Autor Wątek: Królicze problemy ....  (Przeczytany 3031 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lekson

  • Gość
Królicze problemy ....
« dnia: Luty 04, 2011, 13:23:21 pm »
Z wielkim podekscytowaniem oczekuję na swojego królisia . Już w marca ma u nas zagościć  :bunny:
Nie wiem czy odpowiednio wybrałam forum ale .... No cóż . Biorę króliczka z SPK , obecnie zastanawiam się które z trzech wybrać , no ale to nie o tym    :krolik
Więc mam psa . Jest dość duży i masywny . Mieszkał już z świnką morską ( Ś.P Rysia  :placze ) i dobrze się dogadywał . Ale nie wiem jak uszatek . Jak ich będzie najlepiej razem oswoić ?  :szerm:

Inga

  • Gość
Odp: Królicze problemy ....
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2011, 13:36:12 pm »
Wiesz, to że ze świnką się dogadywał nie znaczy że będzie dogadywał się z królikiem.
Najpierw poobserwuj, jak na siebie reagują (ale ręka na pulsie, żeby nie doszło do tragedii). Jak pies będzie agresywny w stosunku do uszu to trzeba będzie na czas wypuszczenia królika zamykać drzwi, ale myślę że się dogadają, tylko na początku trzeba ostrożnie, i absolutnie traktowac sprawiedliwie, jak pogłaszczesz królika to i psa, bo pies może poczuć, że zjawiła się nowa istota i przez nią nie będzie już głasków, złość będzie wyładowywał na króliku (wiem z własnego doświadczenia)