Autor Wątek: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.  (Przeczytany 8037 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agaffe

  • Gość
Oto Maniuś - król, który nie zaznał jeszcze choćby odrobiny miłości.

Był przerzucany z domu do domu, nigdzie nie zabawiając przez dłuższy czas.

Królas jest bardzo łagodny i pocieszny - ma śmieszne reakcje, jak się do niego mówi. Wczoraj tylko przez chwilę miałam okazję go poobserwować - przy okazji umieszczania go w DT - a była kupa śmiechu.
Mył się, a my go grzecznie z koleżanką poprosiłyśmy, żeby przestał się myć i popatrzył trochę w obiektyw; ten przerwał sobie to jakże zajmujące zajęcie i spojrzał się, oburzony, z miną mówiącą ni mniej ni więcej "czego chcesz, kobieto?!" ;-)

Oto przystojniak:






Do wzięcia! :)

PS. Dodaję, że zdrowy; około dwu-trzy letni, niekastrowany samczyk.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2010, 18:54:13 pm »
Boże jaki uroczy Maniuś, cudo puchate  :zakochany:
Aż serce ściska ze taki przystojny chłopak ma tak mało szczęścia  :(
Kochający domku dla Maniusia gdzie jesteś, Maniuś bardzo cię potrzebuje.

duska

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2010, 18:56:38 pm »
Przekochany, i biedny :(

panimama

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2010, 19:04:13 pm »
mojemu mężowi podoba się słodziak z niego

Cy$$

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2010, 19:11:21 pm »
panimama - nie odbierzesz mi go !

agaffe - niedługo wyslę formularz ( czyt. w sobotę ) ;D

Edit : Jeśli będzie na adopcyjnej ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2010, 19:16:04 pm wysłana przez Cy$$ »

panimama

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2010, 19:13:33 pm »
kochana ja nie chcę ci go odbierac ja marzę o baranku i jak mi wiadomo nie długo będę jakiegoś na pewno miec także trzymam kciuki żeby Maniuś był twój ;-)

agaffe

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 02, 2010, 19:17:46 pm »
Cy$$, jeszcze go nie ma na stronie adopcyjnej, ale to oczywiście nie przeszkadza temu, żebyś wysłała formularz.

Cy$$

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 02, 2010, 20:06:43 pm »
Super !
Agaffe juz cię uwielbiam xD

nuka

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 02, 2010, 23:04:27 pm »
Cy$$
To cytat Twojej wypowiedzi z wątku Fistaszka:
"Wiecie co wam powiem .... ?
że....
chyba....
zdecydowałam się.....
na....
Adopcje Fistacha !

Jeszcze jak moja mama znajdzię chwile czasu to zobaczy orzeszka oczko I formularz, bo chce wiedzieć co i jak icon_zeby
 
PS. Jeszcze nie wysłałam formularza, ani nic. Poprostu się zdecydowałam oczko Może jeszcze w tym tygodniu wysle formularz. No chya, że są już na niego chętni to wtedy nie..."

Zmieniasz plany??

Maniutek przecudny, trzymam kciuki za super domek dla tego cudaka, a narazie przesyłam wielką paczkę czułostek dla niego : przytul

agaffe

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2010, 23:10:37 pm »
nuka, dla Fistaszka prawdopodobnie mam domek, sama zaproponowałam Cy$$ Mańka. :)

nuka

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 02, 2010, 23:30:27 pm »
aaa, to super :)

Cy$$

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 03, 2010, 07:34:20 am »
Oj, ty niedobra ! ;P Widzę mam już na tym forum wyrobioną opinię...
Agaffe - u kogo jest w DT ?

Edit : Reakcja mojej mamy na zobaczenie Mańka " Jeezuuuu...jaki dziki. xD " Mówi, że jej się za bardzo nie podoba, ale mało mnie to obchodzi :D
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2010, 07:46:41 am wysłana przez Cy$$ »

panimama

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 03, 2010, 09:34:36 am »
nie martw się mamy zazwyczaj tak mówią bo myślą że córka zdanie zmieni .

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 03, 2010, 09:36:36 am »
panimama czy to własne doświadczenia ?? Ale zgadzam sie to prawda moja mam tez tak zawsze robiła :)

panimama

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 03, 2010, 09:54:11 am »
tak tak to z własnego doświadczenia ale teraz to ja mam swoje dzieci i u mnie w domu muszą byc zwierzęta i moja mama musi się z tym pogodzic :diabelek

Cy$$

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 03, 2010, 14:34:06 pm »
Już raz się mojej mamie dałam namówić na rase psa taka jaką ona chciała...to był kiepski wybór,ale psina i tak fajna :P
Mowi mi, że ja zawsze "swoje" i wbieram najgorsze co sie da...:( To nie było miłe bo Maniuś jest śliczny :)

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 03, 2010, 14:45:31 pm »
Mowi mi, że ja zawsze "swoje" i wbieram najgorsze co sie da...
Eee, króli to nie dotyczy, bo każdy jest wspaniały :) Niezależnie od wyglądu.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Cy$$

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 03, 2010, 15:06:45 pm »
Też tak jej mówiłam :D

Cy$$

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 04, 2010, 17:28:39 pm »
Haloooooo!
Agaffe masz pw !
Formularz przesylam na aneta.golebiewska@kroliki.net
mam nadzieje ze dobry e-mail ;)
A wywnioskowalam ze wlasnie taki masz dzięki mojej inteligencji ;D

nuka

  • Gość
Odp: MANIEK - po przejściu przez parę domów z kolei - czeka na ten Jedyny, Ostatni.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 04, 2010, 17:40:52 pm »
A wywnioskowalam ze wlasnie taki masz dzięki mojej inteligencji ;D
Ja sie nie czepiam, tylko się uśmiałam. Wyszło na to, że Agaffe ma taki adres mailowy dzięki inteligencii Cy$$  :bunny:

Cy$$, trzymam kciuki za udaną adopcje.