Autor Wątek: Weterynarz w Mysłowicach  (Przeczytany 5127 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Weterynarz w Mysłowicach
« dnia: Listopad 20, 2010, 19:30:15 pm »
Hej.

Co myślicie na temat Pani doktor z Mysłowic dr Izabela Głazowska?

nuka

  • Gość
Odp: Weterynarz w Mysłowicach
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 21, 2010, 00:05:08 am »
kagar, a Ty byłaś u tej wetki z jakimś zwierzem? Jeśli tak to napisz z jakim cudakiem, co sie działo, jakie było leczenie, jakie rezultaty

Według vetopedii - jedyny wet w Mysłowicach, wysłane oceny 2, średnia ocen 4.69/5.00. Niestety brak możliwości komentarzy słownych, są tylko punkty do wyboru.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2010, 00:08:33 am wysłana przez nuka »

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Weterynarz w Mysłowicach
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 21, 2010, 13:31:45 pm »
Tak byłam u Pani doktor z moim Pasztecikiem (królik miniaturka baran - ma 2 miesiące i 6 tygodni, a waży 0,5 kg). W mojej opinii bardzo dobry lekarz ale chciałam również zaciągnąć opinii innych przyjaciół uszatych pupili.

Pasztecik trafił do Pani doktor następnego dnia po przybyciu do naszej rodziny bo miał katarek i białą wydzielinę z noska. Pani doktor go zobaczyła i przepisała antybiotyki, które nasz pupil miał podawane przez tydzień. Teraz już jest dobrze, a za dwa tygodnie czekają nas pierwsze szczepienia.

Pani Iza jest bardzo sympatyczna i ma bardzo dobre podejście do zwierzaków oraz do właścicieli. Pokazała nam jak podnośić Pasztecika oraz dała wiele cennych wskazówek związanych z jego opieką.