Autor Wątek: Wrocław - sklep zoologiczny  (Przeczytany 4323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szubciaaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 252
  • Płeć: Kobieta
Wrocław - sklep zoologiczny
« dnia: Marzec 01, 2011, 20:05:03 pm »
Nie wiedziałam gdzie napisać ale myślę ,że tu będzie dobrze. Mieszkam w okolicy Wrocławia i zalazłam przypadkiem sklep zoologiczny na dzielnicy LEŚNICA w którym warunki są tragiczne , są tam nie tylko Króliczki ale i Świnki , chomiki , szynszyle i chyba szczury . W obskurnych małych klatkach jest 7cm warstwa zasikanych i "zakupkanych " trocin , mnóstwo mieszanki w klatkach , woda w poidełkach zielona . Jak byłam ostatnio to były tam 3 króliczki w nie najlepszym stanie gdy zapytałam się sprzedawcy czy nie sądzi ,że warunki w których są trzymane zwierzęta są skandaliczne a króliczki nie najlepiej wyglądają i są zbyt młode usłyszałam ,że jestem przewrażliwiona i nie znam życia może i nie mam 30 lat bo 18 ale potrafię ocenić warunki bytowe małych stworzeń ... Piszę to z prośbą czy nie dało by rady alby ktoś z Ludzi Wyższych poszedł tam i ocenił sytuację bądź podjął jakieś działania , bo jak ja napisałam zostałam oceniona przez sprzedawce jako małolata :(
"Zwierzęta  są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół"

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8574.0 <-- Bombelek ,Malutek,  Vekitka :)))

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Wrocław - sklep zoologiczny
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 01, 2011, 20:12:20 pm »
Musisz głosić to do interwencji
 http://interwencje.kroliki.net/page.php?3 - na ten adres



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Mel

  • Gość
Wrocław - sklep zoologiczny
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 01, 2011, 22:30:32 pm »
Niestety, ja również jestem podobnie traktowana, gdy zwracam uwagę sprzedawcom w sklepach.
Napisz do działu Interwencji SPK, możesz też napisać do TOZ-u.

Offline szubciaaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 252
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wrocław - sklep zoologiczny
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2011, 18:55:09 pm »
Niestety nie dostałam żadnego odzewu od interwencji...Jutro pojadę zobaczyć jak się sprawy miewają w tamtejszym sklepie.
"Zwierzęta  są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół"

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8574.0 <-- Bombelek ,Malutek,  Vekitka :)))

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Wrocław - sklep zoologiczny
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2011, 21:39:39 pm »
Spokojnie, w interwencjach też pracują ludzie na zasadzie wolontariatu. Nie zawsze jest możliwość natychmiastowej reakcji.
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)