Autor Wątek: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.  (Przeczytany 173894 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 26, 2014, 20:57:26 pm »
A może chcesz zostać domem tymczasowym ? To bardzo fajna i pożyteczna forma wolontariatu a dodatkowo poznasz sporo królikomaniaków :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 26, 2014, 22:08:32 pm »
dobry pomysł- w Wawie ciezko z domami tymczasowymi a azylu brak
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ciastuśka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Ciastusia
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #242 dnia: Czerwiec 01, 2014, 21:21:54 pm »
dzięki,
pomyślę nad tym. Problem jest taki że mam nieduże mieszkanie, a moja Ciastula to typowa jedynaczka i indywidualistka- nie miała kontaktu z innymi królikami :)
Mimo to chciałabym ją poznać z jakimiś króliśkami a siebie z ich opiekunami :)


Offline karyboo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Bunia
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #243 dnia: Czerwiec 11, 2014, 13:17:29 pm »
witajcie :icon_smile
sprawa nie jest pilna, ale moze zaczne szukac juz teraz. Szukam w Krakowie dobrego czlowieka, ktory zapiekowalby sie moja uszata na czas mojego urlopu, czyli 8-17.08.2014. Planowalam oddac ja pod opieke rodzicom, ale niestety wypadl im niespodziewany remont w domu i nie beda mogli mi pomoc w tym terminie. Ale wierze ze na tym forum znajdzie sie jakas dobra dusza, ktora nas poratuje :icon_smile
Kilka slow o uszatej - imie - Bunia, zdjecie - w awatarze, wiek - 5 miesiecy, zdrowa, szczepiona, pod koniec czerwca zostanie wysterylizowana. Wyjatkowo towarzyska i lubiaca glaskanie. Je wszystko co sie jej poda, kuwetkowa (choc obecnie dziewczyna dojrzewa i jest na etapie zaznaczania naszego lozka - pracujemy nad tym). Ciekawska, bryka, nie boi sie nowych miejsc (z ludzmi roznie bywa - moja mama np. zostala dokladnie przez nia owarczana), nie lubi brania na rece.
Zapewniam transport, klatke, zwirek, sianko i jedzenie. Jesli trzeba bedzie cos zaplacic za przechowanie - nie ma problemu, biore pod uwage taka mozliwosc.
Bardzo prosze o kontakt doswiadczonych wlascicieli, nie chcialabym oddac Buni przypadkowej osobie.
Z gory dziekuje za odzew :icon_smile

Offline kinga+major

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #244 dnia: Czerwiec 11, 2014, 18:50:09 pm »
Witam
Jeśli ktoś poszukuje opiekuna do swoich uszatych to chętnie zaoferuję domek.  :doping:Mieszkam na wsi, mam osobno działkę i na pewno króliczki były by wypuszczane podczas dni tych mało upalnych. Posiadam też klatkę 120cm więc nie trzeba by było targać swojej. Mieszkam 36km od Gdańska. Oferta nie tylko dla królików, ale też piesków. Więcej info na PW.
Pozdrawiam ;)
...

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #245 dnia: Lipiec 06, 2014, 07:26:38 am »
Dam DT w okresie urlopowym na niedlugi okres czasu. Mieszkam w Dabrowie Gorniczej. Obecnie mam w domu 4 uszaki 3 kastrowane samczyki i samiczka bez zabiegu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 06, 2014, 09:28:09 am wysłana przez gogamor »

Offline karyboo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Bunia
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #246 dnia: Lipiec 10, 2014, 21:59:46 pm »
Ponawiam moją prośbę/ogłoszenie - szukam domu tymczasowego w Krakowie w terminie 8-17.08. Tym razem szukam opcji z transportem, bo zostałam bez samochodu...
Z góry dziękuję za propozycje

Offline Aisza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 04, 2014, 14:10:26 pm »
Pilnie POSZUKUJĘ w Warszawie opieki nad uszakami w terminie 6-15.08  :blaga:  :blaga:
Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta - George Bernard Shaw




Offline SremoGirl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1298
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Królisia
  • Pozostałe zwierzaki: Oscar
  • Za TM: Marjanek, Puszek
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 05, 2014, 15:54:30 pm »
Śląsk! (Najlepiej Katowice i okolice) Poszukuję opieki dla mojego małego potwora- ok. 3 letnia samiczka, wysterylizowana. Termin to 09.08-24.08. Oczywiście zapewniam klatkę, żwirek, siano, suszki i wszystko co potrzeba. Królisia może przebywać z innymi zwierzakami, a wręcz jest to wskazane, bo uwielbia leżeć ze zwierzakami wszelakiego gatunku :D Więcej informacji na PW :)


Zapraszamy do naszej galerii :)

Offline kamikadze

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Maurycy
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 11, 2014, 19:16:47 pm »
Witam. Poszukuję opieki dla mojego uszatka w terminie od 14. 08 (od wieczora) do 17.08 (do wieczora) w Poznaniu, ewentualnie okolice do których dociera komunikacja miejska  :). Mój króliczek to niekastrowany samczyk, wiek około 7 mcy. Nie choruje na nic, jest w miarę grzeczny, nigdy nie miał kontaktu z innymi króliczkami. Na psa zareagował kiedyś straszną paniką, a miał z nim kontakt tylko wzrokowy  :P. Za opiekę oczywiście zapłacę i dostarczę go na miejsce. Ewentualnie mogę się zaopiekować cudzym maluchem, kiedy właściciel będzie na urlopie :)
Wiem, że ogłaszam się dość późno, ale zostałam troszkę wystawiona  z opieką i dowiedziałam się o tym dziś. :(
Proszę więc o pomoc, bo nie chcę go oddawać do hotelu, nie mam zaufania do takich miejsc.

Offline Scythia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 06, 2014, 10:35:10 am »
Hej, muszę wyjechać na dwa tygodnie, i nie mam co zrobić z króliczkiem - wyjazdu niestety przełożyć nie mogę! Królik jest dwuletnim samcem nazywa się Lord Owsianka, ma wszystkie szczepienia i jest baaaardzo łagodny i przyjazny, jedyne co nie jest wykastrowany. Jest to tzn miniaturka o barwach czarnopodpalanych. Zwierzak ma swoją klatkę ale u mnie większość czasu spędza po za nią. Z minusów to ma słabość do kabli ja to nazwałabym nałogiem wręcz, ale po za tym nie jest z rodu szkodników, wręcz przeciwnie budzi mnie co rano, czasami nawet ściągając kołderkę, zawszę o 7:15. Na koniec mogę powiedzieć że uwielbia się głaskać i ma bardzo łagodny charakter, jest przyzwyczajony do ludzi nawet w licznych ilościach:) Jeśli ktoś jest w stanie mnie poratować to proszę o telefon pod nr. 503187799 albo sms ja oddzwonie. Nie wiem czy pisałam wcześniej królik mieszka w Krakowie ale nie powinno być problemu z dostarczeniem go w obrębie małopolski. Pozdrawiam serdecznie w imieniu swoim i Lorda :)

Offline Justyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 283
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Śniegula, Muminek
  • Pozostałe zwierzaki: Toffi, Czester, Fokus, Śniegula,Muminek, Groszek, Bonifacy, Muszek
  • Za TM: Kubuś, Elma, Bubu, Emil,Mysia, Chomiczek Bez Imienia,Too-tiki, Szarotka, Niuniek
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 07, 2014, 21:40:13 pm »
Hej moge pomoc, napisalam do Ciebie smsa.Pozdrawiam

Offline anywise91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #252 dnia: Październik 28, 2014, 09:13:38 am »
Witam Was serdecznie :)
[POSZUKUJĘ] OKOLICE LUBLINA: stety lub niestety szykuje mi się wyjazd za granice na około 3 miesiące... wiem, że to dużo, dlatego chciałabym się najpierw zorientować przed podjęciem decyzji o wyjeździe, czy znalazłby się ktoś chętny mający kawałek kąta na przygarnięcie mojej Królewny na 3 miesiące (wstępnie styczeń-marzec)? Niestety rodzina nie zna się na królikach, więc boję się im go podrzucać.. jeśli nikogo nie znajdę do końca grudnia, to zrezygnuję z wyjazdu, aczkolwiek to dla mnie szansa zdobyć staż. Stoję przed dylematem, a króliczka nie mogę wziąć ze sobą :( oczywiście ze wszystkimi akcesoriami. Kwestie finansowe oczywiste, oraz byłabym w ciągłym kontakcie z potencjalnym Zastępcą dla mojego futrzaka :)
Podkreślam, że nie chcę go oddawać w żadnym wypadku! Odgrywa w tym momencie kluczową rolę w podjęciu mojej decyzji, bo ostatecznie jego dobro jest dla mnie najważniejsze.
OPIS KRÓLICZKI:
to samiczka :) ma około 5 lat, po sterylce, dosyc spokojna, lubi większą część czasu sie wylegiwać, a od czasu do czasu z nudów próbuje wykopać norke w podłodze albo w klatce :P praktycznie ciągle jest poza klatką, ale ja mam pozastawiane kable, bo je uwielbiała swego czasu. Mówię w czasie przeszłym, bo ostatnio o tym zapomniałam o kilku kablach a nie uległy zniszczeniu mimo wszystko :) bardzo lubi towarzystwo ludzi, tylko kogos zobaczy, to podbiega do nogi jak taki piesek :D
« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2014, 09:41:59 am wysłana przez anywise91 »

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #253 dnia: Październik 29, 2014, 18:15:25 pm »
Szukam kogoś w Lublinie, kto zajmie się Panną Dżenkins przez kilka dni (6/7.11- 12.11). Dżenis jest miłym królasem, weźmie ze sobą w plecaczku swoje jedzonko i wszystkie akcesoria. Nie chciałabym jej targać pociągiem na te kilka dni do Poznania.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #254 dnia: Październik 31, 2014, 15:56:21 pm »
Szukam kogoś w Lublinie, kto zajmie się Panną Dżenkins przez kilka dni (6/7.11- 12.11). Dżenis jest miłym królasem, weźmie ze sobą w plecaczku swoje jedzonko i wszystkie akcesoria. Nie chciałabym jej targać pociągiem na te kilka dni do Poznania.
Mogę się zająć małą - pisz na PW albo fejsie :)
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline Dar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Moje króliki: gucia
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #255 dnia: Styczeń 07, 2015, 22:15:10 pm »
Czeka nas wyjazd na ferie 31.01-7.02.2015 , szukamy na ten okres osoby , która mogłaby zająć się naszą króliczkom Gucią ( wcześniej był to Gucio , ale chłopiec okazał się dziewczynką ) . Gucia jest królikiem około 2 letnim , spokojnym ,korzystającym z kuwety .
Poszukujemy kogoś z  Sosnowca lub okolic . Dowieziemy króliczka wraz z jedzeniem , podłożem itp. oraz niewielką gratyfikacją .
Proszę o kontakt na drzkrakowa@interia.pl .
Darek

Offline Agnieszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #256 dnia: Czerwiec 24, 2015, 23:26:16 pm »
Warszawa- bardzo pilnie i rozpaczliwie szukam kogoś kto zaopiekuje się moim uszatym przyjacielem.  :heej Wyjeżdzam na wakacje w terminie 04-18.07 i nie mogę zabrać mojego Gucia. Mój królik boi się jeżdzić a tak długiej podróży  na pewno nie wytrzyma. Niestety nie znalazłam wśród bliskich nikogo kto w tym terminie się zaopiekuje króliczkiem.  :icon_frownDostarczę klatkę wraz z wyposażeniem, źwirkiem i suchą karmą. Gucio lubi wszystko co zielone, je też jabłka i marchew. :icon_smile Królik lubi biegać po domu, sam wraca do klatki, nie lubi jak się go łapie, załatwia się na tackę w klatce. Jest łagodny, nie  gryzie, przyzwyczajony do dzieci, nie lubi łapania. Uwaga- posiada bardzo dużą klatkę. Zwróce koszty zakupu warzyw w okresie opieki nad zwierzęciem. Osoby chętne proszę o pilny kontakt pod e-mailem akaliwoda@op.pl. Możliwy rewanż- tzn opieka nad innym królikiem w innym terminie.  :*
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2015, 23:35:37 pm wysłana przez Agnieszka »

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #257 dnia: Lipiec 21, 2015, 10:28:40 am »
Witam,

szukam domu tymczasowego na okres  05-19 sierpień dla mojego królika. Szukam DT w Krakowie.
Zapewniam zagrodę, jedzenie itp. Krolik samiec, kastrowany, 6 lat, lekka niepełnosprawność.  Wskazany brak kontaktu z innymi królikami.
Kontakt: iza@przygarnijkrolika.pl

Offline a.pedzisz

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Olaf, Antek
  • Na DT: Lili, Adi, Merlin, Nosiek, Rudi, Kodi
  • Pozostałe zwierzaki: rybki
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #258 dnia: Wrzesień 03, 2015, 14:06:04 pm »
Witam,

W razie nagłych lub planowanych wyjazdów i jednoczesnym brakiem opieki nad Waszymi Uszakami, proponuję opiekę:
HdK - Hotel dla Królików (Wrocław/Radomierzyce)
https://www.facebook.com/Hoteldlakrolika?ref=aymt_homepage_panel

Pozdrawiam, Aga

Offline Martella

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Umieć dać siebie innym
  • Lokalizacja: WARSZAWA
  • Moje króliki: Cwaniak,Muminek
  • Za TM: Funia,Julka
Odp: [OFERUJĘ] - [POSZUKUJĘ] - ogłoszenia prywatne opieki nad uszakami.
« Odpowiedź #259 dnia: Maj 05, 2016, 17:07:44 pm »
Witam wszystkich,

chętnie zaopiekuję się jedny a nawet dwoma królikami,w okresie 01.07.2016 - 14.07.2016 w zamian Za opiekę nad swoimi 2 królikami.
Mieszkam w W-wie , króliki mam od wielu lat ,

info na prv
:)