Autor Wątek: Przyjaźń międzygatunkowa czyli królik i... pies, kot inny zwierzak  (Przeczytany 60911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomeh

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przyjaźń międzygatunkowa czyli królik i... pies, kot inny zwierzak
« Odpowiedź #100 dnia: Marzec 15, 2017, 10:28:30 am »
U moich dziadków pies myśliwski rasy wyżeł króliki traktował z taką czułością że spały czasami obok niego przytulone. A ten pies był nauczony polowań tylko że swoich nie ruszał i tylko królików oraz kaczek bo kury by wydusił. A jak to się zaczęło że te dwa tak tolerował jak były maleńkie mu je podstawiono aby się z nimi oswoił (pies myśliwski nie atakuje jak jest wyszkolony młodych) potem jak dorosły to nie odróżniał jednych od drugich i nie atakował żadnych przedstawicieli tych ras. Może taka wskazówka jakaś.
Lubię króliki, ale i koty także.

Offline Wafel

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Wafel
  • Za TM: ...
Odp: Królik próbował zabić kota...
« Odpowiedź #101 dnia: Grudzień 26, 2017, 16:52:27 pm »

Mój króliczek tez na początku nie akceptował psa. Uciekał przed nim i tupał. Dałam mu czas i nie ingerowałam w ich relację. Pies nie był akurat za bardzo zainteresowany uszakiem (pies ma już swoje lata, więc ceni sobie spokój), a króliczek z czasem się przyzwyczaił i zobaczył, że nic złego się nie dzieje. Teraz wygląda to tak, że króliczek biega za psem, a nawet po psie  :lol a pies go unika