Autor Wątek: Tomcia i jej dzieci szukają domków  (Przeczytany 135883 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 15, 2011, 12:34:40 pm »
Hej. Znamy już mniej więcej płcie maluszków no i maluchy od dzisiaj oficjalnie mają imiona :D No więc:
*ciemno-szary to dziewczynka nazywa się KIRI (jap.mgła)
*jasno-szary to chłopiec NIKODEM-NIKI
*rudzielec to chłopiec RISU (jap.wiewiórka)
*czarny z plamką na łepku to dziewczynka TOMARI (jap.noc)
*no i Aleksander to chłopczyk i jak wiadomo nazywa się ALEKSANDER

Aha chciałam jeszcze dodać, że Aleksander jako jedyny odziedziczył geny Rexa i ma kręcone futerko :D
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2011, 13:37:29 pm wysłana przez xxxastarothxxx »


Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 15, 2011, 12:38:39 pm »
Astro super imiona dostały,takie inne :) Głaseczki dla wszystkich uszaczków  :przytul:

Offline Qelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Płeć: Kobieta
  • Carpe diem!
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 15, 2011, 15:40:40 pm »
Ależ imionka im dałaś! :D Wyjątkowe maluszki i wyjątkowe imionka :D I rudziutki to chłopiec :D

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 15, 2011, 16:09:25 pm »
Quelle podobają się :) ?


Offline Qelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Płeć: Kobieta
  • Carpe diem!
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 15, 2011, 17:27:22 pm »
bardzo!  :brawo: pasują do nich idealnie :)

Offline Rita90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 105
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 15, 2011, 17:32:12 pm »
Śliczne imiona :D jasny szarak to chłopiec :D jak cudnie :D ja bym mu osobiście dała Caspian, ale to moje przywiązanie do takiego kolorku ;)

Offline uhu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 15, 2011, 18:26:50 pm »
imiona baaaardzo interesujace, zdecydowanie niepowtarzalne, tak jak i uszaki ! :) super pomysl mialas astaroth! :)
jeja szykowalam sie w sumie na chlopca, a tu Kiri wyszla ;) tez pokocham! a co! :D zeby tylko nie miala prawdziwego babskiego charakterku :p Kiri to piekne imie! chociaz zastanawia mnie troche.. mowilas ze ciemny szaraczek jest najbardziej szalony.. a we Mgle raczej powoli i ostroznie sie chodzi/jezdzi ;) rozumiem ze sugerowalas sie bardziej kolorkiem :) a jak jest wariat po japonsku? :D bo ja cos bardziej myslalam w stylu Loco/Loca (hiszp.) albo Lulu (ang.) ;) ale to zdecydowanie nie tak oryginalne jak Twoj pomysl.
juz nie moge sie wrecz doczekac rozmowy i oficjalnego pozwolenia na zaopiekowanie sie mala !!! :)

Sassenka

  • Gość
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 15, 2011, 18:45:07 pm »
a ja się królaska nie mogę doczekać :)
niedługo wszystko już będzie gotowe w nowym domku.
Imię nie jest czymś czego nie da się zmienić -> ja chomikom do rodowodów też wpisuję imiona, a w nowych domkach dostają nowe imiona, wszystko zależy od przyszłego właściciela.

ktoś się chyba uczy japońskiego hehe ;) ja lubię hiszpański też.

Chomiczki są takie rozrabiaki że nie można ich sfotografować ;)
jak ja bym chciała się do nich przytulić eh...

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 15, 2011, 19:28:07 pm »
Uhu faktycznie we mgle trzeba być ostrożnym, ale nie wiadomo co za szaleństwa się w niej kryją, więc KIRI moim zdaniem to pasujące do niej imię :)
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2011, 19:41:01 pm wysłana przez xxxastarothxxx »


Offline uhu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 15, 2011, 19:36:14 pm »
haha ! to prawda ! :D przekonalas mnie ! :D

Sassenka

  • Gość
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 16, 2011, 07:01:56 am »
co tam słychać u Kic kiców? ;)
nie wiem albo mi się zdaję, albo rudzielec ma najkrótsze uszy (tak przynajmniej widać na zdjęciach)

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #291 dnia: Luty 16, 2011, 08:38:16 am »
Rudzielec nie ma najkrótszych uszu, tylko najdłuższą sierść:D Dlatego kawałka uszka mu po prostu nie widać :)


Offline uhu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #292 dnia: Luty 16, 2011, 22:46:38 pm »
astaroth opiszesz nam jak sie nasze ulubience zachowuja? jakie maja charakterki, moze zauwazylas cos nowego od ostatniego opisu :) czekanie jest takie straaaaaszne... a tak to bys nam umilila czas :) na nowe zdjecia tez sie raczej nie obrazimy ;)

Offline Qelle

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 103
  • Płeć: Kobieta
  • Carpe diem!
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #293 dnia: Luty 17, 2011, 07:34:41 am »
popieram wypowiedź uhu :)

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 17, 2011, 12:47:46 pm »
Hej ! Wiem, wiem, że Was zaniedbuję, ale jak pomyślę o swoim necie to mi się odechciewa wgrywać fotki :D Przepraszamy bardzo :D Ale wynagrodzę Wam czekanie wielką porcją fotek :D No to zaczynamy :D

NIKODEM- największy leniuch i grubasek z całej gromadki :D Jemu nigdzie się nie śpieszy, spokojnie kica szukając czegoś do zjedzenia. Mała, troskliwa kruszynka :) Zawsze ma czas, żeby wymyć każdemu futerko :) Lubi być głaskany:) Kładzie się wtedy i zamyka oczka . Najspokojniejszy z całek gromadki :)







KIRI- istna dzikuska ! Wszędzie jej pełno :D Nie ma czasu na nic. Najważniejsze dla niej są szaleństwa :) Biega jak opętana, często nie wyrabia na zakrętach :D Lubi denerwować Mizulca. Łazi za nim i dokucza się ciągnąc go za ogon. Nie lubi być głaskana, bo przecież jest tyle ciekawszych rzeczy do roboty :D









ALEKSANDER- szalony cwaniak :D Wszędzie wejdzie i wszystko sprawdzi :D Najciekawszy z całego towarzystwa. Wszystkiego sam musi spróbować :D Wyczynia powietrzne piruety i skoki :) Jako jedyny odziedziczył geny Rexa. Najbardziej podobny do mamy. Mała głowa, jedwabiste, kręcone futerko. Aleksander nie ma jednego paluszka i omyczka, co w niczym mu nie przeszkadza :) Trudno za nim nadążyć :) Inteligentne maleństwo :)

Oluś z siostrą




Tutaj widać kręcony meszek




I Olusiowa stójeczka


TOMARI- jak na damę przystało miła i dobrze wychowana :D Ustępuje pierwszeństwa wariatom :D Sama jest dość poważna jak na swój wiek:) Mały śpioszek z niej :) Lubi zwiedzać wszelkie szczeliny i zakamarki :) Raczej indywidualistka. Chodzi sama. Jest bardzo odważną królinką :)





RISU- mały, obrażalski dzikus :D Stroi fochy, jeśli nie udaje mu się czegoś zrobić. Nie lubi być brany na ręce. Widać to po jego minkach . Przypomina raczej małego, złego lewka :D Ma najdłuższą sierść z towarzystwa. Jest uparty, ciekawski i zadziorny :) Najbardziej interesuje go Mizuki, nad którym można się znęcać :D










A teraz gromadkowo :)



















A tu mama i jej WIEEEELKIE oko, które musi nas pilnować :D




Chciałam zaznaczyć, że maluchy nauczyły się wskakiwać na 30cm łóżko i na wielką klatkę Mizula, więc Mizu już nigdzie nie jest bezpieczny :D No cóż zostało mu uciekanie i użeranie się z niemałą gromadką :) W końcu niech się wykaże w roli ojczyma :D

Pozdrawiamy serdecznie :)



« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2011, 12:51:40 pm wysłana przez xxxastarothxxx »


Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #295 dnia: Luty 17, 2011, 17:12:28 pm »
astaroth strasznie się ciesze że maluchy mogły u Ciebie zostać, ale tak troszkę podejrzewałam ze nie będziecie w stanie oddać tych szkrabów nikomu  :mhihi
wszystkie wszyściutkie są piękne przepiękne, nooo ale moim faworytem niezmiennie jest Oleczek, dziubek kochany  :zakochany:  :zakochany:  :zakochany:
calutki czas trzymam mocno kciuki żeby Alutek znalazł cudowny domek, najlepiej z pięknym ogrodem i króliczym towarzystwem  :D
głaseczki dla całegoooo stadka i jak zwykle specjalne pitulki, tulanki i buziaczki dla Aleczka

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 17, 2011, 17:33:58 pm »
pb pewnie ciężko będzie, ale co zrobić :) Znajdą super domki, więc nie będę rozpaczać bo przecież będą miały się dobrze ! A ja ich byle komu nie oddam przecież :) Muszą mieć super domki :)


Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 17, 2011, 17:43:26 pm »
słodziaki :) u jakie kolorowe :)

Można już maluszki dać na adopcyjnej z dopiskiem, że do oddania po ukończeniu 8 tygodni.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 17, 2011, 21:09:19 pm »
no jasna sprawa, srajtki muszą mieć wypasione chawirki, ale ja piłam do tego, że nie pojechały do bruni tylko zostały z Wami do czasu odstawienia od cycusia mamusi :)
ahhh jak bym mogla to sama bym zaadoptowała Aleczka, bąbelka kochanego :)

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 17, 2011, 23:03:07 pm »
pb 2 czy 3 żadna różnica :D Więc do dzieła :D