Porady > Zachowania

Przyjaźń międzygatunkowa czyli królik i... pies, kot inny zwierzak

(1/21) > >>

tokra:
Chciałabym wiedzieć co sądzicie o łączeniu królika z innymi gatunkami? Wiem,że można to robic w przypadku świnki morskiej, a co z innymi zwierzakami? Czy towarzystwo szynszyli,szczura,koszatniczki jest całkowicie bezpieczne? Przy okazji, czy szynszyle rzeczywiście są takie głośne w nocy?

Gosia/Closter:
Szczur odpada, gdyż to drapieżnik i nie toleruje innych gatunków. Słowem może królika zagryźć

misia01:
Mój królik dogaduje się z kotem(gwałci go,ale kotu to nie przeszkadza)myślę,że z psem królik też się dogada,mój dawny tymczasowicz KORBA był w poprzednim domu z psem,także myślę,że łączenie z innymi gatunkami jest  możliwe  :bunny:

mysza:

--- Cytat: tokra w Styczeń 14, 2011, 14:23:48 pm ---Chciałabym wiedzieć co sądzicie o łączeniu królika z innymi gatunkami?
--- Koniec cytatu ---

Zalezy o jakie łączenie Ci chodzi... W celu rozmnażania oczywiście odpada.

Uszak najlepiej czuje się z przyjacielem swojego gatunku :)

tokra:
Ostatecznie zdecydowałam sie na koszatniczki,po przyzwyczajeniu (2 klatki stojące obok siebie) połączyłam je ,nie ma żadnych problemów. Zaznaczam jednak,że mój królas jest flegmatykiem i jemu nic nie przeszkadza (zeberki,kanarki itp. potrafią na nim usiąść,a jemu nawet nie chce się wstać jak się już wymości na łóżku;P). Być może przy bardziej aktywnym zwierzaku mogłoby to się nie powieść.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej