Autor Wątek: [SPRZEDAM] Różne różności by Jakub.  (Przeczytany 3269 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
[SPRZEDAM] Różne różności by Jakub.
« dnia: Styczeń 23, 2011, 20:23:59 pm »
UWAGA!!! UWAGA!!!

Witam was bardzo serdecznie. Jak już niektórzy z was wiedzą zbieram na lustrzankę, więc postanowiłem zrobić zimowe porządki. Sprzedaję tak jak w temacie różne różności. Mam nadzieję, że znajdziecie tu coś dla siebie. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o informowanie w temacie, później uzgodnimy resztę na pw. Do każdego koszta wysyłki doliczam cenę koperty bąbelkowej/paczki. Zaznaczam, że nie potrafiłem wymyślić cen i z uwagi na to ceny do delikatnej negocjacji. wszystkie ceny kup teraz.

1. "Ilustrowany atlas dla dzieci" wydawnictwa Reader's Digest. Książka w stanie idealnym, do wielu państw na mapkach są obrazki z ciekawostkami oraz eksperymentami, wycinankami charakterystycznymi dla danego kraju, w środku duża mapa, która jest lekko naderwana na zgięciach.
CENA 40zł + koszt wysyłki z kopertą bąbelkową (przesyłka listowa ekonomiczna 9zł, priorytet 10zł)



2. Książka z serii "Świat w obrazkach-dinozaury i prehistoria". Bardzo ładna książka dla dzieci w stanie idealnym, ładne ilustracje, duże litery, obejmuje 2 działy: dinozaury oraz ludzie prehistoryczni.
CENA 15zł + koszt wysyłki (7zł-list ekonomiczny, 9zł-priorytet)



3. Zbiór zadań z matematyki kl.5 szkoła podstawowa: "Matematyka 5 zbór zadań" wydawnictwo Matematyka z "+", zawiera zadania do testu po 6 klasie. Stan oceniam na bardzo dobry.
CENA 5zł + wysyłka (4,50zł-ekonom. 5,50zł-priorytet)



4. Książeczki i płyty z serii Royal Canin, "Kocięta" oraz "Szczenię". Płyty zafoliowane, książeczki kilka razy czytane.
CENA 10zł + list ekonomiczny 5zł lub priorytetowy 6zł



5. "Wierszyki dla dzieci". Trzy wiersze Juliana Tuwima: "Lokomotywa", "Ptasie radio", "Rzepka". Bardzo fajnie się czyta, duże litery, wesołe ilustracje, książka w stanie nienaruszonym.
CENA 15zł + list ekonom. 5zł lub priorytet 6zł



6. "Przygody koziołka matołka" wspaniałe opowiadania, do każdej scenki dołączony obrazek. Księga 1, 2, 3, 4. Wesołe ilustracje, bardzo łatwo się czyta.
CENA 15zł + list ekonom. 7,50zł, priorytet 9zł



7. Autko zdalnie sterowane, dł. ok. 30cm. w stanie idealnym, dołączona bateria, ładowarka. Jedyna wada to to, że antenka na aucie jest nie usztywniona i "lata".
CENA 40zł + 10zł ekonom., 12zł priorytet



8. Jan Brzechwa - "Pan Kleks". Książka obejmuje 3 części: Akademia, podróże oraz tryumf. Książka w stanie idealnym, duże litery, obrazki czarno białe, wydanie z 2003r.
CENA 25zł + 9zł ekonom., 10zł priorytet



9. Komiks gigant. Zbiór prześmiesznych komiksów z udziałem zabawnego kaczora donalda. Wydania z 1998 oraz 1999r. choć stare komiksy są bardzo zadbane i jak nowe. Dostępnych 23 szt. wysyłane losowo.
CENA 2zł + 4,50zł ekonom., 5,50zł priorytet

To jak na razie wszystko. Zaznaczam, że wszystkie rzeczy są w stanie idealnym, ceny do drobnej negocjacji.
POZDRAWIAM