Autor Wątek: Tomcia i jej dzieci szukają domków  (Przeczytany 134776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 27, 2011, 09:07:09 am »
Te nasze króliki wydają się na co dzień takie niefrasobliwe i niekumate, a jak przychodzi co do czego, to jednak wykazują się niesłychaną inteligencję emocjonalną. Brawa dla Aleksandra, dla Tomci i dla Pańci również  :bukiet


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:47:09 am »
Witajcie. Aleksander już po śniadanku. Jestem taka dumna z mamy, że aż się popłakałam... Tomcia przez 20 minut sama samiutka leżała na boczku i karmiła maluszka. Była moc głasków, całusów i przytulasów. Tomunia zamknęła oczka i zgrzytała ząbkami. A teraz nie daje mi napisać wiadomości :) Cały czas przychodzi wsadza mi łepek pod rękę, żeby ją głaskać i przytulać. Anioł nie królik. Pozwala grzebać sobie w klatce przy miseczkach i przy dzieciaczkach podstawiając tylko kochany czarny łepuś do głaskania. Eh gdyby moja sytuacja była stabilniejsza zostawiłabym ją u nas :( Przyszły właściciel będzie miał naprawdę cudowny i niepowtarzalny skarb .

A teraz, żeby nie być gołosłownym mam 2 fotki z karmienia. Nie są wyraźne, bo robione telefonem, ale widać jak bardzo jest spokojnym , kochanym i troskliwym królikiem. Co do troskliwości powiem Wam, że Tomunia to prawdziwy pocieszacz. Kiedy tylko widzi smutek pierwsza pędzi żeby się przytulać. Wchodzi na kolana, szturcha noskiem, ciągnie za rękawy. Jakby chciała powiedzieć : hej, masz mnie nie smuć się będzie dobrze . Tak bardzo zdążyłam ją pokochać...





A tutaj maleńki Aleksandr i duuuża niespodzianka w maleńkich oczkach :)




Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:52:20 am »
Jaki on jest piekny, a jak cudownie wyglada Tomcia jak karmi maluszka :)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:57:35 am »
Cudne oczęta Aleksandra błyszcza jak diamenciki  :doping:
kochane maleństwo zlitował sie nad nami i pokazał jakie to ma wspaniałe duże oczka, żeby nie było że tam ich nie ma  :jezyczek:
Tomcia faktycznie wspaniała mamusia, taka jest spokojna na tych zdjęciach  :zakochany:
Rany po jej przejsciach to wręcz niepojęte że tak znowu zaufała człowiekowi , cudowna królinka  :przytul:
człowiek po takich przeżyciach napewno miał by w sobie dużo gniewu i złości, a zwierzęta tak wspaniale uczą nas bezwarunkowej miłości
głaseczki, miziańce i tulaski dla cudownej Tomci, Oleczka i reszty dzieciaczków




Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:58:03 am »
Cudny widok. I jakie piękne oczka!  :hura:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:10:52 am »
Łzy się cisną na oczy jak to piękny widok jak Mamusia karmi swojego małego ''Wielkiego Aleksandra"
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 27, 2011, 12:15:00 pm »
Przed chwilą dostaliśmy sianko z dopisem dla hipopotamków, więc chyba dla nas :x Bardzo, bardzo dziękujemy za okazaną pomoc :) Maluchy urosną duże i silne nie ma innej opcji! Z taką pozytywną energią i między wspaniałymi ludźmi wyrosną na wspaniałe, radosne uszaki :)


nuka

  • Gość
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 27, 2011, 16:43:37 pm »
łał, cudnie się wszystko poukładało. xxxastarothxxx :roza: dla Ciebie, Tomci, Olka i pozostałych.
Możesz zrobic jakąś fotkę całej gromadki uszatej ??

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 27, 2011, 18:51:12 pm »
Jejku, jaki on maluski :) Cudenko. A mamusia faktycznie taka mamusiowata ;) Cierpliwie lezy z maluchem.

Oby tak dalej i wyrosnie piekna, zdrowa gromadka siankojadow :D

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 28, 2011, 00:20:25 am »
Kochani nasz Aleksander ma pełny brzuszek. Mamusia każde karmienie dzielnie znosi. Maluchy zaczynają jak szalone biegać po klatce hehe. Śmieszny widok kiedy takie maleńkie uszeńka ledwo co chodzą a biegają niezgrabnie i wariacko. A tak poza tym mimo wszystko postanowiłam Adoptować Tomcię... Trzymajcie kciuki bo nie mamy wesoło chociaż z 2 strony czytając okropne wieści o ostatnio urodzonych maleństwach jestem bardzo szczęśliwa, że nam się udaje i cała piąteczka ma się dobrze :) Co do Tomci jest moją jedyną szczerą przyjaciółką. Tylko ona pozwala mi się wypłakać i wyżalić. Jako jedyna pędzi tylko po to, żeby sie poprzytulać... Nie można zostawiać przyjaciół... Musimy sobie pomóc, więc postanowiłam, że zostanie ze mną. Jestem w stanie dla niej znów zaczynać od początku, ale to Tomunia mnie motywuje i pociesza. Jeśli ktoś chce ją wziąć to ja jestem gratis :D Niestety :D


nuka

  • Gość
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 28, 2011, 00:41:12 am »
xxxastarothxxx, super super, super  :hura: :dookola: :doping: :przytul :balet: Dzieki za tą decyzje :roza:  :DD

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 28, 2011, 00:43:03 am »
:jupi super wiesci :)

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 28, 2011, 08:56:29 am »
Wspaniale sama wiem ile taka przyjaciółka może człowiekowi dać,podjęłaś wspaniałą decyzję :)
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 28, 2011, 10:40:36 am »
Bomba  :hura:   :doping:  :hura:
strasznie sie ciesze bo napewno decyzja nie była łatwa w sytuacji w której jesteś, ale to tym bardziej świadczy o tym że jesteś wspaniałą osóbka  :bis:
ściskam Was obje i maluśkiego Aleksandra z rodzeństwem  :przytul:
a myślałaś co w takiej sytuacji, czy Tomcia odchowa maleństwa u Ciebie czy w domku zastępczym a pózniej wroci do Ciebie?
 

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 28, 2011, 13:50:03 pm »
Piękny jest :)  :zakochany: I super że jest wszystko ok :) Dużo głasek dla Tomci i maluszków  :przytul

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 28, 2011, 14:11:26 pm »
Tomcia wychowa chyba dzieci w Krakowie a po 2 miesiącach do mnie wróci jeśli pójdzie ok z adopcją. I wywalczyłam ją w końcu już oficjalnie u Moniki. Prawie mi się związek rozpadł, już do rodziców dzwoniłam, że wracam bo Monika mówi Tomcia albo ja mówię Tomcia... Więc już oficjalnie Monika się pogodziła i Tomcia może zostać jeśli uda mi się ją zaadoptować. Jeszcze nigdy tak się nie poświęciłam dla żadnego zwierza... Więc teraz trzymajcie kciuki, żeby udało mi się ja zaadoptować :( Pomału będę się za formularze zabierała :)


Inga

  • Gość
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 28, 2011, 18:01:17 pm »
kciuki zaciśnięte, super wiadomości! Aleksandrze, jesteś Wielki ;)

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 28, 2011, 21:27:39 pm »
xxxastarothxxx, trzymam kciuki :) Super, że Monika jakoś się pogodziła z królikami :)
I dawaj jakieś zdjęcia malców, bo jestem strasznie ciekawa jak już urosły :)
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 28, 2011, 23:08:50 pm »
Wybaczcie, że długo zdjęć nie było ale Wam to wynagrodzę :D Macie moje pięknoty ! :D

Gromadka <333







1.



2.


3.


4. Z mamą :)




5. Aleksander :)




Pozdrawiamy :)

« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2011, 23:15:43 pm wysłana przez xxxastarothxxx »


Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Tomcia i jej dzieci szukają domków
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 28, 2011, 23:20:15 pm »
Jeju jakie cudowne kochane aniołeczki :)
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).