Autor Wątek: Łatka- urocza warszawianka :)  (Przeczytany 16669 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 07, 2011, 01:16:54 am »
Łatka w dalszym ciągu szuka domku http://adopcje.kroliki.net/adoptions/17/%C5%81atka

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 22, 2011, 13:49:19 pm »
Łatka się przypomina - nadal czeka na swój nowy dom  :)

Darek Zając

  • Gość
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 01, 2011, 00:04:17 am »
a może by tak Łatkę dla Darka Zająca na towarzyszkę... :> ale jak ona taka indywidualistka a on "hej do przodu" to może być ciekawie...
przynajmniej jest wysterylizowana więc ten problem mamy z głowy...muszę się poważnie zastanowić bo Darek szybko sie aklimatyzuje ale chyba brakuje mu kompana

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 08, 2011, 23:53:25 pm »

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 06, 2011, 15:42:41 pm »
Hop hop :)

Dlaczego nikt jej nie chce ?? Jest taka śliczna :)

królicza♥

  • Gość
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 01, 2011, 11:12:16 am »
Mam króliczkę (rasy rex miniatura ok.4msc) i chciałabym zaadoptować Łatke tylko chciałabym się zapytać czy Łatka lubi inne króliczki??

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 24, 2011, 14:15:21 pm »
Co słychać u naszej ślicznej Łatki ??

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 31, 2011, 14:16:48 pm »
Łatka nadal czeka na nowy dom, zapraszamy do adopcji - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/17#yield :)

Pysio1406

  • Gość
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 05, 2011, 20:07:50 pm »
Jestem bardzo zainteresowana adopcją Łatki,ale boje się że nie zaprzyjaźni się z moim króliczkiem Pysiem (samczyk 1,5 roku). Bardzo proszę o dopowiedz,jaki ona ma charakter??(czy lubi samców).

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 10, 2011, 17:57:38 pm »
Jest już napisane, że Łatka jest terytorialna. Musisz to wziąć pod uwagę, na pewno trudno będzie ją zaprzyjaźnić z drugim królikiem, choć nie jest to niemożliwe, czasem trzeba po prostu nad tym długo pracować. :) A nikt Ci tu nie powie, jak będzie w Twoim przypadku, może to być tak, że akurat w Pysiu zakocha się po krótkim czasie, a może być tak, że nie polubią się nigdy. Jeśli nie masz możliwości trzymania dwóch królików osobno, to możesz poszukać takiego, którego weźmiesz na DT, który potem stanie się DS, jeśli króle się zaprzyjaźnią. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline Tocha

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5626
  • Płeć: Kobieta
  • Tam dom Twój gdzie królik Twój... I bobki jego ;)
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 10, 2011, 14:21:09 pm »
Co slychac u Łatki?

Offline Karolcia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 20, 2011, 10:02:49 am »
Łatka miewa się bardzo dobrze w swoim domku tymczasowym. Coraz bardziej ufa człowiekowi i lubi głaski, jednakże jak sama po nie przyjdzie :). W przyszłym tygodniu mam spotkanie przedadopcyjne w jej sprawie. Więc trzymajcie kciuki.

www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/wirtualne-adopcje-krolikow

"JEŚLI MOŻESZ POMÓC - NIE ODMAWIAJ".
Warszawa i cała Polska czeka na wsparcie Uszatych serduszek

Offline Rati

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2011, 12:08:46 pm »
OKI,
alesia89 to decydujesz się na nią,bo jak nie to ja jestem zainteresowana jej adopcją.
Tylko martwi mnie jej terytorialność. Sama mam 3 letniego samca(po kastracji) który jest bardzo terytorialny...ale jestem dobrej myśli :)
Także decyzja bo jak jej w tej chwili nie chcesz to ja jestem w stanie w przeciągu 2 tygodni (albo najbliższy piątek,albo kolejny najpóźniej) ja zabrać.
Musi to być piątek po pracy bo tylko w weekend mam wolne żeby poświęcić się kontrolowanym zaprzyjaźnianiem :)
Chyba,że mogłabym podjechać do niej z Heńkiem ja i zobaczyć czy nie porobią sobie krzywdy.
Doradźcie co będzie najlepsze dla królików a ja się dostosuję :)


Offline Karolcia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 20, 2011, 15:14:22 pm »
A ... dziewczyny, gdzie formularze adopcyjne??? Nic do mnie nie wpłynęło :(
www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/wirtualne-adopcje-krolikow

"JEŚLI MOŻESZ POMÓC - NIE ODMAWIAJ".
Warszawa i cała Polska czeka na wsparcie Uszatych serduszek

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 20, 2011, 16:30:07 pm »
OKI,
alesia89 to decydujesz się na nią,bo jak nie to ja jestem zainteresowana jej adopcją.
Tylko martwi mnie jej terytorialność. Sama mam 3 letniego samca(po kastracji) który jest bardzo terytorialny...ale jestem dobrej myśli :)
Także decyzja bo jak jej w tej chwili nie chcesz to ja jestem w stanie w przeciągu 2 tygodni (albo najbliższy piątek,albo kolejny najpóźniej) ja zabrać.
Musi to być piątek po pracy bo tylko w weekend mam wolne żeby poświęcić się kontrolowanym zaprzyjaźnianiem :)
Chyba,że mogłabym podjechać do niej z Heńkiem ja i zobaczyć czy nie porobią sobie krzywdy.
Doradźcie co będzie najlepsze dla królików a ja się dostosuję :)

Ładnie to tak się umawiać "za plecami" Pośrednika Adopcyjnego? Najpierw wypada mieć zgodę na adopcję - na pewno pośrednik doradzi co lepsze dla króla i wybierze najlepszy dom.

A tak na marginesie - terytorialność nie musi się przekładać na innego królika. I w zasadzie każdy zaprzyjaźnianie to sprawa indywidualna, jak w związku - bo one maja stworzyć związek :P Natomiast przywożenie do dt królika na "zobaczenie czy nie zrobią sobie krzywdy" to kiepski pomysł - bo zwykle nie ma miłości od pierwszego wejrzenia i nie ma co na to liczyć. Min. 3 dni dla pary mieszanej, a przy silnych charakterkach to i więcej.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 21, 2011, 22:48:01 pm »
chyba się zakochałam :zakochany: cudna królinka :zakochany:
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline Karolcia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 23, 2011, 13:35:57 pm »
Łatka w grudniu jedzie do nowego domku :) :bunny:

już nie będzie słodką warszawianką tylko dębiczanką  :D
www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/wirtualne-adopcje-krolikow

"JEŚLI MOŻESZ POMÓC - NIE ODMAWIAJ".
Warszawa i cała Polska czeka na wsparcie Uszatych serduszek

Offline Rati

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 23, 2011, 22:45:54 pm »
OKI,
alesia89 to decydujesz się na nią,bo jak nie to ja jestem zainteresowana jej adopcją.
Tylko martwi mnie jej terytorialność. Sama mam 3 letniego samca(po kastracji) który jest bardzo terytorialny...ale jestem dobrej myśli :)
Także decyzja bo jak jej w tej chwili nie chcesz to ja jestem w stanie w przeciągu 2 tygodni (albo najbliższy piątek,albo kolejny najpóźniej) ja zabrać.
Musi to być piątek po pracy bo tylko w weekend mam wolne żeby poświęcić się kontrolowanym zaprzyjaźnianiem :)
Chyba,że mogłabym podjechać do niej z Heńkiem ja i zobaczyć czy nie porobią sobie krzywdy.
Doradźcie co będzie najlepsze dla królików a ja się dostosuję :)

Ładnie to tak się umawiać "za plecami" Pośrednika Adopcyjnego? Najpierw wypada mieć zgodę na adopcję - na pewno pośrednik doradzi co lepsze dla króla i wybierze najlepszy dom.

A tak na marginesie - terytorialność nie musi się przekładać na innego królika. I w zasadzie każdy zaprzyjaźnianie to sprawa indywidualna, jak w związku - bo one maja stworzyć związek :P Natomiast przywożenie do dt królika na "zobaczenie czy nie zrobią sobie krzywdy" to kiepski pomysł - bo zwykle nie ma miłości od pierwszego wejrzenia i nie ma co na to liczyć. Min. 3 dni dla pary mieszanej, a przy silnych charakterkach to i więcej.

Przepraszam,ale "za plecami" to chyba jakbym wysłała PW a nie zapytała się na forum ogólnym. Moją intencją była raczej informacją czy ktoś na poważnie interesuję się danym króliczkiem bo jeżeli tak i ktoś już pojechał sprawdzić kandydata/kę na opiekuna to po co miałabym nagle się w to wtrącać.
Podanie właśnie dzisiaj wysłałam. Cieszę się,że ta króliczka znalazła fajny dom. A ja poszukam innej króliczki do kochania i towarzystwa dla mojego Heńka.
Natomiast przykro mi z powodu takich komentarzy:człowiek jest na forum nowy,szuka porady i chce pomóc a w odp komentarz "za plecami"...


Offline Karolcia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 182
  • Płeć: Kobieta
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 24, 2011, 08:03:24 am »
Rati - jeżeli chciałabyś jakiegoś króliczka to podobną do Łatki mam Pestkę. Wejdź na adopcje, wybirze województwo mazowieckie i ją zobacz. Naprawdę fajna królinka do kochania.

Eni - proszę trochę łągodniej :)


Rati myślę, że Eni to tak z przekąsem w żartach trochę napisała :)

pozdrawiam

Karolina
www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/wirtualne-adopcje-krolikow

"JEŚLI MOŻESZ POMÓC - NIE ODMAWIAJ".
Warszawa i cała Polska czeka na wsparcie Uszatych serduszek

Offline Rati

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Łatka- urocza warszawianka :)
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 24, 2011, 08:46:56 am »
Spoko,spoko...wyslalam wczoraj podanie na maila adopcje... Zapoznalam sie z wszystkimi dziewczynami do adopcji i nawet patrzylam na cala Polske...szkoda mi tych kroliczkow ktore od dluzszego czasu nie moga znalesc domu...tak naprawde nie chce sama podejmowac decyzji ktora chce bo najchetniej wzielabym wszystkie :) kazdy kroliczek ma swoja tragiczna historie i mi tak glupio napisac chce ta a tamte niech czekaja jeszcze na dom...dla mnie nie wazne czy bedzie laciata,czy biala,czy bedzie rasowa czy nie...