Autor Wątek: płeć króliczka  (Przeczytany 5578 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
płeć króliczka
« dnia: Grudzień 05, 2010, 10:13:00 am »
nie znalazłam takiego wątku, a jesli piszę w nieodpowiednim dziale, proszę o przeniesienie. czy jest jakaś nieinwazyjna metoda na sprawdzenie płci króliczka? mam go od 5 dni, przyzwyczaja sie do mnie, ale chciałabym wiedzieć czy to on czy ona. z tego, co czytałam, żeby to sprawdzic, musiałabym królika odwrocić na brzuszek. a nie chcę, żeby mnie z kolei źle kojarzył...
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Cy$$

  • Gość
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2010, 10:22:32 am »
http://www.miniaturkabeztajemnic.com/plec.html
Tu rysunki ;)
Musisz go odwrócić, przez plecy nie zobaczysz :D

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2010, 10:46:55 am »
a czy ktoś sam to kiedyś sprawdzał? czy króliś bardziej się denerwuje niż przy podnoszeniu?
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2010, 10:51:53 am »
a czy ktoś sam to kiedyś sprawdzał? czy króliś bardziej się denerwuje niż przy podnoszeniu?

Większośc uzytkowników sprawdzała sama płec uszaka :) może królik się wiercił, kopał, czy był niecierpliwy, ale przecież to dla jego dobra :) zawsze możesz iśc do weta jak pewna płci nie jesteś :)

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 05, 2010, 10:56:15 am »
tylko właśnie obawiam sie, żeby po tym nie zaczął się mnie bać :placze dopiero się douczam, jak opiekować się królisiem i w porównaniu do moich szczurów mam wrażenie, że jest bardzo wrażliwym stworzonkiem...oswajanie idzie bardzo sprawnie i nie chcę tego zaprzepaścić. do tej pory nikt mu płci nie sprawdzał, więc nawet nie to, że nie jestem pewna, ale po prostu nie wiem.
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 05, 2010, 10:58:37 am »
Nie ma się czego obawiac, uszak nie powinien się zrazić :) sprawdzanie płci jest normalne i obrócenie go na plecki nie powinno poskutkowac jakims wielkim obrażeniem :) może tylko chwilowym fochem :)

nuka

  • Gość
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 05, 2010, 11:21:31 am »
Zawsze po posadzeniu sobie zwierza na kolanach można dać buziaka w nos, posmyrać po brzuszku, potem położyć na pleckach, znowu buziak i smyranie po brzusiu, jakaś rodzynka czy inny przysmak za dzielnośc i już pod ogonek zajrzeć można.

nausicaa, musisz znać płeć zwierza teraz natychmiast?? Może poczekaj ok 4 miesięcy, zauważysz samcze klejnoty przy zwykłym bieganiu. Ich brak oznaczać będzie samiczke na 99%

Cy$$

  • Gość
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 05, 2010, 12:13:02 pm »
zauważysz samcze klejnoty przy zwykłym bieganiu. Ich brak oznaczać będzie samiczke na 99%

Hahah ;D
Na 99% - czyli może być facet bez klejnotów ?!
( ja tez się nie czepiam ) ;P

nuka

  • Gość
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 05, 2010, 12:13:51 pm »
Może być samiec, który jądra chowa w stresie.

Offline Kunata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 05, 2010, 12:16:25 pm »
Ja jakbym małą położyła na pleckach, to nie zdążyłabym jej dać rodzynka, a na pewno nie odważyłabym zbliżać buziaka do jej łapek ;) nausicaa - wybaczy Ci to, chociaż nie przestrasz się, jak zabrałam małą do weta po raz pierwszy, to miała focha 2 dni, to było rozkoszne, odwróciła się do mnie swoją szczupłą pupą i tyle ją widziałam :) ale wróci, zawsze wracają :icon_mrgreen

Cy$$

  • Gość
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 05, 2010, 12:35:36 pm »
No to nuka zwracam honor ;D Nie wiedziałam o czymś takim :P

Offline misia01

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2367
  • Płeć: Kobieta
    • Namaluję obrazy
  • Lokalizacja: Minsk Maz.
  • Pozostałe zwierzaki: koty,psy,konie
  • Za TM: Misia (13.03.2020 r) :(
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 05, 2010, 14:46:06 pm »
A mój królik się nie sprzeciwia i nie obraził się na mnie :bunny:

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 05, 2010, 16:00:56 pm »
nuka, poczekam aż się jajka może ukażą światu :lol albo sprawdzę za jakiś czas, kiedy uszak się bardziej przyzwyczai. w ogóle ktoś go chyba do zoo oddał, bo strasznie szybko się przyzwyczaja jak na królika albo ja jestem jakiś anioł króliczy  :bunny:
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline Jakub

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1629
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 05, 2010, 16:05:28 pm »
Zależy od usposobienia królika jedne siedzą przez tydzień w rogu klatki w wielkim szoku a niektóre czyją się jak u siebie. Moja Zosia już pierwszego dnia leżała rozwalona obok mnie i szturchała noskiem

Offline nausicaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 262
  • Płeć: Kobieta
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 05, 2010, 17:11:34 pm »
haha, sprawa się wyjaśniła- to samczyk. właśnie próbował zgwałcić 2 moje szczury :oh: :turla: chyba, że królicze samiczki też tak robią, przynajmniej szczurze tak. tylko muszę go teraz dobrze pilnować, bo kurcze jak je gwałci, to jeszcze im żebra złamie...bo już jedną złapał za kark. masakra
zeMną:Króliki:LaziXenaNiedźwiadka
Szczury:CumbobumbulusAgutkaEspriKokoLunetaMufkaMulinaSkinnerPiankaPirliPirliOwieczkaWałeczekPszeniczny
3myszyPająkChromkaChomikKrzesełkoPsinkaBecia
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyńka4KluskiAllelekWałeczekNiebieskiChoryWałekDowódca MlekoKoalaPlamkaChomikKriksos2myszyTrututuWałeczekPomidorowy

Offline Kunata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 05, 2010, 19:42:55 pm »
hm, nie wiem, czy można to odnieść do żywych zwierząt, w każdym razie Gracja wyżywała się na moich puchatych kapciach do tego stopnia, że musiałam ją wysterylizować, więc samiczki też potrafią :P

nuka

  • Gość
Odp: płeć króliczka
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 05, 2010, 20:49:19 pm »
Samiczki też gwałcą także czekamy dalej na rozwiązanie zagadki :)