wstydzi się wpłacać niewielkie sumy- np. po 5 zł- bo ich zdaniem to "nic' i źle się czują, że mogą tak niewiele podarować.
A to nieprawda!
Gdybyście tylko zobaczyli, ile z takich 'nic' 5zł może się uzbierać- i pomóc. Każda realna pomoc się liczy i jest ważna- bo mur zbudowany jest z wielu cegiełek, a nie z jednego, wielkiego betonowego bloku ;)

Wspomóc małą można wpłacając darowiznę na konto Szczecina:

03 2130 0004 2001 0516 7234 0011
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3/21
01-410 Warszawa
Tytułując przelew: darowizna na sterylizację Trufli/na Truflę


Zapraszam na zbiorowe szczepienie królików Więcej szczegółów tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16340.new.html#new

A teraz najnowsze wieści o Ciapku, jakie dostałam od Snoopy. Mam nadzieję, że niczego nie pokręciłam.

Przede wszystkim- Ciapek już się nie kręci, nie opada mu główka, nie ma problemów ze skakaniem. Wciąż gdy się bardzo mocno zestresuje zaczyna się kręcić dookoła własnej osi- ale jest to często spotykane u królików z e.cuniculi i nie jest niczym niezwykłym.

Ważne jest to, że nie ma już nagłych ataków, gdy zaczynał się gwałtownie kręcić bez powodu. Wcześniej często takie ataki miał w nocy- teraz noce od tygodnia są spokojne i dla uszaka i dla opiekunów.

Ciapek zdecydowanie przybrał na wadze- wrócił mu dobry apetyt, i nie jest już tak chudziutki.
Okazało się również, że po poprawie stanu zdrowia zaczął budzić się jego... temperament  :mhihi
W końcu Ciapek to dorastający samiec więc dopiero teraz pokazuje, że hormony jak najbardziej buzują. Teraz jeśli już to zatacza bzyczące kręgi dookoła opiekunów w wiadomych zamiarach  :icon_mrgreen

Uspokoił się również- nie ma już tak gwałtownych ataków paniki, jak wcześniej (zdarzyło mu się potwornie przestraszyć...brokuła). Wizyta w gabinecie weterynaryjnym nie była już skrajnym przeżyciem- królik był "normalnie" zestresowany jak większość zwierzaków w takim miejscu, ale postawiony na stole do badania był ciekawski, a zestawiony na podłogę w celu ocenienia jego poruszania się- raźno zwiedzał gabinet. Zdarza mu się jednak przestraszyć nieznanego zapachu- aczkolwiek np. zapach farby mu nie przeszkadzał, więc nie jest źle

Ważną informacją jest to, że Ciapek jest głuchy lub niedosłyszący w stopniu znacznym- jednak nie przeszkadza mu to normalnie funkcjonować.

Ciapek jeszcze przez najbliższe 14 dni będzie dostawał fenbendazol i witaminy. Po tym czasie lek zostanie odstawiony- i jeśli wszystko będzie dobrze (nie nastąpi pogorszenie stanu zdrowia) to za 1,5 miesiąca zostanie wykastrowany Mimo, że jego zachowanie zaczyna dawać się we znaki domowi tymczasowemu, po zakończeniu leczenia trzeba będzie odczekać pewien okres czasu, zanim zostanie on poddany kastracji.

Ale mogę już to powiedzieć- powoli rozpoczynamy casting na nowy, kochający domek dla Ciapka

Przypadek Ciapka dokładnie pokazuje, jak ważne jest trafienie do weterynarza który ma pojęcie o królikach. Gdyby prawidłowe leczenie Ciapka rozpoczęło się kilka miesięcy temu- w momencie wystąpienia pierwszych objawów- to królik najprawdopodobniej dzisiaj byłby już dawno zdrowy.
A tak niestety- zarówno królik męczył się dłużej, jak i leczenie było droższe- ponieważ trzeba było nadrobić wcześniejsze zaniedbania.

Wszystkim, którzy wspomogli Ciapka w jakikolwiek sposób- czy trzymali kciuki, czy dzielili się wiedzą lub wspomogli jakąś sumą - składam ogromne podziękowania  :bukiet Bez was pomoc Ciapkowi nie była by możliwe. Ogromne podziękowania również dla Snoopy i jej TŻta którzy bardzo o małego dbali (i dbają)  :*


A teraz już "tylko" zdjęcia :)
Muffin:




Uwielbiam cię, wiesz? A ty i tak mnie ganiasz i wyrywasz futro...



Oto Pani Jesień. Dzisiaj była sesja zdjęciowa. Około 50ciu natrzaskanych zdjęć i tylko kilka wyraźnych  :oh:
Przeprowadziła również dokładną inspekcję mojej osoby  :lol Każdy centymetr butów i spodni został skrupulatnie obwąchany.
Jesień to miła, fajna króliczka. Nie boi się- śmiało podchodzi do człowieka. Lubi być głaskana, drapana, pozwala bez większego problemu brać się na ręce. Preferuje leżenie na łóżkach i kanapach. Jest czyściochą- bobki i siki lądują w jednym miejscu w klatce. Ma dobry apetyt, ale nie lubi wszystkich warzywek (taka papryka... jest be).
Bawi się piłką, długopisami... ideał!

Ta mina mówi wszystko co Jesień myślała o pozowaniu do zdjęć:











Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1397 dnia: Październik 20, 2013, 15:29:08 pm »
Dzisiaj będzie smutno.

Czy ktoś jeszcze pamięta Tragedię? Tragedia była uszatą zabraną z podkoszalińskiej wsi z szopy. Długo czekała na nowy domek, w końcu znalazła go u Eweliny w Policach kilka miesięcy temu.
Tragedia odeszła. Jeszcze dzisiaj w nocy rozmawiałam z Eweliną- Tragedię nagle wzdęło, ale z opisu nie było to bardzo mocne wzdęcie. Miała twardy brzuszek, była smutniejsza, nie miała apetytu ale jednocześnie nadal kicała, leżała. Nie brzmiało to bardzo poważnie- ot wzdęcie, które jednak prędzej czy później dotyka większość królików, i udaje się je najczęściej rozgonić espumisanem, siemieniem i masażami. Mała dostała gluty z siemienia, była masowana, Ewelina nad nią czuwała- gdyby nie było zmian, mała miała zostać pokazana weterynarzowi dzisiaj.
I nie doczekała, zmarła nagle nad ranem  :(
Tragedia była tak młodym króliczkiem, miała cudowny, kochający dom i dbającą o nią właścicielkę. Nie powinna była tak wcześnie odchodzić  :( :(

Ewelina- trzymaj się mocno  :przytul
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Donia

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 438
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Moje króliki: Carlos
  • Za TM: Niunieczka
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1398 dnia: Październik 20, 2013, 15:40:02 pm »
Bardzo mi przykro... :( Najważniejsze, że choć przez kilka miesięcy miała swój dom i była kochana...

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Szczeciniaki- wątek zbiorczy uszaków ze Szczecina i okolic
« Odpowiedź #1399 dnia: Październik 20, 2013, 15:58:46 pm »
:(
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa