Autor Wątek: Zagródka  (Przeczytany 664922 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1140 dnia: Wrzesień 17, 2011, 13:55:25 pm »
A nie przegryzły? ja na początku tez miałam siatkę rabatową ale była pyszsna i musiałam kupić drut

Tyszo siatkę rabatową też przegryza... Co prawda nie testowaliśmy jej w tym sezonie na dworze, bo mały w związku z chorobą musiał siedzieć w domu. Ale gdy tylko przynieśliśmy to do domu, od razu rzucił się i zaczął jeść. :X
No ale mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będzie mógł bez problemu jeździć z nami na działkę, więc mamy pół roku na zrobienie działkowej zagrody. :D Chcieliśmy mu jako podłoże wysiać taką ładniejszą trawę. Myślicie, że każda z ogrodniczego się nadaje?

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1141 dnia: Wrzesień 17, 2011, 18:38:26 pm »
Każda się nada ale i tak każdą rozryją i przekopią a jak nie to zeżrą i tyle po ładnej trawce.

Offline rokiowca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1142 dnia: Wrzesień 27, 2011, 21:41:54 pm »
Afra ma zagrodę z jakiś desek, chyba te deski są po paletach z kostki brukowej. Trochę jest już pogryziona, ale jeszcze nie uciekła jedynie jak firanka jest źle naciągnięta to przeskoczy. Wczoraj mi tak do kuchni uciekła. :D
Afrusia
  • 26.07.2013r. Przeżyła 6 lat. Ze mną tylko 4.Tęsknie kochanie.
kliknij


Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1143 dnia: Październik 05, 2011, 15:32:30 pm »
Wraz z narzeczonym pracowaliśmy nad Groszka nowym domkiem, ponieważ już wymiękałam przy hurtowych ilościach kartonów :)
I oto nowa Groszkowa zagroda wraz z willą:








Offline madziuula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 539
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1144 dnia: Październik 05, 2011, 16:15:39 pm »
Ale świetna willa. Już widzę jak moja Lilly by wlazła na najwyższe piętro i obserwowała stamtąd. Zawsze się wdrapuje najwyżej gdzie da radę.. Zagroda super!
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1145 dnia: Październik 05, 2011, 16:47:52 pm »
Groszku ma ten dom od wczoraj, także jeszcze wchodzi niepewnie ale praktycznie ciągle siedzi przy/w domku :) Więc wnioskuję że mu się podoba.
Madziuula to do dzieła, sklep z desek/paneli dla Lilly takie coś :D

Offline Madziula85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1256
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1146 dnia: Październik 05, 2011, 17:49:57 pm »
I ja musze pomyśleć o takim cudeńku dla uszaka :) żeby miał swój bezpieczny schowek :)

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1147 dnia: Październik 05, 2011, 21:21:57 pm »
Madzia zagroda jest super, domek pietrowy cudny. chyba chlopaka tez zagonie by zbijal deski. Naprawde strasznie mi sie podoba Groszka zagroda :)

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1148 dnia: Październik 05, 2011, 21:56:28 pm »
Dziękuje bardzo :) Męczyliśmy się z narzeczonym szczególnie przy panelach, bo od piłowania piłą ręce siadały niemiłosiernie. Ale warto było :) SiM goń go do roboty, a co, niech bije dechy :D

Offline digoxyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1149 dnia: Październik 07, 2011, 13:41:21 pm »
Ale śliczny domek Madzia! Groszek pewnie zadowolony :D Widzę, że masz podobny sposób jak ja na paśnik- zawinąć go w karton :)

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline Rubi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 243
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1151 dnia: Październik 19, 2011, 10:34:02 am »
Ta 1 i 3 moim zdaniem mają za wysoko bramki, oczywiście kwestia upodobania, ale skoro są w sprzedaży takie z drzwiczkami prawie przy ziemi, szukała bym takich. Druga chyba w ogóle nie ma bramki, przynajmniej nie zauważyłam żeby miała. Zależy do czego jej potrzebujesz, tzn czy zamiast klatki, czy dodatkowo jako wybieg czy może do ogródka?

Jeśli chodzi o wysokość radziłabym wyższe niż te 60 cm :P bo taka zagroda nie jest żadną przeszkodą dla wszystkich trzech króli, które są aktualnie u mnie.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2011, 10:41:31 am wysłana przez Rubi »

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1152 dnia: Październik 19, 2011, 11:05:14 am »
A czemu nie taka co my mamy? http://www.zooplus.co.uk/shop/small_pets/hutches_cages/runs_fencing/pens_with_racks/95235 mozesz wziasc ta 8 elements, each 61 x 76 cm (L x H) 

my mamy ta ostatnia i troche za wysoka :D

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1153 dnia: Październik 19, 2011, 12:03:15 pm »
Ale śliczny domek Madzia! Groszek pewnie zadowolony :D Widzę, że masz podobny sposób jak ja na paśnik- zawinąć go w karton :)

Dziekuje bardzo :) oczywiscie, groszek jest zadowolony bardzo.
pasnik jest zrobiony z kartonu i tylko ten karton sluzy jako pasnik, nic nim nie owinelam :)

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1154 dnia: Październik 19, 2011, 13:05:36 pm »
Ta 1 i 3 moim zdaniem mają za wysoko bramki, oczywiście kwestia upodobania, ale skoro są w sprzedaży takie z drzwiczkami prawie przy ziemi, szukała bym takich. Druga chyba w ogóle nie ma bramki, przynajmniej nie zauważyłam żeby miała. Zależy do czego jej potrzebujesz, tzn czy zamiast klatki, czy dodatkowo jako wybieg czy może do ogródka?

Jeśli chodzi o wysokość radziłabym wyższe niż te 60 cm :P bo taka zagroda nie jest żadną przeszkodą dla wszystkich trzech króli, które są aktualnie u mnie.



ja właśnie chciałam jako wybieg ale połączony z klatką ;)  a z 1 i 3 to ja bym wzieła 90cm ;) ale Dyzio jest typem biegacza a nie skoczka , ale 1lub3 wydaj mi się ze najklepsze są.

A czemu nie taka co my mamy? http://www.zooplus.co.uk/shop/small_pets/hutches_cages/runs_fencing/pens_with_racks/95235 mozesz wziasc ta 8 elements, each 61 x 76 cm (L x H) 

my mamy ta ostatnia i troche za wysoka :D
też nad nią myślałam ale jak np. kupie tą pierwszą to jest npraktycznie taka sama ;)

   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1155 dnia: Październik 19, 2011, 18:03:49 pm »
ja myślę, że wysokie drzwiczki nie są przeszkodą- wyskoczy sobie i tyle. Ale tamta niska jest za niska- przeskoczy przez nią. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1156 dnia: Październik 19, 2011, 20:47:31 pm »
ja myślę, że wysokie drzwiczki nie są przeszkodą- wyskoczy sobie i tyle. Ale tamta niska jest za niska- przeskoczy przez nią. :)
ja też tak myśle , ale ta "2" to ona ma śiatke na góre .
******

a teraz lepsza 76cm czy 91cm ?  bo jak mieżyłam to 91cm jest ogromne :o
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1157 dnia: Październik 19, 2011, 22:20:42 pm »
też nad nią myślałam ale jak np. kupie tą pierwszą to jest npraktycznie taka sama ;)
Nioe bedzie bo moja zaczyna sie na dole, dlateg wlasnie ja wybralam bo nie chcialam tam wysoko drzwi

91 cm na wysokosc to ja mam i jest za wysoko :D


ja też tak myśle , ale ta "2" to ona ma śiatke na góre .
******
czy ja dobrze widze ze ta nie ma w ogole drzwiczek?
http://www.zooplus.co.uk/shop/small_pets/hutches_cages/runs_fencing/pens_with_racks/30085
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2011, 22:24:17 pm wysłana przez tusiatko_1987 »

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1158 dnia: Październik 19, 2011, 23:15:05 pm »
też nad nią myślałam ale jak np. kupie tą pierwszą to jest npraktycznie taka sama ;)
Nioe bedzie bo moja zaczyna sie na dole, dlateg wlasnie ja wybralam bo nie chcialam tam wysoko drzwi

91 cm na wysokosc to ja mam i jest za wysoko :D
i dlatego myślałam nad 76 ;)



ja też tak myśle , ale ta "2" to ona ma śiatke na góre .
******
czy ja dobrze widze ze ta nie ma w ogole drzwiczek?
http://www.zooplus.co.uk/shop/small_pets/hutches_cages/runs_fencing/pens_with_racks/30085

no chyba nie ma, ale i tak jej nie chce , wole dołożyć te 10funtów na 91cm , albo na 76 ;)
a jak dziś mieżyłam to jak zobaczyłam 91 to było to ogromne :D
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zagródka
« Odpowiedź #1159 dnia: Październik 19, 2011, 23:17:17 pm »
Ja mam 60 i uważam że jest wysokie :) a 91 to gigant. Więc wybierz te 76 :)