Autor Wątek: Agresywny królik: przyczyny, charakterystyczne zachowania  (Przeczytany 225509 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Bonnie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szkocja
  • Moje króliki: Bonnie, Bella
Odp: Agresywny królik: przyczyny, charakterystyczne zachowania
« Odpowiedź #540 dnia: Wrzesień 19, 2016, 15:40:43 pm »
hej :) Mam problem z moją Bellą... Pisałam już w innym wątku, Bella jest adoptowana teraz jest z nami od 3 miesięc. Przez pierwszy miesiąc Bella była cudowna, grzeczna, dała się głaskać itd zaczęło się od gryzienia kabli, a teraz jest agresywna do wszystkich. Dopiero, gdy ją wezmę na kanapę to się uspokaja ale też potrzeba czasu. Rozmawiałam z wetem, powiedział mi, że możliwe, że teraz, gdy dorosła ukształtowała charakter plus do tego antybiotyki, Bella ma pasterelle, dopiero udało się wyleczyć przerzut na ucho. Nie była sterylizowana, gdyż stan zdrowia nie pozwolił na to, teraz jest taka możliwość, bo stan jest bardzo dobry :) Nie wiem tylko w jakim stopniu to pomoże zaprzestać jej agresji?. I co dodatkowo ja moge zrobić?. Z góry dzięki :)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Agresywny królik: przyczyny, charakterystyczne zachowania
« Odpowiedź #541 dnia: Wrzesień 19, 2016, 16:07:14 pm »
Bella robi się agresywna ze względu na burzę hormonów. Sterylka powinna pomóc króliczce się wyciszyć :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Bonnie

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 196
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szkocja
  • Moje króliki: Bonnie, Bella
Odp: Agresywny królik: przyczyny, charakterystyczne zachowania
« Odpowiedź #542 dnia: Październik 03, 2016, 21:53:22 pm »
Czyli jest szansa na ujarzmienie tej małej furii?. :)