Autor Wątek: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets  (Przeczytany 54954 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PoKa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 933
  • Płeć: Kobieta
  • Pozostałe zwierzaki: Maksio
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #140 dnia: Marzec 04, 2011, 07:52:56 am »
Ja również otrzymałam dzisiaj paczkę.
Niestety Sassenka, zamiast do mnie wysłała ją do znajomych, choć kilkanaście razy przesyłałam jej mój adres, i zaznaczałam co i jak.

Mel myślę, że to nie było na miejscu, ciekawe czy Tobie byłoby łatwo zamówić tyle suszków posegregować i wysłać, myślę że nie zrobiłabyś tego sprawnie na to trzeba czasu. Sas i tak się poświęca zamawiając to dla nas. Ja byłam jej ogromnie wdzięczna za zamówienie i realizacje w szybkim terminie poprostu chyle głowę.  :blaga: Paczka przecież dotarła a dać parę kroków do znajomych aby ją odebrać to chyba żaden problem. Nie rozumiem takiego zachowania, zamiast dziękuje to jeszcze pretensje, brak słów poprostu... proponuję abyś Ty zamówiła tyle rzeczy i tak sprawnie wysłała jak Sas wtedy byś zobaczyła jak to jest fajnie, może inaczej byś podeszła do sprawy zamiast się rzucać...  :bejzbol

Mel

  • Gość
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #141 dnia: Marzec 05, 2011, 14:49:42 pm »
Podałam Sassence dwa adresy, ale wyraźnie zaznaczyłam który jest mój. Mało tego, pisałam jej wiele razy, że paczka idzie na mój adres, kilka razy jej go przysyłałam. Ja rozumiem, że ktoś ma magazyn suszek w domu, ale z całym szacunkiem: nie jest to moja sprawa. Skoro Sassenka bierze się za zamówienie, powinna dopilnować żeby wszystko było w porządku. A ja nie doczekałam się od niej nawet głupiego "przepraszam". Może powinnam jej jeszcze podziękować, że wysłała paczkę nie tam gdzie trzeba?
I co to mają być za zarzuty, że "ja kręcę"? Na czym to według Was polegało?
Najłatwiej stawia się zarzuty, nie znając sytuacji. Nie wiecie, jaka odległość dzieli mnie od znajomych.
PoKa- proszę, nie wypowiadaj się co umiem, a czego nie umiem zrobić ;).
Skoro jakakolwiek moja krytyka, jest odbierana jako "rzucanie się" kończę
wypowiadanie się w tym temacie.

Sassenka

  • Gość
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #142 dnia: Marzec 05, 2011, 15:03:15 pm »
Mel ja już wiem że ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Szczerze? żałuje że w ogóle tą paczkę wysłałam. Mogłam cię olać... narobiłaś tyle problemów że to szok, najpier zamówienie dla 2 osób, potem dopłata cię nie interesowała...
Zastanów się jak Ty kręcisz i zanim coś napiszesz przemyśl. Rozmawiałam przez telefon z Twoimi znajomymi wydają się być o wiele bardziej wyrozumiali niż TY.
Oni nie widzieli problemu Ty widzisz. Jaki? Tym bardziej że i tak mieliście się spotkać gdyby dwie paczki szły na jeden adres. Ich adres podawałaś mi 4 razy swój aż raz...

Edit
A oto dowód że Cię przeprosiłam


Nie moja wina, że czytasz wiadomości pobieżnie.

Może teraz ja usłyszę przepraszam, za to że wciskasz ludziom kit że nawet Cię przeprosić nie potrafię?
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2011, 15:12:06 pm wysłana przez Sassenka »

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #143 dnia: Marzec 07, 2011, 18:04:17 pm »
Przepraszam, że zawracam głowę, ale chciałabym się dowiedzieć jak tam z zamówieniem ? ; ))
Kiedy można się go spodziewać ? ;p
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Ira

  • Gość
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #144 dnia: Marzec 08, 2011, 22:10:27 pm »
Też jestem ciekawa czy paczka już wyszła  :icon_biggrin

Sassenka

  • Gość
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 09, 2011, 06:16:21 am »
Zamówienie zostało złożone, tylko są problemy z dostępnością zamówionych produktów...

Offline uhu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #146 dnia: Marzec 09, 2011, 09:32:44 am »
Sassenka, a moglabys napisac, ktorych produktow brakuje i osoby, ktorych to dotyczy wypowiedzialyby sie czy wola na nie czekac czy moglabys dac znac hurtowni, zeby przyslali paczke bez tych produktow? jesli jest w ogole taka mozliwosc..

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 09, 2011, 19:00:25 pm »
Zgadzam się z uhu ; )) To będzie najlepszy pomysł.
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #148 dnia: Marzec 09, 2011, 19:02:28 pm »
Ludzie dlaczego tej dziewczynie tak to komplikujecie, ma setkę paczek suszków w domu i nadal przychodzą kolejne, a ma jeszcze mieszać z tymi zamówieniami.

Offline Wataha

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 2099
  • Płeć: Kobieta
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #149 dnia: Marzec 09, 2011, 20:16:55 pm »
czy niedługo będzie kolejne zamówienie z HP? chodzi mi o to czy jeszcze w tym miesiącu będą chętni, bo bym się do was dołączyła :) a jeśli nie to poczekam aż wam się skończą zapasy :P

Offline uhu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #150 dnia: Marzec 09, 2011, 20:39:37 pm »
Ludzie dlaczego tej dziewczynie tak to komplikujecie, ma setkę paczek suszków w domu i nadal przychodzą kolejne, a ma jeszcze mieszać z tymi zamówieniami.
Jakub, ja nie widze zadnych komplikacji ani mieszania z zamowieniami. Zaproponowalam tylko ze mozna dac znac hurtowni zeby wyslali juz ta paczke mimo brakujacych produktow o ile osoby dotkniete tym brakiem by sie na to zgodzily... Zamowienie tak naprawde juz poszlo i my go wcale nie zmieniamy ;) chcialam Sassence ulatwic, zeby sie nie musiala stresowac kolejnymi pytaniami typu A kiedy? a czemu? a po co? No, w kazdym badz razie paczka chyba juz w drodze wiec trzymajmy kciuki zeby niedlugo dotarla do Sassenki :)

Sassenka

  • Gość
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #151 dnia: Marzec 10, 2011, 13:41:55 pm »
Tak, właśnie czekam na zamówienie.
Jest to ostatnie zamówienie - następne raczej nie szybko. Bo ja przygotowywałam się na 3 króliki :) a wyszło jak wyszło i mam jednego :)

Edit
Numery Paczek :)
proszę się nie denerwować bo paczki jeszcze nie wysłane ;) ale kwitki wypisane ;) jak nie ma w systemie jeszcze

_LARA (00) 259007733778257356
Misia01 (00) 259007733778257370
Dogha (00) 259007733778257295
Samogony Mefisto (00) 259007733778257271
Mel2 (00) 259007733778257318
_chomusia_ (00) 259007733778257332
Ira (00)259007733778257264
Jazz (00) 259007733778257301
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2011, 16:58:40 pm wysłana przez Sassenka »

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 10, 2011, 18:34:21 pm »
Hura! ; )) Czekamy cierpliwie w takim razie. Ja już jeszcze raz bardzo dziękuję Sassenko. ; ))
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 10, 2011, 19:05:57 pm »
Ja też chciałam Ci Sassenko bardzo podziękować  :bukiet :bukiet :bukiet

Ira

  • Gość
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 10, 2011, 19:48:19 pm »
Ja też pięknie dziękuję i czekam na paczuszkę  :icon_biggrin

Sassenka

  • Gość
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 11, 2011, 07:53:15 am »
Nmzc :)
Ja mam już trochę dość ;P na jakiś czas hehe ;P
trochę tych paczek było ;)
paczka do UHU pewnie pójdzie dzisiaj, a paczka do PoKo pójdzie z rzeczami z Ikea i Trixie ;)

Offline uhu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 13, 2011, 13:17:49 pm »
czy moge poprosic o numer mojej paczki bo chcialabym sprawdzic jej status i poinformowac ciocie kiedy ma sie jej spodziewac? :) z gory dziekuje

Offline Samogonny Mefisto

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 14, 2011, 15:44:35 pm »
Dziś dotarło moje zamówienie. Jest wszystko co zamówiłam, wszystko się zgadza.
Tak wiec jeszcze raz bardzo dziękuję! ; ))
~ Stwierdzenie, że zakaz tortur jest absolutny i bezdyskusyjny, stanowi przejaw takiego
 samego fundamentalizmu, jaki wraża się wprzekonaniu o całkowitym i bezwarunkowym zakazie aborcji." - J.M.
~

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 14, 2011, 16:50:00 pm »
Dostałam suszki  :bukiet dzięki  :bunny:

Ira

  • Gość
Odp: [WSPÓLNE ZAMÓWIENIE] Herbal Pets
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 14, 2011, 18:54:08 pm »
Ja też dzisiaj dostałam, paczuszka była pięknie zapakowana, wszystko się zgadzało, wielkie dzięki Sassenko  :*