Autor Wątek: [WAŻNE] Zastrzeżenia dotyczące porad w dziale "Choroby"  (Przeczytany 4697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
[WAŻNE] Zastrzeżenia dotyczące porad w dziale "Choroby"
« dnia: Listopad 26, 2010, 23:17:27 pm »
Drogi Użytkowniku, Gościu!

Zamieszczone w dziale "Choroby" informacje nie mogą być podstawą do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem zwierzęcia. Nie są one także w stanie zastąpić wizyty u lekarza weterynarii.
Prosimy pamiętać, iż fachowej pomocy należy zawsze szukać w kontakcie z lekarzem weterynarii.
Należy pamiętać, że posty na tym forum są opiniami różnych członków społeczeństwa formowego. Nie zastępują one porady od wykwalifikowanego lekarza weterynarii. Wiele chorób ma podobne objawy, ale wymagają innych metod leczenia.
Lekarz weterynarii jest niezbędny do postawienia prawidłowej diagnozy, bez której leczenie nie może być odpowiednie i skuteczne.
Należy się zawsze skonsultować z lekarzem weterynarii przed podjęciem jakichkolwiek kroków. Nawet podawanie leków bez recepty może zrobić krzywdę zwierzęciu, mimo tego, że podany będzie poprawnie.

Będziemy bardzo wdzięczni użytkownikom, którzy mają trochę czasu, by odpowiadać na pytania innych użytkowników, ale proszę jasno określić w odpowiedzi, że udostępniana się osobiste doświadczenia.

Stowarzyszenie Pomocy Królikom nie udziela żadnych gwarancji, zapewnień ani obietnic dotyczących poprawności publikowanych treści przez użytkowników.


Z poważaniem,

Administratorzy i Moderatorzy forum SPK

« Ostatnia zmiana: Listopad 26, 2010, 23:20:50 pm wysłana przez mysza »