Autor Wątek: Zagródka  (Przeczytany 664732 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Cinnamon

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 01, 2008, 10:43:02 am »
Ja kupiłam zagródkę, po przeczytaniu tego tematu. Poprzedni kicuś nie miał tego szczęścia. To świtna sprawa. Ja swoją zgródkępołączyłam z klatką (100cm) i w klatce ma jedzenie i picie w miseczkach, sianko. A w zagródce kartonik i zabawki do gryzienia i wiklinową "norkę" i kuwetę :) Nawet jak czasem nie mogę go wypóścić jeden dzień to nie mam stresu... Królas się tam rozwala jak tylko może :)

esculap

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 02, 2008, 00:14:35 am »
Jakie to to ma wymiary?

Gdzie królik??

Świetne!!

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 02, 2008, 01:04:09 am »
Zdjęcie robiłam jak akurat Pana Hrabiego nie było w zagrodzie. Kuki w dzień przesiaduje mi na półce albo w tym długim kartonie w kształcie litery L, który jest przy zagrodzie- to jest jego azyl, zawsze mi tam ucieka jak mamy zakroplić oczka.
Wymiary zagrody to 2 metry na 115 cm. Ale ja mam duży pokój więc mogę sobie na to pozwolić. Jednak musiałam toczyć bój z rodziną, która zagrodę nazywa stadionem :/ teraz już nikt się nie czepia ale na początku wszysyc mi mówili że zwariowałam a królik powinien siedzieć w małej klatce. Co ciekawe tą zagródkę zrobiłam jak jeszcze nie wiedziałam o SPK, jakoś samo mi tak do głowy przyszło, chciałam żeby Kuki miał taką większą klatkę, a wyszedł stadion :D





A tutaj samo moje maleństwo :)





[ Dodano: Pią Maj 02, 2008 1:08 am ]
Zapomniałam dodać: na zdjęciu widać że wejście jest zastawione płyta plexi- to mi akurat trochę nieciekawie wyszło, mogłam pokombinowac żeby zrobić drzwiczki ale cóż.... Może jeszcze wykombinuję :D
Dzięki temu że w zagródce jest gumolit zagroda jest łatwa do mycia. Na ścianie jak się dobrze przyjrzec widać pamiątkę po tym jak Kuki siknął mi na ścianę gdy był mały (uwielbiał wtedy strzelać na wszystko moczem).

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 02, 2008, 07:48:06 am »
Ale fajna ta zagrodka!!! chcecie jeszcze zdjecia mojej?

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 02, 2008, 09:03:51 am »
tusiatko_1987, no jasne dawaj. Zmieniłaś coś czy tak samo ma Pepper?

Cinnamon

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 02, 2008, 10:13:31 am »
Moja ma 4 ścianki po 120 + klatka, a stoi na podłodze po postu.. U mnie też wszyscy gadali, że pół pokoju zastawiłam, ale to mój pokój więc mam spokuj... A królas się na pewno cieszy z takiego rozwiąania :)

Offline nana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 02, 2008, 14:22:51 pm »
Cytryna świetną zagródkę zrobiłąś Kukiemu-chłopak ma spory teren na wyłączność i fajnie zagospodarowany.
Oj dziewczyny,jak ja wam tych zagródek zazdroszczę(w pozytywnym tego słowa znaczeniu :P )...ja niestety nie mogę sprawić mojemu zagródki,bo on co raz to na wyższe obiety wskakuje,no i obawiam się że zagródkę by też górą przeforsował,niedajboże jeszcze się na niej zawiesił  :oh:
Dlatego postanowiłam mu kupić większą klatkę(120)-już jest w drodze  :jupi
...więc na większe M1 czekamy,a zagródkę to sprawię mu do ogródka,gdzie będzie wypuszczany pod moją kontrolą
...hm,jest jeszcze jeden powód kupna dużej klatki,ale wiecie co... :nie_powiem  nie chcę narazie zapeszać

Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 02, 2008, 14:50:23 pm »
Cytat: "nana"
...hm,jest jeszcze jeden powód kupna dużej klatki,ale wiecie co...  nie chcę narazie zapeszać
Czyżby Ciacho w niedalekiej przyszłości mógł spodziewać się towarzystwa??  :>  :>
Ja swoim wariatom jeszcze przed przyjazdem do Polski muszę pozamawiać klatki bo kojec zostaje w Grecji. Mam nadzieje że jak ich wykastruje to sie zaprzyjaźnią i będą mieszkać w jednej klateczce  :lol  ale to jak narazie przyszłość  :lol

Offline nana

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 361
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 03, 2008, 12:59:32 pm »
Cytat: "mika2680"
Czyżby Ciacho w niedalekiej przyszłości mógł spodziewać się towarzystwa??

Nie mika,on będzie pączkował  :diabelek
...a tak na poważnie,to owszem,owszem spodziewamy się gościa  :lol  i mam nadzieję,że zakwitnie przyjaźń między nim a Ciachem,żeby uchole razem mogły mieszkać.

Offline bunny_wrrr

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 143
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Owca
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 03, 2008, 16:01:39 pm »
cytryna27 a jaka wysokosc ma Twoja zagroda?
galeria owcy --->oisforowca

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 05, 2008, 08:39:14 am »
Tak troche sie zmienilo, ale to potem porobie foty ;)

Gina

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 05, 2008, 11:37:22 am »
Ja zdecydowałam się na płotek 100x85. Też się zastanawiałm czy moja skoczna króliczyca nie przeforsuje. Jak narazie nic takiego nie miało miejsca. Mam nadzieję, że nie zapeszę :nie_powiem

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 08, 2008, 15:23:56 pm »
bunny_wrrr , zamuliłam trochę z odpowiedzią. Zagroda ma wysokość 70cm. Ale musiałam użyć dwóch płotków bo przez ten zielony Kuki się skubaniec przeciskał. Ma taki wielki brzuch a mimo to potrafi jakoś przez to przeleźć. Dlatego kupiłam też drobnooczkowy płotek, który sięga na wys 50cm, potem ten płotek jeszcze dodatkowo okręciłam tym wyższym zielonym.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 11, 2008, 19:37:26 pm »
zagrodka Funka na dzialce
dzis byl drugi raz ale nadal nie bryka,w tych godz. co ozywa to idziemy do domu :/ ,na dzialce jest w godz. swojego spoczynku,wiec caly czas drzemie :>
dzis czul sie jednak juz zdecydowanie lepiej,ja myslalam,ze on oszaleje jak zobaczy tyyle trawy,a on nic :( ,moze jednak w domu czuje sie lepiej,bo nie ma "krat"
zobaczymy jak bedzie w przyszlosci

Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

esculap

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 11, 2008, 20:10:21 pm »
Ma tam jakieś schronienie w razie gorąca? może nie bryka, bo upał.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 11, 2008, 20:44:56 pm »
u nas upalu nie bylo,jak bylo slonce to zaslanialam narzucalam na bok koc
wiekszoasc klatki miala cien,ruszal sie ale nie bylo z jego strony rzadnego entuzjazmu :>
Funiek w godz.od 11.00 do ok. 18.00 w domu drzemie i na dzialce to samo,ok. 18 zaczal juz zwiedzac i skubac trawke ale o 19.00 szlismy do domu

na poczatku mial w zagrodzie karton ale mu wyjelam bo wydawalo mi sie,ze ma w nim duszno i zdecydowanie widac,ze lepiej mu bez kartonu
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

esculap

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 12, 2008, 08:36:56 am »
No to on jest niezły leń. :lol

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 13, 2008, 21:02:30 pm »
Dzisiaj zrobiłam Kukiemu wybieg na zewnątrz. Kuki ma tam dużo miejsca i bardzo żałuję, że nie ma już z nami Koksika (świniaczka) bo razem na pewno by było Kukiemu raźniej. Staralam się żeby się chłopak nie nudził. Wrzuciłam tam kilka konarów. Zrobiłam budkę żeby miał się gdzie schować i dałam dwie rury przez które może przechodzić.
Wygląda to mniej więcej tak:





A to budka- schronienie przed słońcem (jak się dobrze wpatrzeć to widać Kukiego:



Ponieważ Kuki jak na złośc nie chciał nam pozować ustawiliśmy go na pienku i strzeliliśmy kilka fotek. To dwie najładniejsze. Nieźle wyszedł, jak puchata kuleczka :D




Offline Danae

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 614
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 14, 2008, 10:49:47 am »
Ma chłopak życie jak w Madrycie na takim wybiegu, nie dziwię się że pozować do zdjęć nie chciał  :DD

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 14, 2008, 11:03:38 am »
Fajne fotki, zwłaszcza te na pieńku  :lol