Autor Wątek: Zagródka  (Przeczytany 665053 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1380 dnia: Wrzesień 13, 2014, 13:41:52 pm »
udalo sie komus taka szesciokatna ustawic tak zeby byla czterokatna? ja probuje i mi nie wychodzi bo dwa razy (gdzie chce na prosto polaczyc) nie pasuja zaczepy.

edycja: juz sobie poradzilam w inny sposob :)

Tak normalnie to wyglada


A tutaj nie pasowalo to tak zrobilam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2014, 13:54:24 pm wysłana przez tusiatko_1987 »

Offline kowazis

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • ;3
    • fanpage KowaziS Photographer
  • Lokalizacja: Siegenburg (Bayern) Deutschland
  • Moje króliki: czekam na dwa ;3
  • Pozostałe zwierzaki: sąsiadka xd
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1381 dnia: Wrzesień 18, 2014, 21:00:57 pm »
Witam Serdecznie.
W październiku do mnie przybędą dwa króliczki samiec i samiczka *po kastracji ma się rozumieć*  i tutaj się właśnie głowię nad klatką a zagrodą :)
Na początek prosiłbym o konkretne wymiary bezpieczne dla dwóch królików
jutro postaram się wrzucić zdjęcie mojego pokoju. I wyjazd do OBI mnie czeka lub zoologicznego i powoli zacznę robotę. Bo jeszcze czas mam. Ale fajnie mieć już przygotowane wszystko na czas. Zastanawiam się też nad potrzebnymi artefaktami, ale dzięki temu forum zobaczyłem dużo co można samemu wykombinować i będę starał się budować :) |
Nie mam rąk rzemieślnika ale... sercem mogę stworzyć wiele :)
Budżet póki co mam ogromny. Prawde mówiąc tutaj tylko czas nie jest moim sprzymierzeńcem (w końcu jak pisałem nie mam rąk rzemieślnika) jako waleczny rycerz uda mnie się sforsować brame Mordoru. Przy oczywiście waszej pomocy.
Pozdrawiam Dawid Kowalski

Offline Kyrtap

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Szczęście ma długie, klapnięte uszy :)
  • Lokalizacja: woj. podlaskie
  • Moje króliki: Tysia (od 26.02.2014 r), Pszemek (od 04.04.2015 r)
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1382 dnia: Wrzesień 19, 2014, 16:15:11 pm »
Witam Serdecznie.
W październiku do mnie przybędą dwa króliczki samiec i samiczka *po kastracji ma się rozumieć*  i tutaj się właśnie głowię nad klatką a zagrodą :)
Na początek prosiłbym o konkretne wymiary bezpieczne dla dwóch królików
jutro postaram się wrzucić zdjęcie mojego pokoju. I wyjazd do OBI mnie czeka lub zoologicznego i powoli zacznę robotę. Bo jeszcze czas mam. Ale fajnie mieć już przygotowane wszystko na czas. Zastanawiam się też nad potrzebnymi artefaktami, ale dzięki temu forum zobaczyłem dużo co można samemu wykombinować i będę starał się budować :) |
Nie mam rąk rzemieślnika ale... sercem mogę stworzyć wiele :)
Budżet póki co mam ogromny. Prawde mówiąc tutaj tylko czas nie jest moim sprzymierzeńcem (w końcu jak pisałem nie mam rąk rzemieślnika) jako waleczny rycerz uda mnie się sforsować brame Mordoru. Przy oczywiście waszej pomocy.
Pozdrawiam Dawid Kowalski

Cześć Dawid. Fajnie, że na forum zawitał kolejny zakróliczony facet. Bardzo się też cieszę, że jesteś roztropnym człowiekiem, który swoim uszatym przyjaciołom szykuje wyprawkę jeszcze zanim się pojawią. Niestety pełno jest bezmyślnych osób, które przygarniają królika i dopiero potem myślą co i jak, albo... albo i w ogóle nie myślą. W lutym przybyła do mnie moja Tysia, a ja już od grudnia kombinowałem co, jak, gdzie, skąd i w jaki sposób, tak więc jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania, nawet dotyczące największego banału, to możesz się ze mną konsultować na priv ;)

Przechodząc do meritum. Zagródka dla dwóch królików. Hmmm. Czy króliki te są ze sobą zaprzyjaźnione? Jeśli nie, to na początku, zanim się nawzajem poznają i sobie zaufają, powinny mieszkać osobno. Inaczej można doprowadzić do nieszczęścia. Jednak jeśli uszatki są ze sobą zaznajomione to jak najbardziej nie ma przeciwwskazań żeby ze sobą nie mieszkały. Zagroda musi mieć wymiary minimum 1x1 metr. Dobrze by było, gdyby miała też minimum 80 cm wysokości. Tysia, moje urocze uszate kochanie, miała na początku zagródkę o wysokości 60 cm i dość szybko nauczyła się z niej wyskakiwać  :oh:. Myślę, że samodzielne wykonanie zagrody to kiepski pomysł, tym bardziej, że jak wspominasz, "nie masz rąk rzemięślnika". Też nie mam :) Dlatego kupiłem bardzo fajne, gotowe płotki. Oszczędza się czas, fatygę i wiele nerwów. Takie płotki możesz kupić na allegro, za komplet zapłacisz około 100 - 150 zł. Jeśli chcesz zobaczyć jak wyglądają w praktyce to zapraszam do wątku mojej Tysi :)

Co do innych artefaktów - konieczne będą peszele, którymi zabezpieczysz wszelkie kable, plastikowe zasłonki, którymi zabezpieczysz jakieś "szpary", w które króliczek mógłby utknąć i mieć problemy z wyjściem (u mnie np. była konieczność zabunkrowania wejścia za biurko) i to tyle co mi przyszło do głowy w pierwszym momencie :)

Pozdrowionka!
Moja kochana baraninka - Tysia <3
nasz wątek forumowy => http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16864.0.html Zapraszam aby śledzić nasze przygody!

Jeśli chcesz być na bieżąco z Tysią i Pszemkiem to zalajkuj => https://www.facebook.com/tysia.kroliczek

Chcesz mnie poznać, porozmawiać? Zapraszam! :) => https://www.facebook.com/patryk.nacewicz

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1383 dnia: Wrzesień 23, 2014, 13:34:04 pm »
tak jak Kyrtap poleca dla dwuch uszaków najlepiej zagroda ale nie niższa niż 80 cm. polecam :

http://www.zdrowyzwierzak.pl/product-pol-9-Wysoki-kojec-wybieg-klatka-dla-psa-krolika-6-el.html

 ewentualnie może być klatka ale nie mniejsza niż 1,20 najlepiej firmy Ferplast.

Poza tym poczytaj strone:

miniaturka bez tajemnic

wtedy z pewnością będziesz dobrze przygotowany na przybycie uszaków :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 23, 2014, 13:46:07 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline kowazis

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • ;3
    • fanpage KowaziS Photographer
  • Lokalizacja: Siegenburg (Bayern) Deutschland
  • Moje króliki: czekam na dwa ;3
  • Pozostałe zwierzaki: sąsiadka xd
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1384 dnia: Wrzesień 23, 2014, 23:18:01 pm »
tak jak Kyrtap poleca dla dwuch uszaków najlepiej zagroda ale nie niższa niż 80 cm. polecam :

http://www.zdrowyzwierzak.pl/product-pol-9-Wysoki-kojec-wybieg-klatka-dla-psa-krolika-6-el.html

 ewentualnie może być klatka ale nie mniejsza niż 1,20 najlepiej firmy Ferplast.

Poza tym poczytaj strone:

miniaturka bez tajemnic

wtedy z pewnością będziesz dobrze przygotowany na przybycie uszaków :)

Czytać czytałem  :) i teraz się zastanawiam czy nie założyć tematu  ' budowa  zagrody przez amatora' czy coś
Wymiary już mam i teraz kupić tylko potrzebne składniki i jazda ;)

Offline kowazis

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • ;3
    • fanpage KowaziS Photographer
  • Lokalizacja: Siegenburg (Bayern) Deutschland
  • Moje króliki: czekam na dwa ;3
  • Pozostałe zwierzaki: sąsiadka xd
Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1385 dnia: Wrzesień 28, 2014, 04:27:52 am »
No to witam ;) Mój pierwszy temat na forum.
Ogółem zabieram się za budowę zagrody od podstaw, dla dwóch króliczków które będę miał 24 października od http://zwergwidderzumadelsberg.jimdo.com/  warto zobaczyć :) Niemiecka hodowla ah ! :)

No to zaczynamy .  Zagroda będzie miała wymiary 1.40 m x 1.20 m x 0.90 m
Projekt robiłem sam więc też się podzielę :) Wymiary wejścia zrobiłem tymczasowo na 40 cm.



Dalej mogę powiedzieć że kupiłem więcej desek niż zakładałem że kupię, bo pomyślałem też o tym że z reszty desek zrobię domek czy coś :) . Deski zakupione w OBI nie były tanim wydatkiem bo zapłaciłem koło 45 euro za 22 deski o wymiarach 2 metry ( z certyfikatem - odrobaczone ). Deski wiozłem na rowerze ze swoją dziewczyną 9 km rowerem. Jak zwykle myślałem że łatwo pójdzie i dojedziemy z nimi no cóż... nie wszystko jest proste ;)


Nie jestem jakimś pro monterem :) Nie jestem stolarzem, nie mam zamiłowań rzemieślniczych  - po prostu sercem oddam się pracy dla nich!


Następne zakupy planuje w poniedziałek lub dziś na flowmarkcie  a lista taka( mieszkam w niemczech i nie mam tutaj z polski tylu narzędzi )
- wkręty
- wkrętarka
- kątowniki 
- zszywacz do drewna
- papier ścierny do drewna
- klej do drewna
- siatka ocynkowana
- a no tak deski trzeba pociąć więc albo wyżynarka albo piłka ręczna
- nożyce do cięcia drutu

No i to chyba wszystko na tą chwilę :)


Dodam od siebie że nie zamierzam ich trzymać w  zamknięciu dom ma 125m2 więc się wyszaleją i nie posiadam ogródka.
Koszt budowy wyznaczyłem w granicy do 250euro same narzędzia będą drogie no cóż.. przydadzą się na później
Co jakiś czas będę wrzucał zdjęcia tutaj w temacie :)

Pozdrawiam



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1386 dnia: Wrzesień 28, 2014, 09:08:13 am »
No to trzymam  kciuki za budowę, choć ignorantka ze mnie w tym temacie ;) Wygląda na to, że uszaki będą miały u Ciebie superwarunki! A na tej stronce hodowli, którą zamieściłeś, jest prześliczny baranek o niebieskich oczach, nigdy takiego umaszczenia nie widziałam! Wiesz już, jakie króliczki do Ciebie trafią?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kowazis

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • ;3
    • fanpage KowaziS Photographer
  • Lokalizacja: Siegenburg (Bayern) Deutschland
  • Moje króliki: czekam na dwa ;3
  • Pozostałe zwierzaki: sąsiadka xd
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1387 dnia: Wrzesień 28, 2014, 09:24:03 am »
No to trzymam  kciuki za budowę, choć ignorantka ze mnie w tym temacie ;) Wygląda na to, że uszaki będą miały u Ciebie superwarunki! A na tej stronce hodowli, którą zamieściłeś, jest prześliczny baranek o niebieskich oczach, nigdy takiego umaszczenia nie widziałam! Wiesz już, jakie króliczki do Ciebie trafią?

tak wiem
1 - http://zwergwidderzumadelsberg.jimdo.com/zur-abgabe/abgabe-babys/ ten drugi gdzie pisze rezerwacja dla Dawida :)

2- http://zwergwidderzumadelsberg.jimdo.com/zur-abgabe/abgabe-%C3%A4ltere-tiere/   i ten Luis przypomina mi postać z gry  :) i imię jego będzie brzmieć Ezio [czyt ecjo] 

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1388 dnia: Wrzesień 28, 2014, 09:37:31 am »
Sliczne! jeden niebieskooki :zakochany:
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline F4rba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 724
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Mefka
  • Za TM: Fred
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1389 dnia: Wrzesień 28, 2014, 09:45:00 am »
Mój maż budował naszym kojec/zagrodę i przyznam, że Ty bardziej "profesjonalnie" do tego podchodzisz ;)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1390 dnia: Wrzesień 28, 2014, 10:34:39 am »
Maluchy będą mieszkac razem tak ? Wiesz że bedzie potrzebna sterylizacja,kastracjs.bo jak uszaki zaczną dojrzewać to raczej zaczną sie bójki  ;| Uszaki piękne,duża zagroda i mieszkanie do biegania super :-)
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline kowazis

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • ;3
    • fanpage KowaziS Photographer
  • Lokalizacja: Siegenburg (Bayern) Deutschland
  • Moje króliki: czekam na dwa ;3
  • Pozostałe zwierzaki: sąsiadka xd
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1391 dnia: Wrzesień 28, 2014, 13:22:52 pm »
Maluchy będą mieszkac razem tak ? Wiesz że bedzie potrzebna sterylizacja,kastracjs.bo jak uszaki zaczną dojrzewać to raczej zaczną sie bójki  ;| Uszaki piękne,duża zagroda i mieszkanie do biegania super :-)

myślałem że w Polsce to hodowca zapewnia kastracje ;o  tutaj nawet jak psa się kupuje to wykastrowany [ gdy od hodowcy się kupuje ] więc wszystko jest ładnie pięknie u mnie wykastrowani :))

______________________
Mój maż budował naszym kojec/zagrodę i przyznam, że Ty bardziej "profesjonalnie" do tego podchodzisz ;)
hah staram się, ale kurczę to tylko teoria że profesjonalnie - haha jako amator może to być jakieś no wiadomo nierówne ale - wyjdzie w praniu

Na flowmarcie nic nie znalazłem ale były takie łóżka dla lalek i koszyk sklepowy dla lalek, sprzęt agd i może im dom zrobię haha nie no  nie będę szalał :)

Offline Aguleks

  • Moderator
  • **
  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 15776
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Tadek
  • Za TM: Najukochańszy Buńczek, Chrupek, Pola, Jimmy i Roksanka
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1392 dnia: Wrzesień 28, 2014, 13:27:31 pm »
myślałem że w Polsce to hodowca zapewnia kastracje ;o  tutaj nawet jak psa się kupuje to wykastrowany [ gdy od hodowcy się kupuje ] więc wszystko jest ładnie pięknie u mnie wykastrowani :))
Wow! Fajnie, że tak jest. Masz jeden stres z głowy :) Widzę, że w Niemczech podchodzą odpowiedzialnie w hodowlach, od razu kastrują aby zwierzaczek nie dostał się w niepowołane ręce pseudohodowcy.
Pierwszy maluch, w sensie z pierwszego podanego linku jest po prostu przeprzeprzeuroczy, cudny aaaaa zazdroszczę ;)
Przygody moich uszaków możesz śledzić tutaj: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12627.0.html

"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem" (E. Zola)

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1393 dnia: Wrzesień 28, 2014, 14:30:22 pm »
myślałem że w Polsce to hodowca zapewnia kastracje ;o  tutaj nawet jak psa się kupuje to wykastrowany [ gdy od hodowcy się kupuje ] więc wszystko jest ładnie pięknie u mnie wykastrowani :))
Wow! Fajnie, że tak jest. Masz jeden stres z głowy :) Widzę, że w Niemczech podchodzą odpowiedzialnie w hodowlach, od razu kastrują aby zwierzaczek nie dostał się w niepowołane ręce pseudohodowcy.
Pierwszy maluch, w sensie z pierwszego podanego linku jest po prostu przeprzeprzeuroczy, cudny aaaaa zazdroszczę ;)

Rzeczywiście super :)
Odpowiedzialnie podchodzą
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline kowazis

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • ;3
    • fanpage KowaziS Photographer
  • Lokalizacja: Siegenburg (Bayern) Deutschland
  • Moje króliki: czekam na dwa ;3
  • Pozostałe zwierzaki: sąsiadka xd
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1394 dnia: Wrzesień 28, 2014, 15:08:13 pm »
to było na zasadzie kupuje dwa króliczki po 30 euro z certyfikatami czy coś tam bo rasowe plus jakieś tam mistrzowie ojcowie nie wiem o co w tym  chodzi plus na wstępie zaznaczyła właścicielka że dodatkowy koszt to 25 euro za kastracje.
Jak trzeba to trzeba :)  Nie jestem zawiedziony kosztami, plus 29tego września będzie pierwsza kastracja ouu to już jutro ;c

Dalej z informacji podam dopiero jutro bo pewnie następne zakupy :) o kratkę się nie martwię do klatki tej ocynkowanej bo i tak będą po jakimś czasie biegać już wolno ale zagroda zawsze pozostanie w sumie... będzie łatwa w demontażu :)


Ah wgl historia na początku była taka przy rezerwacji że chciała mi dać starszego jednego króliczka bo myślała że na dworze będę trzymał albo w jakimś kurniku czy coś, bała się o małe. Troskliwa właścicielka 100 iluś króliczków :)
I z uśmiechem na twarzy przyjęła że w mieszkaniu ! Ah :)

Poświęcam dużą część swojego pokoju ale. i tak tu jestem zawsze i głównie co robię to gram, telewizor,  czasem spacerek no i wiadomo poświęcenie fotografii :)

Pozdrawiam :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1395 dnia: Wrzesień 28, 2014, 15:14:29 pm »
Fajnie to brzmi, bardzo profesjonalnie. Kiedy u nas tak będzie, ech :( Póki co wolna amerykanka i rozmnażanie zwierzaków na tyłach sklepu :(
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline martan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2179
  • Płeć: Kobieta
  • Pośrednik adopcyjny FPK
    • Uszy Reporterów
  • Lokalizacja: Highlands, Szkocja
  • Moje króliki: Rybka, Ączek, Dżuni
  • Pozostałe zwierzaki: Myszoskoczek Zygzak
  • Za TM: Norek (31.08.2004), Crowley (13.11.2014), Myszołak (29.07.2016), Ragnar (31.01.2018)
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1396 dnia: Wrzesień 28, 2014, 17:37:33 pm »
Czekam na efekty - też myślimy nad różnymi takimi rozwiązaniami i szukam inspiracji :P

Offline kowazis

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • ;3
    • fanpage KowaziS Photographer
  • Lokalizacja: Siegenburg (Bayern) Deutschland
  • Moje króliki: czekam na dwa ;3
  • Pozostałe zwierzaki: sąsiadka xd
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1397 dnia: Wrzesień 28, 2014, 17:48:34 pm »
Czekam na efekty - też myślimy nad różnymi takimi rozwiązaniami i szukam inspiracji :P
Oj warto myśleć, użytkownik kyrtap w sumie ciekawie mi napisał że fajnie że myślę o tym jak udomowić skrzaty przed ich przybyciem :)
Później już tylko muszę myśleć nad kuwetką i ich posłaniem hah :)  dobrze że moja dziewczyna mi pomaga tzn dostosowuje się do mnie no ale pomaga;)   :heej

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1398 dnia: Wrzesień 28, 2014, 18:10:24 pm »
miło widzieć po Kyrtapie kolejnego rozsądnego mężczyzne który chce troskliwie opiekować się uszkami :) bo jak na razie na forum znaczna część to  królicze mamusie   :bunny:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2014, 18:16:51 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline kowazis

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
  • ;3
    • fanpage KowaziS Photographer
  • Lokalizacja: Siegenburg (Bayern) Deutschland
  • Moje króliki: czekam na dwa ;3
  • Pozostałe zwierzaki: sąsiadka xd
Odp: Moja zagroda [ amator przy pracy ]
« Odpowiedź #1399 dnia: Wrzesień 29, 2014, 21:48:59 pm »
hah :) jeden z pierwszych może ale na pewno nie ostatnich :) "tatusiów" hah :)

Ogółem złapała mnie choroba i niezbyt miałem jak jechać na zakupy :)
Jutro jadę tylko po piłę do cięcia albo wyżynarkę a w pon/wtorek za tydzień już większe zakupy :) Do odbioru króliczków się wyrobię! Muszę :)

Byle by się wyleczyć z grypy lekarstwa są pora się kurować!
Zdjęcia z piłowania też trafią jak już się chwalić całą budową to całą! :)