Autor Wątek: Mam pytanko o Przołce ?? czy by sie denerwowal dluga podroza ??  (Przeczytany 3474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Chyba kazdy zna Przczulke z adopcji  :niegrzeczny jest sweetasna   :bukiet   ale nikt jej nie chce !!! ;c wiec ja bym chcial ja zaadoptowwac ale mieszakm w szkocji !!:icon_curve  wiec nie mam jak ale mam poleciec do polski na wakacje , i chetnie bym ja wziela ze soba do szkocji  :bunny: ale ona jest po chorobie i boje sie za zaduzy stres nawet jak autem wiec czy bedzie sie BARDZO bala auta lub samolotu !??
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline sayaha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Moje króliki: Choco, Lilo
  • Pozostałe zwierzaki: Bazyl
  • Za TM: Kula
Odp: Mam pytanko o Przołce ?? czy by sie denerwowal dluga podroza ??
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 13, 2011, 20:13:24 pm »
Mówisz o Pszczółce?
Jeśli tak, to ona jest już adoptowana z tego co mi wiadomo.

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Mam pytanko o Przołce ?? czy by sie denerwowal dluga podroza ??
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 13, 2011, 20:31:23 pm »
Z tego co ja sie orientuje, to adopcja za granice nie jest mozliwa ze wzgledu na odleglosc. Poza tym trudno byloby zrobic wizyte przedadopcyjna ;)
Pszczolka jest krolikiem, ktory przeszedl ciezkie choroby i wymaga doswiadczonego opiekuna, jak i dostepu do doswiadczonego lekarza. SweetRabbit, pytania o kroliki adopcyjne najlepiej zadawac posrednikom adopcyjnym. Oni sa najbardziej zorientowani w temacie i udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujace pytania.

PS. A w Szkocji nie ma kroliczkow do adopcji?

Zamykam watek. Mysle, ze mozna go przeniesc do archiwum. Pszczolka ma juz DS.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2011, 16:14:44 pm wysłana przez Tocha »