Adopcje SPK > Transport

Królicze TAXI

(1/5) > >>

Tocha:

--- Cytat: Jan_Kreisler w Wrzesień 13, 2004, 19:28:20 pm ---Wieźć takiego pasażera to nie lada nobilitacja.

Poszukujemy "uśpionych taksówek" czyli ludzi gotowych przewieźć królika z punktu A do punktu B na uczęszczanych przez siebie trasach
w dogodnym dla siebie terminie. Większość królików dopasuje się.

--- Koniec cytatu ---

Ten watek jest dla osob, ktore moga zaoferowac transport samochodem w obrebie np. danego miasta i/lub okolic. Chodzi o to, aby ulatwic zycie nam i zwierzakom i zamiast korzystac z komunikacji miejskiej, skorzystac z tego, ze ktos jadac do pracy moze nas przy okazji podrzucic np. do weta.

*Jesli poruszasz sie autem po swoim miescie i nie sprawiloby ci klopotu podwiezienie krolika z opiekunem ;) w jakies konkretne miejsce to daj znac.


Terminy nalezy ustalac miedzy soba na PW :)

duska:
Witam :)

poruszam sie po Krakowie samochodem w obrębie Nowa Huta-Krowodrza-Krowodrza Górka, 2-3 razy w tyg, czasami wcale, róznie, gdybym mogla pomoc, prosze pisac :)

jarkowa:
ja na pewno mogę pomóc w Warszawie i okolicach, stałych tras nie mam, ale z większością miejsc, jeśli chodzi o dowóz nie powinno byc problemu, może z wyjątkiem okresu przedświątecznego.

andźka:
raczej mało tu osób z Łodzi ale może sie przyda... ja codziennie pokonuje trase aleksandrów łodzki-konstantynów łodzki-łodź i odwrtonie. generalnie na codzień godze pracę i studia dzienne więc bardzo dużo sie przemieszczem po łodzi. jesli ktos potrzebuje to pisać :)

Py$ka:
Poruszam się autem po Warszawie i okolicach, także mogę wziąć na pokład jakiegoś uszatka...
Ponad to, mam możliwość załatwień transportu średni 1-2 razy w miesiącu na trasie:
Warszawa - Białystok - Warszawa
Warszawa - Łódź - Warszawa
Warszawa - Wrocław - Warszawa
Warszawa - Poznań - Warszawa

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej