Autor Wątek: Królik Pies?  (Przeczytany 2911 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Królik Pies?
« dnia: Styczeń 03, 2011, 15:22:56 pm »
Hm, Gdzie mojego królika nie było . Był już na dworze, potem w moim pokoju, potem znowu w kanciapie i przystało na łazience ze względu na uczulenie siostrzyczki  :/ Caprii biega sobie dobrowolnie po całej łazience. Klatka służy tylko po to żeby zrobić bałagan  :nie_wiem .  Jednak odkąd Caprii tam jest zachowuje się jak pies!  :crazy: Biega za każdym kto wchodzi do łazienki, wącha opiera łapki na kolanach i prosi o głaski. Wczoraj moja mama sprzątała w łazience. Zaczęła odkurzać, a Caprii biegała i jej przeszkadzała. wiec mama powiedziała 'do budy!' Caprii ze zdziwieniem się na nią popatrzyła i obrażona poszła do klatki. Gdy mama już skończyła Caprii wyłożył się na dywanie jak książę :D Potem mama zaczęła odsuwać klatkę, żeby umyć wszystko co jest za nią czyli bobki, granulat, żwirek, siuśki itd. Caprii do niej podeszła zaczęła ją drapać w rękę (delikatnie) i patrzyła na pudełko metalowe z jedzeniem i tak chyba z 3 minuty, aż mama doszła do tego, że królik jest głodny (ja w tym czasie byłam na łyżwach) Następnie mama zaczęła myć podłogę. Spojrzała na Caprii i królik sobie poszedł za pralkę. mama sie wkurzyła i zaczęła krzyczeć do klatki  :P Grzecznie poszedł . Mama nie zamykała klatki, a królik tylko czekał aż mama skończy. Mama skończyła, ale podłoga była mokra więc Capri z  rozkazu mamy nie wychodziła. Gdy mama weszła do łazienki i zobaczyła ze podłoga jest sucha powiedziała do królika 'możesz wyjść' i wyszedł. Potem ja wchodzę do łazienki , bo wróciłam z lodowiska i mówię dla żartów 'do nogi' i przyszedł . spróbowałam drugi raz i przyszedł. haha, czy to nie dziwne?  przeciera_oczy

Tuniak

  • Gość
Odp: Królik Pies?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2011, 21:47:21 pm »
Haha :) . Mój Tunio zachowuje się podobnie, ale to młodziak, więc w takie króliki wstępuje "demon" :-) . Tunio także drapie mnie za nogawkę, gdy chce pić/jeść. Łazi za mną (szczególnie do kuchni), przychodzi na głaski (potrafi nawet główkę pod rękę włożyć). Zauważyłam, że ostatnio przypodobał sobie legowisko mojego psa. A także zauważyłam, że uwielbia przesiadywać na wyższych przedmiotach, tj. jakieś kartony, parapet, biurko.

Młode króliczki mają dużo energii, a jeśli Twoja króliczka lubi głaskanie, pieszczoty, chodzenie przy nodze itp., to znaczy, że jest towarzyska dziewczyna z niej ;) .

Tuniak

  • Gość
Odp: Królik Pies?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 03, 2011, 21:49:03 pm »
A ponadto króliki swój rozumek mają i także potrafią reagować na proste komendy, gdy mają dobry kontakt z człowiekiem :).