Autor Wątek: Nie chce jeść Duo Cuni  (Przeczytany 4215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gosiek

  • Gość
Nie chce jeść Duo Cuni
« dnia: Styczeń 24, 2006, 10:28:31 am »
5 dni temu kupiłam Klopsowi granulat Duo Cuni i zaczęłąm go wprowadzać do diety.Za pierwszym razem nawet chętnie zjadł.Teraz ewidentnie widać,że mu nie smakuje.Najpierw wyjada Vitapol.Jak już nie ma wyjścia,to niechętnie zabiera się za Duo i  to tylko za te cienkie granulki.Z tymi dużymi zresztą nie bardzo sobie radzi.Nawet jak na śniadanie dałam mu same grube granulki (pozostałość z wczoraj) to mimo głodu ich nie tknął  :? I co w takim razie zrobić?Wciskać mu Duo czy dać sobie spokój?

mru

  • Gość
Nie chce jeść Duo Cuni
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2006, 13:22:52 pm »
z moimi tez tak było i w zasadzie jest do dziś, vitapol bardziej im smakuje, ale do duo cuni tez sie przekonały, choć trwało to troche czasu, nie pamietam dokładnie ile, ale w każdym razie nie kilka dni :)

karo

  • Gość
Nie chce jeść Duo Cuni
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2006, 14:17:57 pm »
moj szarus tez na poczatku nie chcial jesc duo cuni, kiedy przestawialam go na ten granulat z mieszanek (brrr) ale po kilku dniach zaczal mu smakowac :) on tak zawsze. musi sie zaznajomic z pokarmem i ocenic swoim kroliczym noskiem :)  :)  :)

Tygrysek

  • Gość
Nie chce jeść Duo Cuni
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 24, 2006, 19:02:24 pm »
Gosiek, z tego co pamiętam z dyskusji o Duo Cuni z nieistniejącego już króliczego forum, nie było królika który by jadł te grube granulki ;) Moja Spinka też ich nie tknie choćby miała umrzeć z głodu i choć je Duo od roku też wygląda to tak że najpierw wyjada Alex'a a potem bierze się za Duo i nie jestem w stanie jej w pełni przestawić...

Gosiek

  • Gość
Nie chce jeść Duo Cuni
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 24, 2006, 19:35:29 pm »
No to jak się skończy Vitapol, zostanie już bidulek na obrzydliwym Duo ;P
Dzięki za odpowiedzi :)

karo

  • Gość
Nie chce jeść Duo Cuni
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 24, 2006, 22:29:50 pm »
a moj szarus jak sie przekonal wymiatal wszystko :)

margmiBOBEK

  • Gość
Nie chce jeść Duo Cuni
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2006, 23:25:02 pm »
U mnie grube granulki też zostają nieruszone. Lecą od razu do kosza, bo choćby i cały dzień nic jeść nie dostał to i tak by nie ruszył. Ale cieńkie je całkiem chętnie. Nie ma szans wybierać żadnych aleksów czy innych vitapoli, bo nie mieszamy granulatu już od długiego czasu.