Autor Wątek: kupię klatkę 120x60x40 (kraków i polska)  (Przeczytany 2844 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
kupię klatkę 120x60x40 (kraków i polska)
« dnia: Grudzień 05, 2010, 11:00:55 am »
kupię klatkę 120x60x40 , jak najszybciej. szukam takiej, żeby zmieścić się w 100zł razem z wysyłką (na allegro razem z wysyłką wychodzi dość drogo). może akurat ktoś chce sie pozbyć:) króliczek teraz gnieździ się w 60, bo niestety innej nie mam.
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy


Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: kupię klatkę 120x60x40 (kraków i polska)
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2010, 11:10:23 am »
dziękuję za odpowiedź:) na tamte wątki już napisałam wczoraj, na razie nikt sie nie odzywa:( na allegro w granicach 100zł mogę kupić setkę, a ja od razu wolałabym 120 tylko te już są niestety droższe.
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: kupię klatkę 120x60x40 (kraków i polska)
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2010, 11:12:50 am »
Może ktos jeszcze wstawi jakąś klatkę w niedługim czasie :) Trzeba obserwować :) Można zamiast klatki kupić zagodę :) nie są tanie, ale dla uszaka w sam raz do biegania :)

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: kupię klatkę 120x60x40 (kraków i polska)
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2010, 11:18:06 am »
na zagrodę nie mam tyle miejsca niestety, mam jeszcze u siebie na składzie całe zoo czyli 12 szczurów, a mieszkam w wynajmowanym pokojuu. chociaż wczoraj przyszlo mi do głowy, żeby królioczkowi zrobić zagrodę pod łóżkiem, ogrodzić spód dookoła i tam mógłby mieszkać na stałe. musiałabym tylko pomyśleć, jak to praktycznie wykonać, żeby szczury tam nie wlazły, bo mu przeszkadzają, a kilka nawet się na niego rzuca.
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: kupię klatkę 120x60x40 (kraków i polska)
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2010, 11:20:07 am »
Łózko może być za niskie dla uszaka, chyba, że masz wysokośc na 60-100cm :lol

Poszukaj klatki, może niekoniecznie na allegro jest :)

ah, te szczurki rozbójniki :mhihi

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: kupię klatkę 120x60x40 (kraków i polska)
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2010, 11:39:26 am »
rzeczywiście jest za niskie, ma 30cm. więc zostaje tylko klatka.
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy