Autor Wątek: Nasze pomysły na akcesoria dla królików  (Przeczytany 23171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nasze pomysły na akcesoria dla królików
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 10, 2012, 13:30:58 pm »
Tak o klej chodzi. Królik prawdę mówiąc nie powinien jeść przetworzonego drewna. Jedynie co to tylko jakieś gałązki czy kawałki drzewa bez obróbek (typu malowanie, oklejanie, impregnowanie itp)

Offline Werynia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nasze pomysły na akcesoria dla królików
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 10, 2012, 20:13:24 pm »
Puenta mojego poprzedniego posta: Mój osobisty królik nie tknie takiego szajsu, bo mu klejem śmierdzi.

Może nie jest bardzo wyjątkowy i inne teżkleju nie lubią?


http://pl-pl.facebook.com/PepePanKrolik - a oto jego funpage :)
Obrazek

Offline Króla

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wroclaw
  • Moje króliki: Monti
  • Za TM: Rovisia,Dziubek,Kiciuś,Nedzuś
Odp: Nasze pomysły na akcesoria dla królików
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 07, 2012, 13:31:04 pm »
U nas kula smakula nie zdała egzaminu. Królik ją totalnie olewa albo się jej boi  :crazy: Ale za to nieoceniona stała się strona miniaturkabeztajemnic i stamtąd mamy "kule smakulę" hand made  :jezyczek: Najprościej mówiąc jest to zwykła biała koperta wypełniona sianem i zaklejona tylko częściowo tak, żeby siano wystawało. Królik za tym szaleje. Podrzuca ją sobie, wyskubuje źdźbła i ogólnie ma zabawę  :balet:

Offline Ania89

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
    • Misio
Odp: Nasze pomysły na akcesoria dla królików
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 05, 2013, 16:14:57 pm »
No proszę, o czymś takim nie słyszałam. Trzeba wypróbować;)

Offline Carastis

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nasze pomysły na akcesoria dla królików
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 18, 2013, 16:25:14 pm »
Hej :)
Mój tata był dziś w markecie i przywiózł ze sobą kartonik ze sklejki (czy czegoś takiego) i chciał użyć jako podpałki do kominka :oh: Szybko wybiłam mu ten pomysł z głowy gdyż stwierdziłam, że można go lepiej wykorzystać  :niegrzeczny
No więc wzięłam kartonik, wycięłam kwadratową dziurkę w krótszym boku i powstał domek. A co najważniejsze - nic nie kosztował prócz siły użytej do wycięcia otworu  :doping:
I w taki oto spontaniczny sposób Indiana dorobiła się własnych czterech kątów :bunny: Jest o tyle dobrze, że na razie nic nie objada, nie obgryza. U mnie stoi na dywaniku ale jak ktoś chciałby wykonać coś podobnego to można włożyć spokojnie do klatki - wystarczy tylko pod nóżki podkleić taki filc (jak na meble, które mają stać na panelach) i wtedy nie będzie aż tak hałasowało podrzucanie i przestawianie :P

Zdjęcia:





Pozdrawiamy!  :bunny:


Offline martan

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2179
  • Płeć: Kobieta
  • Pośrednik adopcyjny FPK
    • Uszy Reporterów
  • Lokalizacja: Highlands, Szkocja
  • Moje króliki: Rybka, Ączek, Dżuni
  • Pozostałe zwierzaki: Myszoskoczek Zygzak
  • Za TM: Norek (31.08.2004), Crowley (13.11.2014), Myszołak (29.07.2016), Ragnar (31.01.2018)
Odp: Nasze pomysły na akcesoria dla królików
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 19, 2014, 15:05:45 pm »
Ja zrobiłam dziurkę w plastikowym jajku od KinderNiespodzianki i wrzucam tam czasem kilka rodzynek - Crowley turla tym po całym pokoju tak długo, aż mu wszystkie wypadną :) Czasem, jak mu ucieknie za daleko, to bierze w pyszczek i przenosi w bardziej dogodne miejsce. No ale niestety, zabawka rzadko używana, bo rodzynki są za słodkie.

Offline Aga 1982

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Nasze pomysły na akcesoria dla królików
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 05, 2014, 09:29:05 am »
Słuchajcie a czy tunel - taki materiałowy jest dobrym rozwiązaniem???Megan ma karton z towrem ale go olewa,za to namiętanie pcha się za kanapę...a tam niestety próbuje ją gryźć...i pomyslałam o takim tunelu..widziałam taki 130cm długości..

Offline fabbiann44

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Płeć: Kobieta
    • CV-szablony
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dyzio
Odp: Nasze pomysły na akcesoria dla królików
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 24, 2016, 13:14:58 pm »
Spróbuj, nie zaszkodzi.