Autor Wątek: Zagródka  (Przeczytany 665118 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Natulec

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #280 dnia: Grudzień 02, 2008, 20:01:06 pm »
widziałam go, ale jest okropnie drogi, no i te dziury wydają się jakieś strasznie duże...
będę szukać dalej, ale dziękuję  :bukiet


Anula_un

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #282 dnia: Grudzień 03, 2008, 11:23:53 am »
Ja zastanawiam sie nad zagródką:) myslałam o takiej
http://www.allegro.pl/item493322884_super_plotek_dla_pieska_badz_gryzonia_60x60_cm.html czyli raczej standardowa:) szkoda że wczesniej nie trafiłam do tego tematu to bym zamiast klatki już miała taką:)
lub taki  http://www.allegro.pl/item493450836_kojec_plotek_dla_malych_zwierzat_60x80.html

Gina

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #283 dnia: Grudzień 03, 2008, 12:58:54 pm »
Radziłabym wybrać ten wyższy. 60cm to nic dla skocznego kicka.
Ja mam płotek wysoki na 85cm i już nie raz widziałam jak wredota stawała słupka i oceniała czy przeskoczy :oh: Na szczęście doszła do wniosku, że nie da rady.

Natulec

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #284 dnia: Grudzień 03, 2008, 15:49:48 pm »
to 60x80 jest też niskie, bo 60 to wysokość...
a już mysłałam, że znalazłyście i się napaliłam na ten płotek, a tu lypa...  :PP

Anula_un

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #285 dnia: Grudzień 03, 2008, 16:10:44 pm »
Poważnie 60 wys to mały?? kurcze, mój mały króliczek narazie nie skacze wiec nie mam odnośnika...  :rotfl2

Gina

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #286 dnia: Grudzień 03, 2008, 22:19:48 pm »
O faktycznie nie zwróciłam uwagi, że te płotki różnią się szerokością nie wysokością :oh:

Anula_un króliczek narazie nie skacze, ale jak już zacznie...
Pomyśl sobie tak klatki najczęściej mają ok 45-50cm wys. i wskoczenie na nie dla większości królików nie stanowi problemu :bejzbol Więc płotek wysoki na 60 cm to nie przeszkoda (szczególnie jeśli strasznie chce się wydostać na zewnątrz).

Anula_un

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #287 dnia: Grudzień 03, 2008, 22:38:20 pm »
Kurcze to w moim pokoju będzie forteca 85 :diabelek

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #288 dnia: Grudzień 03, 2008, 23:02:15 pm »
Moja ma 60cm i mimo skocznosci Ciapuli - nigdy jej nie przeskoczyła ;)
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

esculap

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #289 dnia: Grudzień 04, 2008, 01:33:16 am »
W zooplus.pl jes tkilka fajnych wybiegów, tylko te ceny  :>

Anula_un

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #290 dnia: Grudzień 04, 2008, 08:29:07 am »
http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatka_dla_gryzoni/dla_krolika_miniatrurki/klatka_100/31836 myślicie że królik korzystałby z czegoś takiego??

a tutaj można tak zabezpieczyć tą wys. 65 cm przez wyskoczeniem gdy nas nie ma w domU:)
http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatka_dla_gryzoni/kojec_gryzoni/metalowy/32928

tutaj wysokość 90 cm:):) http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatka_dla_gryzoni/kojec_gryzoni

Sen

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #291 dnia: Grudzień 04, 2008, 17:11:32 pm »
Ta piętrowa klatka absolutnie nie nadaje się dla królika. Taka klatka to dla fretki a nie królika.

Anula_un

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #292 dnia: Grudzień 04, 2008, 17:28:24 pm »
no własnie tak mi sie wydawało ze nie dla królika, ale taki opis stad moje pyt.:)

kama

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #293 dnia: Grudzień 19, 2008, 12:10:46 pm »
A czy taki wybieg będzie odpowiedni dla króliczka Wybieg dla gryzoni ? No i czy cena nie jest zbyt wygórowana ?

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #294 dnia: Grudzień 19, 2008, 13:22:48 pm »
za niski,no i cena za wysoka,zobacz na Allegro(plotek) i lepiej kupic wyzszy 80cm bo uchol przeskoczy

kama czy Ty jestes z Pleszewa,kolo Jarocina?
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Anula_un

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #295 dnia: Grudzień 20, 2008, 17:03:29 pm »
:DD  Pochwalę się:):) od tygodnia moje uszyska biegają cały boży dzień po pokoju. Klatka otwarta:) Ciesze sie bardzo bo robią siuiu do kuwetki, bobeczki poza klatką- mało sztuk:):) zamykam tylko na noc bo chca spac na wyrku, a nie chce ich zgnieść:):)
dziekuje, to dzieki Wam odważyłaam sie na takie cuś:):)

mEFFI100

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #296 dnia: Grudzień 21, 2008, 12:08:46 pm »
80 cm to niby lepszy bo wyższy :D Powiedzcie to Melanii. Pierwszego dnia jak się pojawiła u mnie w domu dostała klatkę 120, ale szkoda mi ją było zamykać więc od razu rozstawiłam zagródkę 200 x 100 x 80. Przychodzę z pracy i ku mojemu przerażeniu Mela mnie w drzwiach wita ! W pierwszym momencie zdębiałam i pomyślałam, że już po kablach (komp, lampy) prawie zawał. Do dziś nie wiem jak ona to zrobiła . Teraz biega po zabudowanym balkonie, to praktycznie jej pokój a zamiast drzwi jest barierka zaporowa przed dziećmi z dodatkowymi kratkami na dole bo od razu pokazała że przez szczebelki się przeciśnie skubana. Pewnie nie wszystkie tak mają, Szwarcul bez jakiejś poduszki to nawet na kanapę nie wskoczy . Melka pewnie ma kozicę w rodzinie a Szwarcek się z ziemniakami chował :D
[/URL][/img]

[ Dodano: Nie Gru 21, 2008 12:13 pm ]
A tu np. jest taka rozsuwana bramka na 115 max i można np. część pokoju nią wygrodzić między ścianą a szafą, w zależności co komu pasuje. http://www.allegro.pl/item509397137_zastawka_bramka_barierka_drzwiowa_rozporowa_ss.html

Nuna

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #297 dnia: Grudzień 21, 2008, 12:22:57 pm »
Moja Lilly tez jest taka skoczna, barierke w drzwiach zrobilam ze starego boku lozeczka ma ponad 85 cm wysokosci, dla Lilly zaden problem, Tino nie przeskoczy. Wskakuje tez na meble ktore maja ponad metr, parapety, poprostu kangur nie krolik.
Najbardziej lubi siedziec na wysokosciach, norki, skrytki, domki to nie dla niej. Ona woli drapak bo stamtad moze wszystko widziec  :lol

Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #298 dnia: Grudzień 21, 2008, 12:28:32 pm »
Mój Groszek nie wiem jak on to robi, ale skacze na wysokość około jednego metra  :oh:  Wskakuje mi w pokoju na meblościankę, więc żeby nie wskakiwał położyłam tam gruby koc zwinięty wysokość około 30 cm... to wskoczył na koc  :oh: Najlepsze, że on nie robi tego z rozbiegu tylko podchodzi, widzę jak spina skoki i w miejsca fika w górę  :oh:  nie mogę go przez to zostawiać samego, bo nie wiem gdzie jeszcze mi wskoczy - nie jestem w stanie zabezpieczyć grzejnika od góry, bo tam też już raz był  :zdenerwowany

Offline XannuSS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 235
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #299 dnia: Grudzień 21, 2008, 14:55:47 pm »
Cytat: "Danae"
Mój Groszek nie wiem jak on to robi, ale skacze na wysokość około jednego metra  :oh:  Wskakuje mi w pokoju na meblościankę, więc żeby nie wskakiwał położyłam tam gruby koc zwinięty wysokość około 30 cm... to wskoczył na koc  :oh: Najlepsze, że on nie robi tego z rozbiegu tylko podchodzi, widzę jak spina skoki i w miejsca fika w górę  :oh:  nie mogę go przez to zostawiać samego, bo nie wiem gdzie jeszcze mi wskoczy - nie jestem w stanie zabezpieczyć grzejnika od góry, bo tam też już raz był  :zdenerwowany


No to niezłego masz kaskadera  :co_jest   :hahaha