Autor Wątek: [SPRZEDAM] Licytacja na utrzymanie Banego  (Przeczytany 2675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paullina555

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 166
  • Płeć: Kobieta
[SPRZEDAM] Licytacja na utrzymanie Banego
« dnia: Grudzień 20, 2010, 20:51:58 pm »
Hej! Niestety muszę utrzymywać Banego ze swojego kieszonkowego (a ono nie jest zbyt duże :icon_frown) więc często brakuje mi kasy na żwirek nie wspominając już o różnych warzywach. Dlatego postanowiłam zorganizować taką małą świąteczną licytacje różnych rzeczy :). Więc:

Jako pierwszę umieszcze tzw. "karteczki", które jakieś 4 lata temu były bardzo popularne wsród dzieciaków.(każdy wymieniał się i je kolekcjonował :icon_biggrin). Mogą one być świetnym prezentem dla dziecka w wieku od 5 do 12 lat

-Dostępne są małe w ilości ok 42 sztuk. Cena wywoławcza to: 4zł + koszt przesyłki Gratis 5 folijek



-Oraz duże w ilości ok 115 sztuk. Cena wywoławcza to: 5zł + koszt przesyłki Gratis 5 folijek



-Oferuję również "segregator mały" na małe karteczki. Cena wywoławcza to: 4zł + koszt przesyłki




Sprzedam również 3 sztuki NOWYCH książek o sławnych malarzach. Cena wywoławcza to: 10zł za 3 szt + przesyłka



Na mojej aukcji chcę również zamieścić NOWEGO pluszowego króliczka. Ma on 30 cm. wysokości. Jest to świetny prezent pod choinkę ;) Cena wywoławcza to: 12zł



« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2011, 00:35:26 am wysłana przez Blacky »