Autor Wątek: Wrocław - Berlin lub Polska - Berlin  (Przeczytany 2261 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Wrocław - Berlin lub Polska - Berlin
« dnia: Grudzień 22, 2010, 21:03:56 pm »
Poszukuję transportu dla sparaliżowanego pieska Reksia, który został zaadoptowany przez niemiecką rodzinę. Na terenie Polski możemy powieść Reksia w dowolne miejsce w dowolnej miejscowości. Reksio do Berlina będzie zaopatrzony w paszport, będzie zaczipowany i będzie miał wszystkie niezbędne szczepienia. Podróż będzie odbywał w transporterze dostosowanym do jego rozmiarów. W Berlinie odbierze go wolontariuszka, która dalszą podróż ( jeszcze 1,5 h) odbędzie na pokładzie samolotu. Potrzebna pomoc w transporcie do Berlina.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Wrocław - Berlin lub Polska - Berlin
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 23, 2011, 18:34:12 pm »
Zgaga czy transport się znalazł?

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Wrocław - Berlin lub Polska - Berlin
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2011, 20:07:05 pm »
Transport się znalazł. Proszę o przeniesienie wątku do archiwum



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.