Autor Wątek: królik wyciąga tylną łapę  (Przeczytany 4082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

777i

  • Gość
królik wyciąga tylną łapę
« dnia: Styczeń 20, 2011, 15:06:19 pm »
witam, mój królik prawie zawsze kiedy sobie siedzi wyciąga tylną łapę do przodu, normalnie sobie kica i się wydurnia, ale czy może coś być temu zającowi?

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: królik wyciąga tylną łapę
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 20, 2011, 15:07:18 pm »
A  liże ją . Zrób zdjęcie jak to wyglada

777i

  • Gość
Odp: królik wyciąga tylną łapę
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 20, 2011, 15:12:51 pm »


Uploaded with ImageShack.us

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: królik wyciąga tylną łapę
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 20, 2011, 15:22:17 pm »
Ale czy ja liże?Wszystkie króliczki myja tylne skoki w ten sposób. Ja nazywam ,że  Kicusia  myje sobie baletki. Czy po prostu tak siedzi. A jak leży  to też wyciąga  tak tylna łapkę ? A co robi jak myje druga , czy ta podkurczona. Pytam , bo może miec coś ze stawem  , ale wtedy by nie kicał i nie wydurniał się . Ja bym zrobila prześwietlenie. Skąd jesteś.

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: królik wyciąga tylną łapę
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 20, 2011, 15:28:02 pm »
Nie szafujcie tak z tym rtg, wystarczy ze wet sprawdzi wszystkie stawy recznie i oceni. Popros o badanie stawow i tyle, jak nie bedzie w stanie lekarz ocenic to dopiero wtedy rtg. Moja Zuza ma ruchome rzepki w kolankach i widzialam jak pani doktor badala jej stawy, dla mnie to bylo wykrecanie lapek ale obylo sie bez rtg. Dobry wet potrafi ocenic czy sa jakies urazy czy nie na podstawie ruchomosci stawow

777i

  • Gość
Odp: królik wyciąga tylną łapę
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2011, 19:09:51 pm »
zauważyłem dzisiaj, że kicając tak jakby delikatniej następuje na ten skok, delikatniej chodzi, może czasem lekko unosi, czy coś wiecie na ten temat?

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: królik wyciąga tylną łapę
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 27, 2011, 19:25:24 pm »
To juz powinien lekarz obejrzec. Moze lapka stluczona jak zle skoczyl lub zeskoczyl z czegos, a moze to miesien, sciegno? Mozna gdybac. Idz do weta.