Autor Wątek: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy  (Przeczytany 153463 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #180 dnia: Grudzień 11, 2010, 19:15:20 pm »
super
królasek pewnie nie zaznał w zyciu wolnego wybiegu  i nie wie jakie życie może być fajne :)
rozpieszczaj go agaton

nuka

  • Gość
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #181 dnia: Grudzień 11, 2010, 19:44:53 pm »
Tulimy malca słodziaka :)

Jak widać zachwycony swobodą i tak wiedział gdzie żarełko :)
Cudny maleńki uszaty aniołeczek

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #182 dnia: Grudzień 11, 2010, 20:04:14 pm »
Ooo, jaki przytulaśny uszak..
A u nas od dzisiaj mieszka Buba, znana lepiej jako Kappa :). Bardzo z niej ciekawski i towarzyski króliś. W najbliższym czasie postaram się wrzucić jakieś zdjęcia.

nuka

  • Gość
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #183 dnia: Grudzień 11, 2010, 20:06:09 pm »
Super wieści  :jupi  :balet: :hura: :dookola:
Na zdjęcia czekam z niecierpliwościa, pieśc maleńka :przytul

Offline Agati

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #184 dnia: Grudzień 11, 2010, 20:29:48 pm »
Witamy. Przegladamy te forum juz od dawna ale zdecydowalismy sie tu napisac dopiero teraz. Piszemy z powodu interwencji w Bydgoszczy. Mamy swoje dwa kroliczki, jednego karzelka i jednego baranka. Chcielibysmy zaopiekowac sie ktoryms z tych biednych kroliczkow i stoworzyc mu Dom Tymczasowy. Dzwonimy na numer podany na glownej stronce ale nikt nie chce z Nami rozmawiac :(
Prosimy o jakies wskazowki. :)

Agata i Michal

Offline MAS

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2469
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Tymon,Dudek
  • Pozostałe zwierzaki: świniaki Zorro&Garcia,
  • Za TM: szkoda pisać
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #185 dnia: Grudzień 11, 2010, 21:03:05 pm »
Skontaktujcie się z madzia85, Ola_19 lub milka37.One zajmują się tą sprawą.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #186 dnia: Grudzień 11, 2010, 21:49:31 pm »
Już się skontaktowaliśmy z Agati :) Jeśli nie będzie miała nic przeciwko - na jakiś czas zamieszka u niej nasza królicza mama - Ester :)

Bardzo się cieszę, że Buba (Kappa) jest już w swoim nowym domu - oby jak najszybciej zaprzyjaźniła się z Bobiszonem :)))

Agaton reklamuj ładnie Jorge - chłopak nadal jest na wydaniu :D A jak widać na załączonych zdjęciach - partia z niego całkiem niezła :D :D :D

Więc zapraszamy wszystkich serdecznie do adopcji małego przystojniaka :)

Offline krecik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #187 dnia: Grudzień 12, 2010, 13:02:20 pm »
chciałam dodać zdjęcie ale wyskakuje mi cały czas bład :hmmm

Jose zwany pieszczotliwie Lalusiem jest prze...sympatycznym ciekawskim krolisiem. Dzis pierwszy raz załatwił sie do kuwety!! :brawo: :hura: :dookola:  jestem z niego mega dumna!! Stopniowo zwiedza pokój i jest oburzony ze sa zatkane dziury zeby wejsc za łóżko no ale co zrobić :nie_wiem damy rade!
Jest przekochany :zakochany:uwielbiam go a jaki z niego pieszczoch!!!

sonia

  • Gość
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #188 dnia: Grudzień 12, 2010, 13:17:25 pm »
Probuj jeszcze,chcemy Lalusia zobaczyc :heart

Offline krecik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #189 dnia: Grudzień 12, 2010, 13:19:32 pm »
a tak w ogole mam wrazenie ze jose nie pije nic... :/ ma poidelko ale jakos z niego nie korzysta ani nic... ???i nie wiem czy mam sie martwić czy dać mu na razie czas :hmm

sonia

  • Gość
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #190 dnia: Grudzień 12, 2010, 13:22:18 pm »
Postaw mu miseczke z woda,niektore krole pija z miseczki.

Offline krecik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #191 dnia: Grudzień 12, 2010, 13:26:39 pm »
to ja wylał:/

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #192 dnia: Grudzień 12, 2010, 13:28:57 pm »
hmh, Jose bez problemu pił z poidełka, miał bodajże poidełko 125 ml z tego co kojarzę, codziennie wymieniałam mu wodę i pił bardzo chętnie
u nas był jednak tylko na sianku, ziołach i granulacie, zaczęłaś wprowadzać mu już powoli zieleninę? zastanawiam się też czy nie jest tak, że w tej chwili nie ma czasu na jedzenie i picie...bo chwilowo go roznosi ciekawość i nie może się uspokoić :]



sonia

  • Gość
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #193 dnia: Grudzień 12, 2010, 13:31:59 pm »
Postaw znowu,picie musi miec zawsze, Mialam kiedys tez takiego ,ale codziennie stawialam miseczke i poidelko i po jakims czasie zaczal pic.

Offline krecik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 106
  • Płeć: Kobieta
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #194 dnia: Grudzień 12, 2010, 13:33:26 pm »
tak jadl marchewke i jabłko no i siano non stop no i suszona pietruszke. moze jak zapozna sie z terytorium to zacznie pic.

Magdalena28

  • Gość
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #195 dnia: Grudzień 12, 2010, 14:03:33 pm »
Hej kochani informuje, ze wczoraj poźną noca dotarliśmy do domu. Podróż była okropna na samym wyjezdzie z Warszawy złapalismy gume i warunki pogodowe tragiczne..... Wyszliśmy z domu po 9 rano a wróciliśmy o 22 wieczorem i to juz chyba mówi samo za siebie:( Ale grunt, ze jestesmy w komplecie:) Teraz kilka informacji o uszaku. Juan cała droge przesiedział mi na kolanach i obserwował świat. W domku pierwszy przywitał nas kocio... no i.... Nie było zle hura!!! Bardziej Juan jest zainteresowany kotem niż kot nim. Siedza i obserwują sie nawzajem czasem powachaja i to narazie tyle. Co do zachowania kroliczka to zjada absolutnie wszystko co mu podam. Jak narazie probował cykorii jabłka i ukradł dran jeden rodzynke ktora spalaszowal w sekunde:) Buszował cała noc i całe przedpoludnie a teraz wpakował sie do transporterka i spi. Błoga cisza i spokoj. Co do picia to tez nie wypił za duzo ale zdaje sobie sprawe ze jakas ilosc wody pobral z warzyw i owocow takze nie niepokoje sie. Co do charakteru to co napewno moge odrazu powiedziec, ze to zywe srebro. Lata, bryka, skacze tylko uszy mu fruwaja. Nie zwiedza jeszcze mieszkania...ostroznie poznaje teren. Zaznaczam ze nie byl zamkniety w klatce ani minutki. To co mnie odrobine niepokoi to, ze malo siusia albo ja nie widze miejsc gdzie to robi. Ja od wczoraj naliczylam dwa lub trzy razy. Co wy na to?? wieczorkiem postaram sie wkleic  zdjecia.

sonia

  • Gość
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #196 dnia: Grudzień 12, 2010, 18:26:56 pm »
Czekamy na foteczki chlopaczka :bunny:

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #197 dnia: Grudzień 12, 2010, 20:25:25 pm »
Zgodnie z zapowiedzią, przesyłam pierwsze zdjęcia Buby (Kappy).
Buba zamieszkała w jednym pokoju, podczas gdy drugi pokój zajmuje Bobek. Mogę powiedzieć, że widzimy nieznaczny progres od wczoraj: wczoraj, gdy Bobek wyczuł inny, króliczy zapach, wlazł pod łóżko i spędził tam pół dnia. Dzisiaj oba króle spacerują sobie na zmianę: raz Bobek a raz Buba. Otworzyliśmy im drzwi między pokojami i ustawiliśmy "zaporę króliczą". A po chwili...Buba sforsowała zaporę i zaczęła gonić Bobka!! Wkicnęła mu do klatki i nabobkowała. W dodatku ukradła Bobkowego brokuła!!  :crazy: Dopiero gdy Buba poszła do swojej klatki, Bobek na bezpieczną odległość pokicał do niej (teraz Bobek ją sobie obserwuje z wysokości kanapy). Podejrzewamy, że będzie wojna o Bobkowy kocyk, który chyba także spodobał się Bubie  :icon_mrgreen.
Mała wcina w dużej ilości siano. Wieczorem dostaje granulat. Pije jak smok i bobkuje jak "enerdowska pływaczka" (określenie mojego męża)! Bardzo smakują jej suszki. Powoli wprowadzamy też zieleninkę.
Jest jeszcze dosyć nieufna (w końcu to dopiero drugi dzień). W klatce daje się głaskać i szczyrka ząbkami przy tym. W trakcie zwiedzania domu trudno za nią nadążyć.
I jeszcze na koniec: Buba przestraszyła się dziś pewnego królika, którego zobaczyła w lustrze :crazy: :icon_mrgreen

Buba w swojej nowej klatce


Buba podczas zwiedzania (na zdjęciu widac kocyk, który może być ziarnem niezgody :) )
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2010, 20:28:46 pm wysłana przez król Bobiszon »

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #198 dnia: Grudzień 12, 2010, 20:42:57 pm »
super
dziewczyna zaczyna nowe życie, z czasem napewno nabierze manier i Bobkowe brokuły będą bezpieczne :)
no ładny kocyk pewnie żadne nie popuści ;)
Głaski dla Bobeczka i Bubki

Offline Prym

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 593
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Schiza-11 lat, Rysiek, Bzyk i Migotka
  • Na DT: 3 sztuk - Kajtuś i Tina, Fiona.
  • Za TM: Białaskowa 07.2009, Gucio 02.2012, Dźwiadek 05.2013, Szaraczkowa 07.2013, Perełka 02.2014
Odp: 20 królików z interwencji w Bydgoszczy
« Odpowiedź #199 dnia: Grudzień 12, 2010, 23:00:24 pm »
bydgoskie maluszki ślą świąteczne życzenia


wielu... wielu prezentów


oczywiście kochania nas wszystkich


dawania dużo, dużo jedzonka - już mamy duże brzuszki ale zawsze możemy miec większe


pamiętania, że jesteśmy nieskończonością


pamiętania, że czekamy na dobrych ludzików.... szukamy ich... wypatrujemy


nie chcemy życ za kratkami!!! -ale i tak nasza obecna opiekunka nie odda nas w tym roku


a za rok będziemy gwiazdami kalendarz na rok 2012!!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2010, 23:04:02 pm wysłana przez Prym »