Autor Wątek: [Bielsko-Biała]lek. wet. Izabela Całus lecznica Med-Wet - POLECAM!!!  (Przeczytany 9146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Chciałabym serdecznie polecić lecznicę Med-wet w Bielsku-Białej w tym Panią Izabelę Całus, która ma bardzo dużą wiedzę z zakresu leczenia królików.

Podejmuje się sterylizacji, kastracji, zabiegów wykonywanych na zębach - świetnie zna ten problem.

Do tego jest wspaniałym człowiekiem, widać, że jest weterynarzem z powołania.

Uratowała życie naszemu adopcyjnemu Stefanowi, zapewniła mu wspaniałą, bezinteresowną opiekę - większość weterynarzy nigdy by się na to nie zdecydowała.

Tak więc Pani Izabelo z mojej strony wielkie podziękowania dla Pani i mam nadzieję, że tak szczęsliwych króliczych historii z Pani udziałem będzie jeszcze więcej  :przytul:

Kontakt do lecznicy:

http://www.medwet.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=42

nuka

  • Gość
Odp: [Bielsko-Biała]lek. wet. Izabela Całus lecznica Med-Wet - POLECAM!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2011, 17:03:54 pm »
Fantastycznie ze jest kolejny uszaty wet :)

Offline zosia86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 104
Odp: [Bielsko-Biała]lek. wet. Izabela Całus lecznica Med-Wet - POLECAM!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2011, 21:29:27 pm »
Byłam u pani Izabeli Całus na pierwszej, kontrolnej wizycie z moją królinką i właśnie wydawała mi się bardzo konkretna :) cieszę się, że ktoś z SPK ją poleca, bo chciałabym wysterylizować Bobi, a właśnie nie byłam pewna jakie są jej kwalifikacje w tej kwestii. Także dziękuję za informację :bukiet

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: Dobry Wet Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2011, 19:17:47 pm »
Ja polecam dr. Izabelę Całus - fakt, że aż w Bielsku-Białej, ale to godna polecenia lekarka.
Do mniej inwazyjnych zabiegów - jak szczepienie, czy szybka pomoc przydał by się jednak wet bliżej - tak do 20 minut drogi.

// Przeniesione z http://forum.kroliki.net/index.php?topic=6391.0 --tajniak
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2011, 22:30:07 pm wysłana przez tajniak »
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: [Bielsko-Biała]lek. wet. Izabela Całus lecznica Med-Wet - POLECAM!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 18, 2011, 22:37:26 pm »
W JASTRZĘBIU otworzyla się jak juz wspominalam nowa Klinika dla zwierząt ze szpitalem ''Vetka''. Dzis bylam tam z Suskiem i mogę serdecznie polecic. Pani doktor miała praktyki u Dra Piaseckiego we Wrocławiu,ma informacje o królikach, wszystkko nam(w naszym przypadku zeby i brzuch) narysowała na kartce pokazujac problem. Pracuje duzo z zajeczakami. Polecam.
SylwiaG

Offline sylwiaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2440
Odp: [Bielsko-Biała]lek. wet. Izabela Całus lecznica Med-Wet - POLECAM!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 18, 2011, 22:40:44 pm »
Prosze o usunięnie wkleilam do zlego watku.
SylwiaG

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: [Bielsko-Biała]lek. wet. Izabela Całus lecznica Med-Wet - POLECAM!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2011, 16:58:11 pm »
Skoro już mi temat przeniesiono - to chciałabym jeszcze dodać, że pani Całus zna się na uszatkach, szczególnie na ich kłopotach z zębami. Chociaż teraz oba moje uszatki prowadzone są z zatorem. Atmosfera jest miła, widać, że pani wet miała własne uszatki bo dużo na ich temat wie.
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline **Wiewcia*

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Bielsko-Biała]lek. wet. Izabela Całus lecznica Med-Wet - POLECAM!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 03, 2011, 18:28:56 pm »
Ja też ją polecam ;) ja kastrowałam u niej mojego Crissa i odebrałam króliczka obudzonego i w takim stanie ze nikt by w życiu nie poznał ze przeszedł jakiś zabieg;)

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: [Bielsko-Biała]lek. wet. Izabela Całus lecznica Med-Wet - POLECAM!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 09, 2012, 22:04:17 pm »
Ja nie polecam tej Pani doktor.

Byłam raz na wizycie u Pani dr Całus. Napiszę o moich odczuciach, bo na temat fachowości nie będę się wypowiadać.
Pani dr popatrzyła na mojego zwierzaka i wydała wyrok na moje zwierzę w postaci diagnozy. Była bardzo pewna siebie, bez badań, ot, tak po prostu. Na moje sugestie i prośby, no bo to w końcu ja płacę i ja wymagam, odpowiedziała - po co? To i tak jest ta choroba.

Ja polecam dla świnek tą lecznice http://klinika-bada.prv.pl/ i Panią lek.wet. Jolanta Dembiniok.

Pojechałam do tej Pani doktor, zrobiła badania. Moje zwierze żyje do dziś. Nic dodać, nic ująć.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.