Autor Wątek: Zagródka  (Przeczytany 664804 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #200 dnia: Lipiec 11, 2008, 17:42:11 pm »
Cytat: "Sen"
No daje sie głaskać i czesać, a czemu by nie?
Może Twoja Ciapula się Ciebie boi?

Chodzi o to, że w zagródce :wow  Moja to by mnie nie wpuściła.... a bać - myślę, że sie mnie boi, niestety... :(
A czesania nienawidzi, po prostu nienawidzi...
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Sen

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #201 dnia: Lipiec 11, 2008, 18:27:17 pm »
Ciapusia, no tak, w zagródce.
Jak sie boi to chyba musisz dać jej czasu, innego wyjścia nie widzę.
Śnieżka czasem nie pozwalała sobie wytrzeć klatki albo coś, warczała wtedy a czasami nawet sie rzucała, ale nic po za tym.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #202 dnia: Lipiec 11, 2008, 19:08:59 pm »
Czasu to ona juz sporo miała(mam ja ok. 3,5 roku) :P  Musze po prostu przezyc ten jej charakterek i nieufnosc, chociaz czasem mam ochotę po prostu podejśc i pogłaskac bez gryzienia i ucieczek.... :(
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Sen

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #203 dnia: Lipiec 11, 2008, 19:14:16 pm »
A sie boi czy jest agresywna? Może sterylizacja pomoże?

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #204 dnia: Lipiec 11, 2008, 19:26:27 pm »
Wiesz co myślę, że i to i to. A własne do sterylizacji to szukam dobrego weta, o którego trudno w mojej okolicy...
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #205 dnia: Lipiec 11, 2008, 22:39:35 pm »
Sen, jestem pełna podziwu  :lol  Zagródka poprostu rewelka :jupi   !!  Ale ja bym chciała takie duuuze dla chomika zebym nie musiała go wypuszczać i pilnować, a to takie ruchliwe, że oka spuscic nie moge :/ , bo zaraz jest pod łozkiem... Oczywiscie składane, bo na noc nie mam miejsca w pokoju przez rozłożone łozko :oh: . Szaruń to i tak ma wolnosc 24/7  :P
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Sen

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #206 dnia: Lipiec 11, 2008, 22:54:15 pm »
Ojej, jak chomik taki szybki, to ja bym własnoręcznie mu zrobiła z siatki z drobnymi oczkami np. w formie sześcianu a krawędzie i podest drewniane. I by nie uciekł i by biegał  :lol
Albo po prostu zrobić takie z siatki też np. zwijane :) Ale z nakryciem góry żeby nie uciekł  :diabelek
*
Ale i tak na razie Śnieżka musi spędzać noce w klatce   :oh:
Bo zdaniem mojej babci przez królika śmierdzi :/ I wynosimy ją do kuchni. Ale jak babcia pojedzie to będzie luksus na całego :) W zagródce cały czas :)

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #207 dnia: Lipiec 11, 2008, 23:00:35 pm »
Sen, dzięki wielkie :* , własnie myslałam o tym tak porządnie, tylko jak zrobić by było to składane.... Juz nawet pisałam do jednego pana ktory sprzedaje klatke na allegro czy nie sprzedałby mi samej góry z prętów, ale jak na razie mi nie odpisuje  :/ , marne szanse wiem, jesli sama nie wykombinuje :P
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

Sen

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #208 dnia: Lipiec 12, 2008, 09:24:09 am »
Żeby było składane? Nie wiem, zależy jaki duży miałby być wybieg dla chomika ;)
A nie możesz zrobić takiego nieskładanego, i potem chować np. na balkonie? (jeśli masz ;) )

Offline Karo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #209 dnia: Lipiec 26, 2008, 19:11:38 pm »
Sen, a mam do Ciebie takie pytanie. Skoro Twój królik nie gryzie kabli, nie niszczy, ma klatkę, załatwia się do kuwety... to po co kupowałaś kojec?

Moje akurat mają kojec ze względu na to, że jedna nie zawsze załatwia się do kuwety, a druga dosłownie wszystko niszczy i zjada a do tego jeszcze nie daje spać, bo jak tylko zamknie się drzwi, to gryzie je bez przerwy...

Sen

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 26, 2008, 19:38:11 pm »
Musiałaś źle zrozumieć to o kuwecie. Ona załatwia sie tam tylko wtedy, gdy siedzi w klatce. Jak biega to nie wraca do klatki tylko robi gdzie jej sie spodoba. Szczególnie polubiła robienie pod drzwiami, gdzie nie mogę wstawić kuwety.
Etap wracania do klatki miała jeden dzień.
A nie niszczy i nie gryzie kabli - to fakt.
Kojec kupiłam dal niej żeby mogła sobie biegać o każdej porze dnia i nocy. Musiałam kupić do niego dywan żeby nie zniszczyła wykładziny.

Offline Karo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 127
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #211 dnia: Lipiec 26, 2008, 19:47:44 pm »
A, już rozumiem. Myślałam, że to bezbłędny królik :diabelek
Ale aniołków chyba nie ma :bejzbol

Sen

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #212 dnia: Lipiec 26, 2008, 21:51:18 pm »
A po za tym bobki - robi je wszędzie. Musiałam często sprzątać. Po za tym lubi wywalać zawartość miski - co oznacza zioła wczepione i porozrzucane wszędzie.
No i nie wiadomo co sie w tym łebku podczas samotności uroi  :oh:

Offline Karusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 701
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #213 dnia: Lipiec 31, 2008, 14:52:31 pm »
Cytat: "Karo"
Ale aniołków chyba nie ma

A są :diabelek , moj Szaruś biega 24 h na dobę :P , załatwia się w jednym miejscu, co prawda na kanapie, albo na krzesle, gdzie ma rozłożoną ceratę z recznikiem, ale nigdzie indziej nie brudzi :) . Kabelków itp. tez na ogół nie gryzie, no chyba ze mu coś odbije to dywanik skubie :> .
Sen, razcej nieskładana zagródka nie wypali, mam baaardzo mało miejsca, balkon to nawet szkoda mówić, ledwie miesci się suszarka na bielizne :/ . Jak rozłoże łozko w moim pokoju to nie ma juz kompletnie miejsca, dlatego chomis musi siedziec w malutkiej klatce na noc, na dzien wkladam go do pudełka kartonowego, ktore potem chowam od biurko, zawsze to wieksze od klatki 20x30 cm :/ ...
Trunia ['] na zawsze w moim :heart

tusia94

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 31, 2008, 20:07:15 pm »
Ja tam z moją to problemów nie mam :) więc się cieszę. Załatwia się tylko i wyłącznie w kuwecie. Bobi robi w klatce. 50% w kuwecie, drugie 50% po calej klatce. Ale mi to zbytni nie przeszkadza byle tylko nie robila na dywan :] kabli nie ruszy, książki to juz inna bajka.. wszystkie mam poobgryzane  :oh:

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #215 dnia: Sierpień 07, 2008, 14:40:04 pm »
Oto i Ciapusiowa zagródka :lol :



"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Kumor44

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #216 dnia: Sierpień 12, 2008, 11:50:07 am »
:hmmm mam prośbę otóż planuje kupić mojemu królaskowi zagrode i mam do dyspozycji jeden ogromny pokój wiec chciałbym aby zagroda była jak największa i zarazem jak najtańsza polecicie cos duuuuużego a zarazem taniego??.... :hmmm

[ Dodano: Wto Sie 12, 2008 1:45 pm ]
dodam jeszcze ze zagroda moze miec maximum 2 metry dlugosci i szerokosci tak aby ouzyskac kwadrat to dosyc duzo .... tak wiec prosze o podanie mi linka z tanimi plotkami co bym mogl zlozyc  w calosc i o podanie linka z jakas mata tania co bym mogl wylozyc na podlozu...z gory dziekuje i prosze o pomoc :bukiet

Martiff

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #217 dnia: Sierpień 12, 2008, 14:12:22 pm »

Kumor44

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #218 dnia: Sierpień 12, 2008, 14:20:37 pm »
nooo zamala.... :(

Martiff

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #219 dnia: Sierpień 13, 2008, 18:38:14 pm »
No.. Ja już zamówiłam...
Tak będzie wyglądał kojec Ciapusia :P

http://www.allegro.pl/item414958758_super_plotek_dla_pieska_badz_gryzonia_104x81_cm.html