Porady > Akcesoria i DIY - czyli Zrób To Sam

Wyprawka dla królika

(1/4) > >>

Sassenka:
Zastanawiamy się z chłopakiem nad zakupem królika
co warto kupić na początek? jaka klatka jest najlepsza? jakie wyposażenie kupić na początek?
Czy są hodowle królików miniaturek? Nie chciałabym by miniaturka okazałą się wielkim królaskiem.

Apogeum:
http://adopcje.kroliki.net/   mozecie zaadoptowac królika,krolik miniaturka wcale nie jest maly tak jak mowia w sklepach zoologicznych sa takie ktore rosna do 1,5kg sa 2kg i wieksze,klatka musi miec najmniej 100cm dlg,kuwete,miski na wode i jedzenie,siano(musi miec caly czas dostep do siana i wody)granulat,suszki(ziola suszone)kocyk,no i oczywiscie zabawki,rozejrzyj sie na forum jest wiele watkow dla poczatkujacych.

monika2415:
Witam :)

Na początku napiszę że nie musicie kupowac króliczka z hodowli :) Na tej stronie http://adopcje.kroliki.net/ jest mnóstwo króliczków czekających na domek :) Można się skontaktowac z Grupą Adopcyjną :

e-mail: adopcje@kroliki.net
telefon: 606 398 130

Wyprawka:

Karma Cuni Complete tylko NIE KUPUJ KARMY Z VITAPOLA
Poidełko
Sciółka - najlepiej PINIO
Klatka - 100 cm (mozesz także kupić zagrodę)
Kuweta
Sianko - polecam VITAPOL - jest długie i dobrze ściera ząbki króliczka
Smakołyki - TYLKO NIE DROPSY, KOLBY , WAPIENKA ŻADNYCH TAKICH (najlepiej na smakołyki nadaja się suszone rodzynki lub żurawina)
Szczotkę
Cążki - ale na początek proponuję obcinac pazurki u weterynarza
Transporter ( do wizyt u weta)
Miseczki
Suszki - HERBAL PETS,ZUZALA
Zabawki dla króliczków kupne lub można zrobic samemu :)

POWODZENIA  :brawo:

Tynuta:
Poprzeglądaj trochę forum zanim zadasz pytanie.. Przecież nikt Ci teraz całego forum nie streści:P  I miniaturkę bez tajemnic przejrzyj.
Klatka 100cm (ja mam co prawda 80cm ale mój królik cały czas biega po pokoju), kuwetka, poidlo, miska, jedzenie.. (co? Poczytaj:) )
Ogólnie posiedź trochę na forum i DOBRZE się zastanów. No i najlepiej adoptuj, nie kupuj ;)

nuka:
Proponuję zajrzeć także do watku "bilans strat". Skoro to ma byc pierwszy królik warto wiedzieć o tych cudakach jak najwiecej

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej