Autor Wątek: Transport lotniczy  (Przeczytany 20732 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pixie_x3

  • Gość
Odp: latanie samolotem
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 17, 2010, 14:39:55 pm »
spoko ;P

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: latanie samolotem
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 17, 2010, 14:50:55 pm »
Busem, autem, to juz akurat szczegol. Chodzi o to, ze droga ladowa (pomijajac podroz promem) ;)
Ale ja mysle, ze na czas wakacji uda sie znalezc opiekuna.

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: latanie samolotem
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 17, 2010, 17:08:10 pm »
Pogadaj jednak z rodziną - ja mojej babci wszystko zostawiam napisane na kartce, mój brat robi zakupy i 2 moje uszaki + tymczasowiczka poradziły sobie świetnie przez 10 dni.

A jak chorujesz, to kto zajmuje się króliczkiem?
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline kasieek99

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 184
  • Płeć: Kobieta
Odp: latanie samolotem
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 17, 2010, 19:27:40 pm »
samolot no way !! wyobrazasz sobie zmiane cisnienia ? ja ledwo znosze latanie, a co dopiero uszak. tylko droga ladowa, a i tak bedzie nie latwo bo duzo godzin. 
najlepiej zostawic uszy u kogos. a jezeli nikt nie zna sie na opiece, zrob szkolenie. tez musielismy wyjechac w lipcu, a w pazdzierniku lecimy znowu i bazyl zostaje u mamy. przeszla szkolenie "jak opiekowac sie krolem" i bazyl pirułety robil tak mu bylo dobrze, a w zasadzie to jeszcze lepiej niz w domu, bo na wszystko mu pozwalali. popytaj znjomych, ciocie, wujkow, babcie itp.
powodzenia :) 

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: latanie samolotem
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 17, 2010, 20:16:27 pm »
Nikt nie wpuści cię z królikiem do samolotu . po pierwsze ludzie króliki biorą za gryzonie, boją się, że ogryzie kable i będzie kłopot . po drugie zmiana ciśnienia , uszy są przecieć bardzo czułe!:<

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: latanie samolotem
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 17, 2010, 22:18:42 pm »
Linie lotnicze nie zezwalają na przewóz zwierząt futerkowych. Na odpowiednich zasadach można przewozić psa przewodnika, ale do tego są określone procedury i dokumenty ( znaleśc można na stronach linii lotniczych).

Co do wymogów na ten temat to wszystkie papiery na przewóz uszaka za granicę umieszczony jest odpowiedni temacie: http://forum.kroliki.net/index.php?topic=7133.35

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: latanie samolotem
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2010, 01:02:42 am »
Zaswiadczenie które pomaga przewiesc królika z PL do Uk jest w jezyku Polskim i Angielskim,jesli ktos zyczy sobie dodatkowo w jezyku Niemieckim i Francuskim sluze pomoca :)

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Transport lotniczy
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 18, 2011, 11:30:53 am »
Witamy wszystkich właścicieli zwierząt, którzy chcą skrócić czas podróży i decydują się na przewóz swoich podopiecznych samolotem.

     Posiadamy niezbędną wiedzę i możliwości do obsługi wszystkich gatunków zwierząt. Udzielamy szczegółowych informacji o formalnościach oraz wykonujemy kompleksową obsługę w procedurze wywozowej.

     Przewóz odbywa się w luku samolotu z uwzględnieniem odpowiedniej temperatury i przestrzeni. Współpraca wyłącznie z przewoźnikami zrzeszonymi w IATA zapewnia bezpieczeństwo i wygodę powierzonych nam pupili zgodną z międzynarodowymi standardami.

     Prosimy pamiętać, że ważnym elementem w transporcie żywych zwierząt jest odpowiedni wybór transportera umożliwiającego swobodny ruch i ułożenie w naturalnej pozycji.


Oferta firmy: http://airtrans.com.pl/pl/index/content/16

--------------

Jeden z działów Dor-Cel Sp. z o.o. zajmuje się organizacją międzynarodowego transportu lotniczego żywych zwierząt. Nasza firma należy do Air Animal Transportation Association, organizacji skupiającej wyspecjalizowane firmy spedycyjne. Dzięki współpracy z partnerami, zapewniamy profesjonalną obsługę i opiekę nad transportowanymi zwierzętami w wielu portach lotniczych świata. Obsługujemy większość polskich ogrodów zoologicznych. Odpowiadamy także za prawidłowy i sprawny przebieg odpraw celnych i weterynaryjnych w imporcie i exporcie. Jesteśmy przygotowani do obsługi wszystkich gatunków zwierząt.

Oferta firmy: http://www.dorcel.pl/index.html

funny_rabbit

  • Gość
Odp: latanie samolotem
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 07, 2011, 08:18:02 am »
dla królika będzie to strasznie stresujące. Będzie pewnie mu zimno, głośno i bedzię czuł się samotny.