Autor Wątek: Zagródka  (Przeczytany 669804 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1000 dnia: Lipiec 16, 2011, 16:38:31 pm »
On jak się podnieci to spermi mi na wszystko!

Aha.

Ale on sika częściej w kuwecie ale jak tak sobie siedzi to na podłogę robi na dywan pewnie też ale tego nie widzę bo jest ciemny ;P

A czy z jego drogami moczowymi jest wszystko w porządku? Bo skoro siedzi i nasika mówiąc "pod siebie" to nie jest normalne.


No ale z tego co się orientuje i z własnych obserwacji to uszaki nie lubią sikać na twarde, tylko muszą mieć miękko pod pupcią.
A nawet jakby zdarzyło mu się nasiusiać to co za problem zetrzeć? Panele nie zgniją- wierz mi usmiech2 Ja raz nie zauważyłam że Groszek nasikał obok kuwety i siuski sobie tak na panelach były kilka ładnych godzin i nic sie z panelami nie stało.
Może to zależy od jakości paneli, bo moja Momo lubi sikać sobie koło klatki na panele i już są plamy nie do wywabienia :(
Skittles a może kupisz kawałek najtańszej wykładziny? wtedy na pewno nie będzie jej przekopywać


No wiesz, na pewno jest to też zależne od jakości paneli. Ja paneli "wysokiej jakości" nie mam (czy w ogóle można wspominać o jakości paneli produkowanych przeszło 13 lat temu...). Może i wykładziny nie będzie przekopywał, ale samo leżenie na niej, i nie daj boże jak wyłoży się we własnych siuśkach, czy będzie gorąco- to nie sądzę, żeby tak fajnie się na wykładzinie leżało.
Dywanik może sobie uszak drapać, ale na pewno nie przekopie go jak ręcznika czy koca, zresztą co za problem poprawić go co jakiś czas.

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1001 dnia: Lipiec 16, 2011, 16:42:56 pm »
Ale on sika częściej w kuwecie ale jak tak sobie siedzi to na podłogę robi na dywan pewnie też ale tego nie widzę bo jest ciemny ;P

A czy z jego drogami moczowymi jest wszystko w porządku? Bo skoro siedzi i nasika mówiąc "pod siebie" to nie jest normalne.

Nie chodziło o to że siedzi i robi pod siebie ;P Po prostu chodziło o to że siedzi sobie na zewnątrz poza klatką to sobie tak nasika na podłogę czasem ale rzadko się zdarza..co za różnica i tak nie mogę podłogi zostawić bo tak samo jak goldie ma i ja nie mogę na to pozwolić bo na tą podłogę wylało się kilka rzeczy kiedyś i teraz wygląda jak wygląda...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2011, 21:24:08 pm wysłana przez Skittles »

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1002 dnia: Lipiec 16, 2011, 17:00:19 pm »
To nie wnikam, dywanik powinien się sprawdzić.

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1003 dnia: Lipiec 16, 2011, 21:23:36 pm »
Dzięki,spróbuję z dywanikiem.

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1004 dnia: Lipiec 17, 2011, 20:12:14 pm »
Dobra,jutro zamawiam tę zagrodę :http://allegro.pl/kojec-klatka-dla-psa-krolika-6-elementow-i1717207866.html
Bo tej z 8el. już nie ma ....jest tylko po 149zł i z przesyłka 167 to za dużo bo ja mam tylko 100 i i tak mama musi mi dołożyć 7zł bo mi zabrakło...

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1005 dnia: Lipiec 17, 2011, 22:05:37 pm »
Skittles :)    http://allegro.pl/nowy-kojec-dla-gryzonia-psa-8-elementow-60x60-i1719703867.html

Sprzedający co prawda nowicjusz, no ale... :)

Offline Madziula85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1256
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1006 dnia: Lipiec 17, 2011, 22:18:43 pm »
Skittles jesli kupisz zagrode 6 elementowa do do niej pasuje mata trixie :)

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1007 dnia: Lipiec 18, 2011, 09:34:51 am »
Madzia7 - Wielkie dzięki!! Jak ty ją znalazłaś ? :hmmm  ja szukałam i widziałam tylko po 149zł :icon_neutral
Dzisiaj jak moja siostra przyjdzie to ją zamówię,mam nadzieję że jeszcze będzie bo widzę została tylko jedna  przeciera_oczy

Jeszcze raz Dziękuję  :*

PS: Jak w tym tyg. przyjdzie to za kilka tyg. porobię fotki i tu wstawię bo jeszcze muszę kupić : tunel,miski oraz legowisko...i nie wiem co tam jeszcze mi się przypomni  :bunny:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 18, 2011, 09:43:01 am wysłana przez Skittles »

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1008 dnia: Lipiec 18, 2011, 10:00:57 am »
Skittles umiejętność używania allegrowskiej wyszukiwarki :P
Nie jest ostatnia. Są dostępne jeszcze 3 z 4.

Jeśli dziś kupisz i np weźmiesz za pobraniem kuriera- i sprzedający jutro wyśle, to zagrodę będziesz miała w środę w domu :)

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1009 dnia: Lipiec 18, 2011, 10:24:59 am »
A fakt że nie jest ostatnia, źle spojrzałam  :glupek: Chyba jeszcze śpię  :wow
Wolę poczekać i wziąć przesyłkę tę tańszą...bo i tak za przesyłkę płaci mama a nie chcę jej naciągać(bo mi nie starczyło miałam tylko 100)
A teraz znowu bez kasy a potrzebuję jeszcze tyle rzeczy  :icon_rolleyes
Ma ktoś ten tunel:http://allegro.pl/tunel-dla-krolika-18-x-130-cm-zabawka-trixie-i1693235935.html
Polecacie go? i czy jest w miarę stabilny i nie kładzie się samoistnie na ziemię ?

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1010 dnia: Lipiec 18, 2011, 11:38:33 am »
tunel materiałowy nigdy do końca nie będzie stabilny, no ale ma koła wzmacniające, więc nie powinien się kłaść...
A nie lepiej tupić tunel siankowy, wiklinowy, wierzbowy czy jakiś w tym stylu? Bo nie dość że uszak może w takim polatać to jeszcze jest radocha z gryzienia, przerzucania itd. A materiałowego gryźć nie wolno mu będzie.

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1011 dnia: Lipiec 18, 2011, 14:19:08 pm »
Nad wiklinowym się zastanawiam,bo ciężko mi będzie z niego bobki wyciągać..to dużo zabawy będzie z tym dłubaniem.Bo te bobki to wcisną się między wiklinę i koniec...No jeszcze pomyślę nad tym bo mam sporo czasu zanim kasę uzbieram.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1012 dnia: Lipiec 18, 2011, 15:04:41 pm »
Watpie by królik bobczył w tunelu. U mnie w tunelach nie ma ani jednego a Groszek nie zawsze bobkuje do kuwety.

Póki co porób kartonowe domki/ tunele itd :)

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1013 dnia: Lipiec 18, 2011, 16:22:56 pm »
Skittles, napisz jak sprawuje się ta zagroda, gdy już do Ciebie dotrze. Zastanawiam się nad kupnem takiej samej. :D

Co do tunelu, Tyszo w ogóle nie zainteresował się takim materiałowym. Przeszedł nim może ze trzy razy, po czym nawet do niego nie podchodził. Za to tunel wiklinowy wzbudził u niego zachwyt. :D I do tej pory nie zostawił w nim nawet jednego boba. Nie wiem jak doświadczenia innych, ale u mnie materiałowy w ogóle się nie sprawdził.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1014 dnia: Lipiec 18, 2011, 16:41:58 pm »
U mnie to nawet siankowy się nie sprawdził :) Jedynie co to wierzbowy- został pożarty :)

Kuniaki to jest taka zagroda co ja mam- tylko inny kolor siatki. Jest rewelacyjna :)

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1015 dnia: Lipiec 18, 2011, 17:06:10 pm »
Tak się już czaję na jakąś zagrodę od dwóch miesięcy. :D Na początku kupiłam klatkę 100 cm, bo wydawało mi się, że nic większego nie upchnę do pokoju. Ale czego się nie zrobi dla króla! :D Przemeblowanie pokoju ukazało niezagospodarowaną przestrzeń, którą ze spokojem można mu oddać. :D Tycho rośnie i mimo, że klatkę traktuje właściwie tylko jako kuwetę oraz dom na noc, nie mam serca patrzeć jak się w niej ciśnie... A biorąc pod uwagę, że tę zagrodę można też wynosić na zewnątrz... :>

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1016 dnia: Lipiec 18, 2011, 17:12:46 pm »
Jakby ktoś chciał to mam do oddania 2 panele zagródki 60cm x60cm - jedna z drzwiczkami.Na terenie Szczecina możliwość odebrania bez wysyłania pocztą :) Tę zagródkę mogę odstąpić w sierpniu bo wtedy będę w PL na urlopie.

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1017 dnia: Lipiec 18, 2011, 17:30:28 pm »
Jakby ktoś chciał to mam do oddania 2 panele zagródki 60cm x60cm - jedna z drzwiczkami.Na terenie Szczecina możliwość odebrania bez wysyłania pocztą  Tę zagródkę mogę odstąpić w sierpniu bo wtedy będę w PL na urlopie.
A ile byś chciała za te dwa elementy? Mam taką dla moich uszu na działkę, chętnie bym ją powiększyła za przystępną cenę.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1018 dnia: Lipiec 18, 2011, 17:36:22 pm »
A ile byś chciała za te dwa elementy? Mam taką dla moich uszu na działkę, chętnie bym ją powiększyła za przystępną cenę.

Ania nic bym nie chciała :) Ewentualnie pokrycie kosztów wysyłki :)

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1019 dnia: Lipiec 18, 2011, 17:48:42 pm »
Ania nic bym nie chciała  Ewentualnie pokrycie kosztów wysyłki
No coś tak za darmo? To coś dorzucę dla Twojej słodkiej uszatej parki :) A za przesyłkę oczywiście koszty pokryję. Jak będziesz w Polsce to daj znać. Może ewentualnie podałabym Ci na priv mój telefon i adres bo mogę przez jakiś czas w sierpniu nie mieć dostępu do netu (w dniach 5 - 14 sierpnia) bo idę na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy. Więc przyślesz mi sms-a i oddzwonię do Ciebie w celu ustalenia szczegółów? Co ty na to?