Porady > Akcesoria i DIY - czyli Zrób To Sam

Nasze pomysły na akcesoria dla królików

<< < (2/6) > >>

Kania:
U nas po pierwsze kartony, dwa po bananach złączone razem (wsadzone jeden w drugi) są w nich prostokątne dziury (chyba żeby się banany wietrzyły) które służą do wchodzenia i wychodzenia. W środku jakiś kawałek materiału i paśnik z siankiem, u mnie w pokoju stoi drugi najnormalniejszy w świecie karton na sianko i suszki. Pracy przy tym nie było i wydatków żadnych, tak samo rolki po ręcznikach papierowych którymi Tadzio rzuca po całym pokoju albo robie w nich dziury i wtykam smakołyki. kiedyś bawił się jeszcze kulą smakulą  puszką/pudełkiem okrągłym po chipsach  pringles (oczywiście dokładnie umytym) z dziurami i smaczkami w środku ale mu się znudziło. A no i Tadzio uwielbia się uczyć/czytać bójmy się jak zostawimy co kolwiek co nadaje się do przeczytania na podłodze, można być pewnym że zostanie przejżane od deski do deski z tym że już na pewno nie przez nas... ]:-&gt;

Kuniaki:

--- Cytat: aga.s w Grudzień 08, 2010, 18:15:20 pm ---ewentualnie, duuża biała sznurówka. Zuza w pyszczku memła i biega z nia po pokoju. Kolory kontrastowe: czarny królik=biała sznurówka. Zuza nie zjada i nie przegryza niczego, wiec zabawka idealna

--- Koniec cytatu ---

Ten post zainspirował mnie do wypróbowania sznurówki jako zabawki. Kupiłam taką bardzooo długą. Tycho oszalał! :D Potrafi biegać z nią, podrzucać, mielić w ząbkach. Trzeba tylko pilnować, aby się nią nie owinął. :D I aby nie zjadł (nie zauważyłam aby zjadał, no ale nigdy nic nie wiadomo). Dzięki za podpowiedź! :)

Luna:
Taa... ja bym chciała zrobić domek, ale nie wiem czy musi byc jakieś specjalne drewno... Może ktoś wie?

PS. Moje olały sznurówkę totalnie -,-

Alice:
Na pewno drewno nie może być lakierowane ani czymkolwiek impregnowane, malowane itd. No i w zasadzie najlepiej z tych drzew, które mogą być konsumowane  przez uszaki :)
Listę znajdziesz na miniaturkabeztajemnic.com

Luna:
Jak na razie to nie mają zabawek, kule smakule olewają... Podobno rolki po papierze szkodzą, więc nie daję... Tak więc nie mają nic...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej