Autor Wątek: Zagródka  (Przeczytany 664897 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kapi

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 1432
    • http://www.kapiszonek.prv.pl
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 25, 2006, 14:43:55 pm »
Tylko troszkę wyrównałam dywaniki, ale generalnie u Nesi w zagrodzie jest taki "porządek" trochę sianka gdzieniegdzie.
 Mała kopie w tunelu kartonowym gdzie na spodzie ma starą poszewkę od kołdry, czasem przesunie trochę ten tunel, ale sporadycznie, podrzuci kulą czy maskotką lekko podgryza tunel wiklinowy, ale jeśli będzie to robić to w takim tempie to długo pożyje.
Każdy ma takiego królika na jakiego sobie zasłużył ;-)  
spk@kroliki.net

Offline azi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2247
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • http://www.przygarnijkrolika.pl
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 25, 2006, 14:57:34 pm »
Kapi tylko pozazdrościc porządnickiej Neski.

U mnie tak jak u  u_megi byłby sajgon. Mam zagródke ale w domu mam tylko jeden jej element  który rozdziela mieszkanie na 2 części. A i tak Matti przychodzi i go szarpie ... zwłaszcza jak ogladmy film  :oh:

Zagródki nie stosuje też u teściów w ogrodzie, jak zamkne maluchy w zagrodzie to siedza w transporterku i nie wyłażą ale jak tylko nie ma zgródki to brykaja jak szalone

Luizaaaa

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 26, 2007, 07:55:31 am »
Urzadzilam Siwaczkowi swietna zagrodke, ale nie wiem w ktorym miejscu postawic kuwete... nie chce siusiac w jednym miejscu... moze dopiero jak sie przyzwyczai

ale problem jest z bobkami - sypie nimi rowno po calej zagrodzie - czy statad tez zbierac i wrzucac do kuwety jak te z pokoju?

Offline maro

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2515
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 26, 2007, 11:52:27 am »
Jak Klapek był sam to ładnie zalatwial sie tylko do kuwety, jak mieszka z Chrupa bobki sa w całej zagrodzie. ja już nie walcze boi ni emam sily. sprzatam i tyle.
Maro

Na adopcję czekają:
Szarak http://www.przygarnijkrolika.pl/krolik-szarak-warszawa
i inni

zinara

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 01, 2007, 15:16:53 pm »
Moj królik tez od jakiegos czasu ma zagródke, kupiłam ja w Karusku (tą wiekszą wersje), otrzymałam ją w ciągu 1 dnia kurjerem. Jest duzo lepszy ok klatki, chociaz mam taki sam problem jak osoby, które pisały poprzednio, Flora nie moze nauczyc sie bobkowac do kuwety, siku robi co prawda tam gdzie trzeba, ale połowa bobków ląduje w kuwecie, a połowa "wszedzie"!  :oh:   :/  Musze codziennie rano zamiatac jej całą kuwete,  :bejzbol  no nic trudno sie mowi  :rotfl2  ;)

Amanda

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 05, 2007, 14:58:22 pm »
a nie lepiej zrobic kojec z kartonu? Bierze sie takie płyty kartonowe o wysokosci ok 60-70 cm skleja i wychodzi taki pentagram z tego. Łatwo składalne a nic nie kosztuje. Po co przepłacać na allegro tyle kasy.

zinara

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 08, 2007, 16:14:12 pm »
Cytat: "Amanda"
a nie lepiej zrobic kojec z kartonu? Bierze sie takie płyty kartonowe o wysokosci ok 60-70 cm skleja i wychodzi taki pentagram z tego. Łatwo składalne a nic nie kosztuje. Po co przepłacać na allegro tyle kasy.


no nie wiem, moja to by chyba to zjadła ;p :diabelek

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 08, 2007, 21:23:17 pm »
Cytat: "zinara"
Amanda napisał/a:   
a nie lepiej zrobic kojec z kartonu? Bierze sie takie płyty kartonowe o wysokosci ok 60-70 cm skleja i wychodzi taki pentagram z tego. Łatwo składalne a nic nie kosztuje. Po co przepłacać na allegro tyle kasy.   


no nie wiem, moja to by chyba to zjadła ;p :diabelek


Taka zagroda by była koszmarnie niewygodna, ciemna, niepraktyczna i wogule do kitu :)

Amanda

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 10, 2007, 21:30:44 pm »
Ja taką stosuję i mój krolik jest zadowolony. Jest bardzo praktyczna, bo dobrze sie ją składa nie zajmuje wiele miejsca. Wbrew pozorom jest w niej jasno. Jesli plyty sa sztywne nie ma takiej opcji zeby krolik to zjadl.

Offline Lena

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 564
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 10, 2007, 21:58:54 pm »
Mój by zawsze wynalazł jakiś sposób ;)   :P

Offline Kasiula86

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 803
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
    • adopcje.kroliki.net
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 11, 2007, 21:44:22 pm »
A czy ktos z Was mial moze do czynienia z taka zagrodka?
Zrobilam mojemu Jadziuskowi sama zagrode kupujac 7 m siatki w sklepie ogrodniczym, oczywiscie jako wybieg na ogrod, przymocowalam do wbitych w ziemie pali, ale niestety siatka wysokosci 55 cm jest za niska i Jadzius bez problemu sobie wyskakuje  :zdenerwowany , wiec pomyslalam o jakiejs zagrodzie z czyms o gory, przez co nie wyskoczy i znalazlam cos takiego. Nie jest zbyt duza, ale moze by wystarczyla. Czy ktos z Was moze mi ja polecic lub odradzic?  :)

http://art-zoo.pl/product_info.php?cPath=86_137&products_id=2323

anka1388

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 17, 2007, 23:02:17 pm »
od tygodnia moj kroliczek ma zagrodke. tylko wydaje mi sie ona jakas taka pusta. tzn. jest w niej klatke gdzie jest kuwete. kolo drzwiczek jest miseczka, i na sianko pasnik oraz poidelko. daje jest sciereczka, kartonik i rolka od papierowych recznikow. co moge tam jeszcze dodac, aby mojemu Miskowi jakos urozmaicic?:)

Balb

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 18, 2007, 12:25:53 pm »
Towarzystwo drugiego kroliczka?  :>

PS. Najlepiej z adopcji  :lol

anka1388

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 18, 2007, 14:51:19 pm »
chcialabym , ale to nie ode mnie zalezy (rodzice... ) ... Kiedys jakos postaram sie ich przekonac, ale jak narazie to nie mozliwe... Musze tak powoli... :)

Balb

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 18, 2007, 15:09:20 pm »
Poczekamy  :lol  mamy czas....

Balb

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 18, 2007, 15:13:18 pm »
Mozesz mu jeszcze tunel dolozyc
http://www.zuzala.com/?p=zabawki
 albo inna zabawke z wikliny, tylko zwroc uwage zeby wiklina nie byla lakierowana tylko parzona, bo zabawka bedzie podgryzana.

anka1388

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 18, 2007, 15:34:02 pm »
ok. :) pomysle nad tym, a mozna jeszcze jakos samemu mu urozmaicic?

P.S co do adopcji to moja mama nie ma najmiejszego poejcia, ze bym chciala drogiego krolika. ostatnbio powiedziala mi (kupujac krolika) ze to moje ostatnie zwierze w domu... ale wiadomo jak jest. zawsze tak sie tylko mowi,a pozniej jednak przychodzi nastepne :) jako musze wymyslic strategie jak to wszystko rozegrac, aby mama sie zgodzila :)

amnestria

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 18, 2007, 15:55:54 pm »
Anka, ja długo namawiałam rodziców na jednego króliczka, musiałam przedstawić istny "biznesplan" :lol Niedawno uznałam, że mój uszaty nie jest do końca szczęśliwy. Po licznych bojach udało mi się namówić rodziców (a zwłaszcza tatę) na drugiego królika.
Jeszcze go nie mam, ale rozglądam się ;)

Balb

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 18, 2007, 16:06:11 pm »
Amnestria, zaadoptuj ktoregos z naszych!!!!
http://www.adopcje.kroliki.net/
Tyle ich czeka na nowe domki  :(

amnestria

  • Gość
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 18, 2007, 16:18:19 pm »
Balb nie wykluczam takiej możliwości, ale...tak się składa, że ja zakochałam się w jednym króliczku ze schroniska. Czekam teraz na odpowiedź wolontariuszki, bo chciałabym mniej więcej znać jego wiek. (chcę dorosłego) Ale jak z nim nie wyjdzie to kto wie :>