Autor Wątek: [Głogów] Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)  (Przeczytany 39531 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 24, 2011, 22:57:21 pm »
Jednak kolejny uszolek łagodzi obyczaje drugiego dzikuska  (u nas też tak było). Głaseczki dla pięknych panienek

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 24, 2011, 23:39:31 pm »
Jednak kolejny uszolek łagodzi obyczaje drugiego dzikuska  (u nas też tak było).
Tylko najpierw ten kolejny uszolek wywołał u nas napady zazdrości, terytorializm do potęgi n-tej i zawzięte gryzienie. Wcześniej mój zwierz miewał humorki, ale już dawno nie lał gdzie popadnie i tylko raz mnie do krwi użarł (przypadkiem- ganiał się z psem, wpadł na mnie i przegryzł mi płatek nosa  :niespodzianka).

Ale na szczęście, odpukać, wszystko wróciło do normy, więc Grafi może bezpiecznie i spokojnie czekać na swój wymarzony domek w drugim pokoju i Miśka nie ma z tym już problemu :D

Graffincia nie miała na szczęście takich głupich pomysłów i nie sika jak się ja bierze na ręce ani nie gryzła. Naprawdę widać, jak sie maleństwo stara być grzecznym królisiem - tylko trzeba do niej spokojnie, bo delikatna jest kobitka :)
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 25, 2011, 22:40:06 pm »
Grafi z godziny na godzinę staje się bardziej pewna siebie i udomowiona. Właściwie, żeby nie te jej resztkowe opory przed łapaniem, to by mozna pomyśleć, że jest starym domownikiem - szczególnie jak siedzi obok psa żebrzącego o jabłuszko i patrzy, o co biega :D
Już nie ucieka w panice, jak kogoś napotka przy swoim brykaniu. Podkłada łepek do głasków. A nawet obczaiła, że dobre rzeczy to się biora z kuchni i przybiega za człowiekiem stawać tam słupki w oczekiwaniu na smakołyk.  :krolik
Ale nie jest łasa na żadne szkodliwe rzeczy (bo mój szkodniś to potrafi zwędzić czekoladę czy ciastka ze stołu) - ona woli koperek, pietruszkę, siemię lniane, kwiat nagietka.

Przed chwilą władowała mi się na plecy i kokosiła się swoją okrągłą dupką  :bunny: a potem poleciała sprawdzać, co ciekawego porabia pies :D

poprawiłam literówki
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2011, 22:46:35 pm wysłana przez Eni »
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 01, 2011, 20:02:36 pm »
Jak nie kochać takiego pysiaczka  :nie_wiem
















Graffinka nadal szuka swojej Pani albo Pana, bo męskiej ręki szuka do głaskania :D Już się właściwie nie boi - nie piszczy tak przeraźliwie, a nawet czeka, żeby ją pogłaskać czy wziąć na ręće. Samego podnoszenia tylko nie lubi -denerwuje się, jak jej tylne łapki nie mają podparcia, ale na rękach się tuli, Misiaczek kochany  :przytul:

Słucha, jak się do niej mówi - rusza uszkami i patrzy. Wszędzie jej pełno, a psa nawet zaczepia, jak ma natchnienie na zabawę

Kilka odsłon Grafi, jak szuka kontaktu z człowiekiem:







i tyle ją widzieli :D

Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 01, 2011, 20:12:43 pm »
a czy dziadek zgodzi się na oddanie Graffinki   ??  ???
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Mel

  • Gość
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 01, 2011, 20:14:14 pm »
:).

Emi- wysłałam Ci PW.
Juta- nawiasem mówiąc, Tobie też, z prośbą byś odpisała mi na poprzednią wiadomość :).

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 01, 2011, 20:22:59 pm »
a czy dziadek zgodzi się na oddanie Graffinki   ??  ???
Na razie to jest przekonany - nie gniewaj się, Juta - że mogę sobie nie liczyć, że Grafi kiedykolwiek znajdziecie dom.(To typ przedwojenny, więc dalekie mu są pojęcia adopcji zwierząt). Graffinka za nim biega i się doprasza o głaski. Ale jak się go wprost pytałam, czy nie bedzie za nią tęsknił, to nie odpowiedział, więc jak dla mnie, królinka szuka dalej. No bo w końcu kto się będzie opiekował dziadkowym królikiem :D
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 21:24:30 pm wysłana przez Eni »
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 01, 2011, 20:36:05 pm »
Jak zobaczyłam zdjęcia Graffinki i Pana na zdjęciu, to mi się łza zakręciła w oku. Bardzo wzruszające :)

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 01, 2011, 22:59:57 pm »
przecież nawet Pszczółka wreszcie się doczekała! (nawet, bo to najdłuższa tymczasowiczka była)

jakoś tak mi się ostatnio sprawdza powiedzenie:
"co komu przeznaczone, to na drodze rozkraczone"

wciąż nie wiem , co tam czeka na drodze Graffinki  :hmmm
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline Anuszko1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 203
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 01, 2011, 23:16:19 pm »
Matko święta!!! ktoś oddał mojego królika do adopcji... Pyszczek się zgadza, kolor się zgadza i nawet imię to samo... Ale zaraz zaraz... mój zajączek wcina właśnie sałatę w kąciku... ufff... już myślałam że ktoś porwał mojego potworaska...

Takie czarno-grafitowe cudeńka są kochane i baaardzo zasługują na kochający nowy domek:)
Moje małe zoo :)

nuka

  • Gość
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 01, 2011, 23:21:54 pm »
jak się go wprost pytałam, czy nie bedzie za nią tęsknił, to nie odpowiedział
Ja bym temat jeszcze podjęła w jakiejś rozmowie. Widać ze i Dziadek i Grafcia są zadowoleni z własnego towarzystwa :)

Niuśka przepiękna, słodki pycholek :przytul

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 01, 2011, 23:52:40 pm »

Takie czarno-grafitowe cudeńka są kochane i baaardzo zasługują na kochający nowy domek:)

Graffinka nie jest nic a nic czarna - w realu jest koloru szary metalik :D Nawet omyk ma grafitowy, bez białego. A co do reszty to jak najbardziej sie zgadzamy. Królinka zasługuje na dobry domek, bo już się błąka jakiś czas :(
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Rubi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 243
  • Płeć: Kobieta
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 02, 2011, 00:48:04 am »
Podobna do mojej miśki ;) tylko kolor troszkę inny :D
Gdybym miała dłuższy staż z moją, na pewno bym rozważyła taką opcję.
Oby jak najszybciej znalazła kochający domek!  :doping: :doping: :doping:

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 02, 2011, 10:47:09 am »
Śliczna ta Graffinka :)

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 04, 2011, 23:25:47 pm »
co tam słychać u Graffinki ?
tak patrząc na zdjęcia, to wydaje mi się , że pięknota wysmuklała?
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 04, 2011, 23:45:26 pm »
Trudno powiedzieć, czy wysmuklała, czy po prostu nie siedzi już taka skulono- napuszona. W każdym razie wesoło pokicuje po pokoju i kuchni, pęta się pod nogami - nawet potrafi szturchać, jak nogi jej przeszkadzają w penetracji terenu :D Wczoraj chciła władować mi się na kolana na fotelu, ale źle wymierzyła odległość i tylko przednie łapki się załapały, ale pupa ją ściągnęła w dół, a że zrobiła to z zaskoczenia, to nie zdążyłam jej złapać.
Pakuje nosek wszędzie - zagląda jak się coś robi na podłodze, wygląda z łóżka przez okno, sprawdza psią miskę (Kajtek nie jest z tego zadowolony :)) wbiega do łazienki. Grzecznie rezygnuje z podgryzania mebli na rzecz podkładanych gałązek. Pozwala się pogłaskać w zagrodzie, a na spacerze to ew.tylko chwilkę i kica dalej. Nie zawsze chce się pozwolić złapać, a jak się ją bierze na ręce to nie wyrywa się, ale demonstruje niezadowolenie kopem na kangura - wali skokami z całej siły - wczoraj zaliczyłam taki kopniak w klatkę piersiową i dech mi odebrało  :/
Ale wzięta na ręce czy położona obok na łóżku nie ucieka, tylko się rozpłaszcza na głaski i trąca noskiem po jeszcze.

Jak kica to ją dość mocno słychać, więc jak ją nachodzi bieganko to tylko takie łubudu przebiegnie i gdzieś tam mignie wymachiwanie łapkami w powietrzu. Ogólnie Graffi wygląda na zadowoloną, tylko DOMKU STAŁEGO JEJ TERAZ BRAK!!
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Wrocław/ Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 05, 2011, 10:25:58 am »
Śliczna Graffinka wyczekuje swojego stałego domku.

Offline yna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 138
  • nasze księżniczki
Odp: [Głogów] Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 06, 2011, 21:21:57 pm »
Mam pytanie a czy ta ślicznotka jest skora do kroliczego towarzystwa ?

Offline yna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 138
  • nasze księżniczki
Odp: [Głogów] Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 06, 2011, 22:04:41 pm »
Małe sprostowanie,jestem mężem Justyny i nie powinienem pisać pod Jej loginem,wziązku z tym pytanie dotyczące Graffinki jest nieaktualne

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: [Głogów] Graffinka - możesz spełnić marzenia króliczki :)
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 06, 2011, 22:10:10 pm »
Z tego co można przeczytac to tak, tylko pies musi się trzymac w bezpiecznej odleglości , bo ani chybi  zostanie wygoniony z pomieszczenia . Graffi  gania Kajtka az milo .Hi,hi,hi, hi , ale to odważny pies, ucieka przed króliczkiem :mhihi